Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

02 paź 2007, 16:57

100 lat dla Julci, Oliwierka i Roberta!!!!!!!!!!! :ico_tort:

mama Kasia masz rację, że Joasia jest wesoła i rzeczywiście ciągle się uśmiecha (zwłaszcza do zdjęć :ico_haha_01: ) Oczywiście zdarzają jej się gorsze dni, wtedy ryczy od rana do wieczora tak jak wtedy gdy miała trzydniówkę ale ostatnio ciągle banan od ucha do ucha :-D

Iwona nareszcie doczekałam się na zdjęcia z chrzcin Patryka - ale fajnie wyglądał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mamaJulci gratuluję 6 ząbków!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u nas nadal ani jednego :-D nawet nic się nie zapowiada na ząbkowanie :ico_noniewiem:

Dziewczyny a ja dziś dostałam @ :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: kurczę, a tak było fajnie bez tego przez tyle miesięcy. Jeszcze się łudzę, że to nie to, bo takie skąpe ale nie, to raczej @ :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

02 paź 2007, 19:04

Kajunia25, dziekuje w imieniu Julenki za pieknego torcika!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mamaJulci, woooow juz 6 zabkow!!!! :ico_szoking: :ico_brawa_01: szybko wychodza jej zabki, a nawet ladnie to przezywa, juz niedlugo bedziesz sie mogla cieszyc ze Julenka wyglada juz jak *prawdziwe* dzieciatko ze tak powiem hihiihih pelnozebate ;D :-D :ico_brawa_01:

hej hej kobietki ja dzis stawiam torcika :ico_tort: z okazji Julci 8 miesiecy i :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: KAWUSIE DLA WSZYSTKICH BO TRZECI EGZAMIN ZALICZONY!!! hurrrrrra teraz tylko dwa zostaly hihihiihih

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 paź 2007, 19:06

:ico_ciezarowka: Przymniecie mnie jako majową mamę :-D w ciąży jestem ... :-D Musicie mnie pocieszyć, bo z leksza się podłamałam... ale chyba zaczynam się cieszyć!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

02 paź 2007, 19:07

aha no i widzialam A: siostry dzieciatko hihihihi takie sliczne malenkie 50 cm i 3100 dziewczynka czarne dlugie wloski, normalnie ma czuprynke ze hhohohoho a kobiecina w 3 godziny urodzila hihihih ale cos wkurzona siedziala, malutka sie obudzila to ja ja zaraz hyc na raczki wzielam hihih i zaraz tulic zaczelam i szyszec to przysnela jeszcze raz, a A: siostra : Uffffff! SPI!! hihihihi chyba cos ja mala wymeczyla w nocy,ze taka niezadowolona siedziala hihihi, no ale takie uroki macierzynstwa , wszystkie kobiety przez to przechodizlysmy na poczatku hihihi a niektore do teraz tak jeszcze maja hihihihi ale ta malutka ja bym najchetniej zatrzymala, takie minki puszczala ze nic tylko wysciskac hihihihi

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 paź 2007, 19:11

Boże kiedy ja Was poczytam normalnie :ico_szoking: Lece kąpać małego a potem ide czytać !!!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

02 paź 2007, 19:14

Małgorzatka, hoh ja sie tu rozpisalam a mi Julenka wylaczyla kompa, no to zaczynam od poczatku! WSPANIALA NOWINA!!! GRATULACJE!!! kurcze pisze tu o A: siostrze co dopiero urodzila i kurcze tak jej zazdroszcze a tu takie nowinki!!! no nie moge wprost uwierzyc!!! wspaniala nowina!! MALGORZATKO GLOWA DO GORY, WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE, JAK TO SIE MOWI, BOZIA DALA DZIDZIE BOZIA DA I CHLEBEK! nie ma to tamto, tak mialo byc, ciesz sie, amsz wspaniale 9 miesecy na przygotowanie sie na nadejscie malgo ksiecia lub ksiezniczki,a Wojtulek tez troszke podrosnie, bedzie dobrze, bedziesz mamusia po raz drugi!! tylko teraz co to bedzie- chlopczyk czy dziewczynka??? hihihihi BRAWA BRAWA!!! no swietna wiadomosc! trzymam kciuki! a maz wie juz??

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

02 paź 2007, 20:07

Malgosiu gratulacje!!!
wspaniała nowina!!!
duzo zdrowka i wspanialych 9 miesiecy :)))

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

02 paź 2007, 20:09

Ja tu się zastanawiałam co z Małgorzatką a tu wchodzę na forum i czytam tę nowinę, że będziesz miała drugą dzidzi!!
Kochana Gratuluję Ci z całego serdunia, to wspaniała wiadomość!! Cieszę się razem z Tobą że nosisz pod serduniem kolejną dzidzi!! Napisz jak się czujesz??
Widzę że masz trochę obaw - to pewnie normalna reakcja z Twojej strony, myślisz sobie czy dasz radę z dwójką małych dzieci, jak to wszystko będzie itp. Ale jesteś silna i wierzę w Ciebie że dasz radę, tam gdzie mieszkałam miałam 2 sąsiadki które urodziły dwójkę swoich dzieci i to w tym samym roku!! Do tego miały jeszzce po jednym!! I dały radę!!
Nie zamartwiaj się na zapas tylko mocniutko dbaj o siebie i ciesz się, ciesz z całego serdunia!!
Między Twoimi skarbeńkami będzie tak malutka różnica wiekowa że świetnie będą się razem rozwijały, nawzajem pomagały, bawiły i uczyły wielu rzeczy :ico_haha_02:
I pisz do nas jak najczęściej co tam u Ciebie i jak się czujesz.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

02 paź 2007, 20:13

[shadow=darkred]MAŁGOSIU[/shadow] jeszcze raz gratulacje!
mówiłam, że Lutówki niezawiodą! Będziemy Cie wspierać! Tak jak napisały dziewczyny - to dobra wiadomość![shadow=orange][/shadow] :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

02 paź 2007, 21:19

Małgorzatko, ależ to cudownie! Wspaniała wiadomość! :ico_ciezarowka: To ja się zastanawiam, jak się czujesz po weselu, a Ty z taką nowiną... Ale się cieszę, dołączysz do "podwójnych" mam. A mało nas tutaj i potrzebujemy wsparcia :-D . Na pewno masz teraz mieszane uczucia, ale nowe życie powołane przez dwoje kochających się ludzi to jest coś wspaniałego, to CUD... Cieszę się i wierzę że dasz, że dacie sobie radę! Nie wierzę, ja to WIEM!

A wiecie, że tak troszkę z sentymentu zajrzałam wczoraj na forum mam oczekujących i zaglądam do lutówek 2008 a tam ... cisza! Mają 45 stron, mało piszą... Coś im tam skrobnęłam wczoraj, to dziś do późnego popłudnia nikt nic nie napisał... Hm, czyżbyśmy my Lutówki 2007 były AŻ TAK ROZGADANE??? :-D

[ Dodano: 2007-10-02, 21:30 ]
A u nas też ani raczkowania ani ząbków... czyżby się mojej Ali chciało ominąć ten etap rozwoju??? :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość