madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

01 paź 2007, 08:53

Cześć dziewczyny.
Kaśka w zasadzie to ja tez nie wiem jak objawia się to stawianie macicy :ico_noniewiem: Jak ktoś pisze o tym to zastanawiam się jakie to uczucie bo ja tego nie czuję. Miałam niedawno zapytac Was o to samo.

tak poza tym to obudziłam się z bólem gardła a w nocy jak szłam do łazienki byłam tak zaspana ze nie zauważyłam drzwi i przywaliłam nosem :-D Efekt jest taki ze mam rozwalony i wyglada jakby ktoś mnie uderzył. :-)

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

01 paź 2007, 09:26

Kaska wysłałam Ci PW :ico_haha_01: zobacz czy doszło

oj madziarka widzę że i Ciebie cosik łapię, kuruj się od razu żeby Cię nie rozłożyło do końca. Pewnie śmiesznie musisz teraz wyglądać, ale współczuję Ci, mam nadzieję że nie masz złamanego.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

01 paź 2007, 10:31

Hej Dziewczyny,

U mnie tez na razie bez zmian, jutro odbieram wyniki i troche sie denerwuje.... jak zwykle! :ico_puknij:

Pogoda dalej piekna, i dlatego nie chce mi sie pracowac :ico_zly:

Nie mam pojecia jak wyglada stawianie sie macicy, ja mam takie uczucie jakby mi brzuch nacigal, ale to bardziej chodzi o skore, a nie to co jest w srodku.....

Madziu, niedobrze ze jakies zarazki Ciebie dopadly, wracaj szybciutko do zdrowia!!

Buziaczki!!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

01 paź 2007, 11:25

madziarka81 pisze:obudziłam się z bólem gardła a w nocy jak szłam do łazienki byłam tak zaspana ze nie zauważyłam drzwi i przywaliłam nosem :-D Efekt jest taki ze mam rozwalony i wyglada jakby ktoś mnie uderzył. :-)

ja tez cos kiepsko sie czuje boli mnie gardlo i troche glowa czuje sie dziwnie a co do nosa to jak julka byla mala to w nocy szlam z nia do lozeczka a ze bylam cos chora to zakrecilo mi sie w glowie no i przewrocilam sie z nia no i zeby ja oslonic polecialam prosto na glowe i nos i niezle wygladalam dziewczyny w pracy smialy sie ze maz mi przylozyl a nos bolal mnie prawie dwa tygodnie

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

01 paź 2007, 12:29

Mary,

Bardzo ladnie wygladalas....... Maz tez calkiem, calkiem :ico_oczko:
Dla mnie to też w miare swieza sprawa niewiele ponad roku temu bralismy slub :ico_haha_01:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

01 paź 2007, 12:51

Dzien dobry wszystkim :-)
U mnie dzisiaj znowu piękna pogoda,ale jakoś tak nie chce mi się ruszać z domu :ico_noniewiem: Wczorajsza niedziela zapowiadała sie tak słodko i miło,ale oczywiście moja teściowa musiała mi ją popsuć :ico_zly: Ona chyba jeszcze się nie pogodziła z tym faktem,ze jej synek ma już własną rodzinkę i swoje sprawy :ico_puknij: Byliśmy umówieni na kawkę do siostry o czym wiedziała,no i oczywiście wymyśliła sobie kupno samochodu w Chojnicach ,nio i kto ją musiał zawieść oczywiście mój mąż,chociaż maja swój samochód.Myslałam,ze go zabiję,nie dośc ,że cały tydzień w pracy,pół dnia później na rowerze,to jeszcze drugą połowę niedzieli spędził z mamausią ,a mnie normalnie olał,tłumaczac się,ze nie potrafi odmówić :ico_puknij: :ico_zly: ,nio i do siostry pojechałam sama,a On wrócił o 21 do domu :ico_szoking: teściowa zadzwoniła do mnie ze skruchą tłumacząc ,że do siostry to my zawsze możemy pojechać i to nic ,że się przygotowała,normalnie tupeciara :wpale:

ale się rozpisałam :ico_oczko:

Mary prześliczne zdjęcia,wyglądałąś jak księżniczka :ico_brawa_01:

Co dostawiania macicy,to niestety ja mam do tego tendencjęi dlatego biorę tbletki na podtrzymanie :ico_placzek: Trwadnieje brzunio i jest uczucie stałego napinania,coś tak jak wzdęcia.Ale pisałyście,ze bierzecie magnez ,a to bardzo pomaga :-) Mnie tak od wczoraj kuje po lewej stronie,ale myślę,ze to mały zakwas bo mały szaleje :ico_brawa_01:

Pozdrawiam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

01 paź 2007, 13:18

Hej,

Monia,
Po Twojej opowiesci, chyba troche sie ciesze, ze moja tesciowa mieszka ok. 250 km od nas, i spotykamy sie raz na pare miesiecy.... :ico_haha_01: a tak to tylko telefon i GG. Chociaz, do mojej tesciowej nie mam zadnych zastrzezen, mozna powiedziec ze jest moja kumpela i zawsze dogadujemy sie bez problemu i to ja czesciej z nia gadam, niz moj maz.... :ico_oczko:

Buziaczki

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

01 paź 2007, 14:20

Ja mam super teściową, można z nią normalnie porozmawiać, nie wtrąca się w nasze życie, nawet jak ma jakiś problem to przyjdzie po poradę, naprawdę bardzo się cieszę że mamy tak fajny kontakt :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

01 paź 2007, 14:22

dziewczyny,


mnie tez cos wzielo na wspominki, wiec zalaczam fotki z mojego slubu..... :-D

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

01 paź 2007, 15:43

Takie wspomnienia sa zawsze mile :-) :-) i fajnie, ze za kilka, ..........nascie, albo ... dziesiat lat bedzie do czego wrocic i powspominac.... :-)

[ Dodano: 2007-10-01, 15:44 ]
Ale mysle, ze to co najlepsze w naszym zyciu juz niedlugo nadejdzie..... :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość