Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

02 paź 2007, 14:49

my juz po spacerku ...właśnie koncze objadzik mniamm spagetti :ico_noniewiem:


a co do włosow urmajo no na to wychodzi ,że pozostał ci szamponik jakis dobry ewentualnie podciecie dobre o kilka cm włosków dla wzmocnienia :-)

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

02 paź 2007, 14:52

Aga26, no właśnie co do tych tabletek,ja kiedyś też łykałam na paznokcie i włosy tabletki ze skrzypu, były super, ale teraz jest to niemożliwe :ico_haha_02: A produkty z rzepy też mi są znane tylko czy teraz pomogą, to niewiem niepróbowałam jeszcze, za to w zielarskim sklepie kupiłam taką odżywkę na włosy do spółkiwania (polecana dla ludzi po chemioterapi), może troszkę lepiej, hi, hi!
Ja już po zakupach, buty dla starszakach kupione; co niebyło łatwe bo to już swoje guścika ma, ale co tam raz dwa i po krzyku :ico_brawa_01: Michaś po obiadku i już powolutku szykuje się do spania, tyle tylko że musimy poczekać aż przestaną borować w ścianie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

02 paź 2007, 15:54

nana mój Mikołaj zawsze miał małą stopę ,po mamusi ( 35- 36 ) i nosi teraz buty nr 29.

A co do włosów , myślę, że to chyba sprawa hormonów i trzeba to jakoś przetrwać i niestety obawiam się, że żadne szampony nie pomogą, ale cóż tonący brzytwy się chwyta.

Tosia_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:43

02 paź 2007, 16:32

No my juz tez po bardzo dlugim pobycie na dworze,zapisalismy sie do zlobka nie wiem jak ja przezyje ta rozlake tylko na razie na 3godz zey maly sie stopniowa przystosowal i sie nie stresowal ale naprawde jak sobie pomysle ze go zostawie tam z obcymi kobietami to ogarnia mnie przerazenie ale musze nas zaczac przyzwyczajac do rozlak bo jak starszy bedzie to jeszcze trudniej bedzie a tak to sie przyawyczaimy troszke.tak se tlumacze ale ak nie dam rady bez mojego szkraba to go nie bede zaprowadzac prace mam itak dopiero od listopada to dajenam troche czasu.

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

02 paź 2007, 16:47

Tosia_84 ja najprawdopodobniej wracam do pracy w styczniu, chyba że coś nowego wcześniej znajdę i już zastanawiam się jak to będzie zostawić małą. Niby zostawać będzie z babcią, a ja i tak już o tym myślę. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

02 paź 2007, 17:03

Tosia_84, ojejku,co ja czytam do żłoba :ico_szoking: dlaczego już tak wcześnie? Ja wiem, praca wzywa, ale poprostu żal mi takich bombelków :ico_placzek: A dziadkowie?
Albojak już niemogą to nielepiej byłoby ci poszukac jakieś fajnej niedrogiej opiekunki- np. panią co jest na emeryturce, które chce sobie dorobić i ma dobre serduszko :ico_oczko: Musisz też kochana brać pod uwagę różne chorupska, które tam krążą, żeby ci bombel nie łapał, przepraszam pewnie teraz sobie myślisz ta ale się wymądrza sama siedzi na wychowawczym i sie nieprzejmuje. Poprostu szukałabym jakiś innych rozwiazań, a w ostateczności wybrałabym złobek :ico_noniewiem: Aczkolwiek juz teraz w żłobkach poprawiło się :ico_haha_01: mam kumpelę która prowadzi malucha i jest zadowolona a jak zaczęła miały miał 8miesięcy i też było jej trudno! Tosia wszystko zależy od obsługi jakie są ciocie jak to sie tam mówi na te panie, od ich podejścia! Trzymam kciuki za ciebie i bombelka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

02 paź 2007, 17:27

ja tez sie przyłaczam do GOSI jestem na kategoryczne NIEEE jeśli chodzi o złobek :ico_nienie: oj juz mnie głowa rozbolała jak słysze same słowo złobek

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

02 paź 2007, 20:00

ja tez powiedziałam że Krzysia nie oddam do żlobka
ale rozumiem jak ktos musi

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

02 paź 2007, 23:04

A co tu takie pustki...od 20 nikogo nie było, szliście z kurami spać :-D
Michał jak zwykle poszedł spać o 20, ale tym razem obudził się już po 15min. i tak się tego spodziewałam bo na wieczór nierobił kupki :ico_noniewiem: a on tak czasami ma że jak się niewypróżni a go gniecie to potrafi się przebudzić. No i tak też było, troszkę pobaraszkował, dostał cycusia i padł :ico_spanko:
Jak niema nikogo to ja też wtulę się do M i tyle mnie widziano,do jutyrka spokojnej nocki i mniej przebudzeń, albo niech wogóle się niebudzą :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-10-03, 07:48 ]
cześć marcóweczki!
Co sie dzieje, ja kończyłam i teraz to ja zaczynam? :ico_szoking: :ico_nerwusek: nocka cała przespana, pogoda klaruje sie choć rano było mglisto :ico_noniewiem: a ja jem śniadanko, ooo i właśnie mały się obudził i gawoży sobie w łóżeczku :ico_brawa_01:
OKI ,TO WY SIE BUDZCIE :ico_oczko: a ja idę po małego, zajrzę jeszczę i pisać, pisać :569:
BUZIAKI NA DOBRY DZIEń

Tosia_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:43

03 paź 2007, 07:48

Dziadkowie odpadaja jedna babcia pracuje a prababcia to raczej sobie nie da juz rady z malm ja niestety nie mam rodzicow....Jak patrylam opiekunki to biora po 5zl za godz to wychodzi rownowartosc wyplaty.Narazie go bede zaprowadzac na 3godz i zobacze jak to bedzie czy oboje temu podolamy bo jak nie to zostane w domu.z tego co widxialm to opiekunki sa mile nie slyszalm jakis zlych opini na temat tego zlobka ale to juz zalezy od tego czy przezyje rozlake i czy niunio sie przystosuje do przebywania z wieksza iloscia dzieci tam w zlobku byly juz 4miesieczne bable.sa 4opiekunki i pielegniarka mysle ze nie bedzie zle chociaz szkoda mi go i siebie bo juz sie tak od niego uzaleznilam ze nie wiem czy podolam ale mowie sobie ze najlepiej od najwczesniejszych chwil dziecko przyzwyczajac do ludzi a nie zeby bylo uzaleznione tylko odemnie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość