lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

29 wrz 2007, 22:14

Kocura Bura, kochana masz sliczna zdrowa coreczke!!!!!!!!!!!!! extra ze juz ci lepiej i teraz z kazdym dniem bedzie lepiej :ico_brawa_01:
a z piersiami to napoczatku tak boli,potem juz nie bedzie bolalo.smaruj sobie wlasnym mlekiem i taka mascia"bephanten" jest swietna lagodzi bol i nie trzeba jej zmywac przed karmieniem.
czekamy na kolejne foteczki najmlodszej czlonkinii watku :-D

[ Dodano: 2007-09-29, 22:15 ]
zafascynowalam sie fotkami zuzi i zapomnialam wam napisac
dzis pechowy dzien pysia jednak chora-bo chamsko kaszle i nawet o tej porze nie zabiera sie do spania :ico_zly:
seba mial w pracy "wypadek" i oszem przeciol noge nad kolanem,pare cm i przeciachal by sobie rzepke w kolanie :ico_olaboga: na pogotowiu spedzilismy pol dnia.zwijal sie z bolu ale musial czekc w kolejce a w 1 szpitalu go nie przyjeli bo nie ten rejon :ico_zly: i duzo pacjentow :ico_puknij:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 wrz 2007, 02:30

oj lidzia... wspoczlucia dla meza.. mam nadzieje ze szybko sie zagoi.... i dla pysi zdrowka!!!!

kocura bol szybko minie.. slyszalam ze z brodawkami to czesta sprawa
mnie na szczescie ominela
ale smaruj je jak dziewczyny kaza i bedzie dobrze
malutka slodziutka
gratukuje raz jeszcze :ico_brawa_01:

a my dzis caly dzionek zakuoki
w nexcie tutaj mamy weekendowa wyprzedaz od 7 rano hihi ja dotarlam popoludnii ale i tak udalo sie zakupic pare ciuszkow dla lesoia adasia i dla siebie hih i tak pol dnia spedzilismy w sklepach hihi
adas zostal z leosiem . a ja pojechalam z chlopakiem mojej sistry ktory z nami mieszka hihi i za pare dni juz wraca do polski hihi
a adas dowiozl leosia na karmienie hihi
nie mial dzis nastroju na zakupki wiec mu odpuscilam hihi i spedzili z leosiem razem dzionek hihi
zmykam pod prysznic
chlopaki wypili wlasnie pozegnalna flaszczeke i idziemy spac hehe papa

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

30 wrz 2007, 14:01

Hekkate pisze:Mam nadzieję, że dziś jest już lepiej.

tak dzis juz lepiej-tylko pysia nadal kaszle i jutro idziemy do lekarza.

madziorka hihi, z ciebie to naprawde nocny "marek" hihi

Hekkate, jak po weselu?????/prosze o zdjecia pary mlodej i twojej kreacji :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 wrz 2007, 18:04

Kocura Bura, Zuzanka prześliczna - zwłaszcza taka świeżutka bez mycia :ico_haha_02:
Hekkate i jak było na weselu?

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

30 wrz 2007, 22:08

:ico_spanko: kolorowych snow bo cos padnieta jestem dzis

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 wrz 2007, 22:27

LIDZIA dzis taki dzien.. ja tez wypilam kawke a nigdy jej nie pije hihi
to prawda ze ppozno sie klade hihi a dzis nie wyspalam sie.. bo polozylam sie o 3 a o 3.30 leos juz sie obudzil na karmienie i tak co 3 godz jak na zlosc hihi

a my niedawno wrocilismy. bylismy w lodnynie odwiedzic znajomych. kupili dom i czesc juz wyremontowali hihi super
ja tez chce!!! hihi
no ale my mamy leonka hihi wiec nie narzekam hihi
poki co ciesze sie ze im sie udalo hihi teraz planuja dzieciaczka hihi

zmykam buziole i do jutra

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

01 paź 2007, 08:18

madziorka hihi, pokazala bys nam wiecej zdjec jak wam tam sie zyje czy piekne misto itd :-D
a tak wogole to witajcie w ponedzialek

[ Dodano: 2007-10-01, 08:23 ]
to tak moze pod ta kawe poniedzialkowa prosze bardzo :-D

Obrazek

pysznie co?????????????

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

01 paź 2007, 10:52

Oj Lidzia apetytu narobiłaś :ico_nienie: jak tam mąż i chora Pysia?
Kocurka ja też cc zniosłam nawet w miarę,ale ranę to odczuwałam tak do pół roku, no i nawet teraz to mam taki lęk,żeby mnie np, Michał tam nie uderzył :ico_noniewiem: ale już nie boli :-)

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

01 paź 2007, 11:59

tyna, dzieki za troske :-)
bylam z pysia u lekarki ale jest tylko przeziebiona.dostala clemastine i eurespal.
a maz... gra na playu od rana... taki chorutki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

01 paź 2007, 14:01

hejka dziewczyny :ico_haha_02: kocurka dobrze ze juz jest dobrze i z kazdym dniem bedzie coraz lepiej jeszcze troche i bedziesz smigac :ico_haha_02:
ja dzis od rana jakis do bani dzien mam najpierw rano jak moj krzysiek mial jechac do pracy okazalo sie ze fura za nic nie odpali -padla bidula mam nadzieje ze to nic powaznego i nic nie drogiego :ico_zly: dobrze ze seba mu auto pozyczyl to pojechal do pracy ,potem siadlam z matim do zadania i wiecie co zdebialam niby nic trudnego ale beznadziejne i nie wiadomo jak polecenie zrozumiec musialam sie sporo napocic i mam nadzieje ze dobrze wymyslilam.kurcze w 3 klasie tak sie poce a co bedzie w 6????szok :ico_olaboga: oby reszta tygodnia byla lepsza

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość