iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

28 wrz 2007, 15:42

fajne fotki super chlopaki juz sami jedza nasza oliwka jeszcze nie probowalam a uczyc ale chyba jeszcze za wzesnie bo jakos nie wychodzilo jej hehe

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 wrz 2007, 15:59

wszystko w swoim czasie, najważniejsze by jej na to pozwalać. ja pozwalałam gdy Mati tylko ładnie siedział i zasiadł w foteliku przy stole:) teraz mu super wychodzi

Iwona jakie masz stronki z ramkami do fotek???

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

28 wrz 2007, 21:02

Witajcie
dawno nas tu nie było, mialam sporo do czytania :-D
Antoś przesypia ostatnio tak do 4-5 rano, dostaje wtedy butlę z mlekiem i spi do 7. Ale bywało, że budził się tez koło 1 i wtedy tez bez flaszki nie zasnął, awanturował się i chciał mlemle i koniec. Z zasypianiem nie ma problemu, zasypia dosłownie w ciągu chwili, zalezy też to wszystko od intensywności dnia. Staramy się aby jak najwięcej czasu spędzał na powietrzu wtedy lekko zasypia i spi całą noc prawie.

Pytałyscie o Maggie ona się przeprowadza i pisała, że nie będzie jej jakiś czas dopóki w nowym mieszkaniu nie będzie miała neta.

iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

28 wrz 2007, 22:42

matikasia, ja oliwke wsadzam do jej siedzonka daje jej lyzeczke i miseczke z jedzonkiem a ona niestety nie chce jesclyzeczka tylko raczka hehe
a do fotek uzywam http://www.caption.it/ musisz sobie tam poszperacto znajdziesz cos fajnego
bozenka74, a ty jak sie czujesz?? malenstwo kopie ?? hehe a robilas sobie to usg w 3D?? ja robilm. fajna sprawa!!

wkleje wam jeszcze kilka fotek oliwki
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ok ja uciekam spac
spokojnej nocki dziewczyny
papap

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

28 wrz 2007, 23:20

iwona i oliwka pisze:bozenka74, a ty jak sie czujesz?? malenstwo kopie ?? hehe a robilas sobie to usg w 3D?? ja robilm. fajna sprawa!!


a dziękuję kopie i to nieźle, czuje w każdym fragmencie mojego ciała.
Nie będę robic już USG bo mogę nie zdążyć w każdej chwili może się zacząć poród.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

29 wrz 2007, 11:58

Witam!
Bożenko juz niedługo i będziecie mieć malusiego dzidziulka,ale fajnie :ico_brawa_01: ale to zleciało :ico_olaboga:
u nas dzis pobudka o 5 :ico_placzek:
Kacper od poniedizałku juz ładnie je,chyba glista sie wynosi :ico_sorki: :ico_sorki: i dalej jest grzeczny :ico_brawa_01: :-D oby tak dalej

wszytskie zdjęcia super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

z jedzeniem samodzielnym to różnie,raz je ładnie sztućcami a raz rękami ,jak mu sie umyśli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 wrz 2007, 12:02

Najważniejsze że szkraby próbują. Przecież nie można od tak małego dziecka wymagać by sprawnie posługiwało się sztućcami:)

Iwona dzięki za stronę z ramkami. Mam nadzieję, że nauczę się po niej poruszać;)
Obrazek
Kasiekk a Ty z jakiej stronki korzystasz??? fajna ta ramka z listkami:)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

29 wrz 2007, 13:06

matikasia to nie jest ramka,korzystam z programu Corel Paint Shop Pro X
sama próbuje robić różne takie :ico_oczko: ,a liście to sa tubki :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 wrz 2007, 21:58

Kasiekk jakie tubki? ja korzystam z colage maker, ale tam możesz formować wygląd, cieniować kolorować, ale takich pięknych ramek to nie ma. Ten program co podała Iwona już jest fajny. Troche jest tam tych ramek...

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

29 wrz 2007, 22:35

Witajcie Mamusie!
Wlasnie nadrabiam zaleglosci bo nie zagladalam pare ladnych dni na ten watek a jest sporo do czytania.Jesli chodzi o spanie to Dawidek przesypia mi spokjnie cale nocki odkad pozbylismy sie tych wstretnych butelek czyli od miesiaca.Do tej pory zawsze zasypial z butelka i wybudzal sie bo jej szukal.Poszlo nawet latwo chociaz pierwszego dnia sie buntowal i jak chcial zasnac w dzien wyrzucal kubek i szukal butli.Ostatnie nocki troszke nas umecza bo maly zlapal katar i sie kreci no i jak zabkuje to jest gorzej a pozatym super :-) A jesli chodzi o samodzielne jedzenie to juz od paru ladnych miesiecy je widelcem pomaga sobie jeszcze raczkami ale jestem bardzo z niego dumna bo idzie mu swietnie.Probuje jesc sam zupe ale to juz wymaga wiekszych cwiczen :-D
Napiszcie prosze jak wklejacie zdjecia do postow bo wasze pociechy sa naprawde cudne i chcialabym wam pokazac moje :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość