Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 paź 2007, 12:49

martus biedny franio... juz mialam nadzieje ze bedzie zdrowiutki.. powiedz jaki syropek mu dajesz na kaszel? tutaj kupilas?
leos cos mi pokasluje troszke i nie wiem czy powinnam juz cos dzialac?
nosek juz ok.. a ten kaszel to tak czasem tylko.. i nie wiem czy cos sie nie rozwinie z tego
oby nie!!!

dzis moj maly obudzil mnie przed 10. po czym jedzac walnal mega kupsko.. na plecy po sama szyje.. musialam bo kapac w wanience... sama puerwszy raz hihi
ale nie mialam wyjscia hihi
a teraz sobie spi w najlepsze hihi

beatka ta egzema tutaj jest czesto spotykana... straszne to.. bo swedzi i dzieci drapia sie ....masakra.. dobrze ze oskarek juz zdrowy

wysle ci zaraz numer na Priva hihi bede miala karte dzis lub jutro
wczoraj adam zadzwonil tam, bo od tygodnia czekam na karte, a oni zdziwieni :ico_szoking: bo nie bylo na nia zadnego zamowienia. kołki :ico_puknij:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 paź 2007, 13:02

Madziorka mam syropek z Polski, nazywa sie " prawoślazowy" tutaj nic Ci nie sprzedadzą :ico_olaboga: ale mój misiek jak to wszystko sie zaczęło od początku to tez zaczął tak tylko czasem kaszlec, i widzisz w co sie to przerobiło :ico_olaboga: a teraz nawet spać nie moze tak go kaszel męczy :ico_placzek: dzwoniłam do GP ale mówili ze jak nie ma gorączki to nic mu nie jest :ico_zly: konowały, nienawidze ich :ico_zly: jak mi znowu zachoruje i bedzie musiał byc antybiotyk to pójde sie zabić :ico_zly:
kochana wiesz co mi lekarka z Polski doradziła? kłaść czosnek w łóżeczku zeby mu sie lepiej oddychało jak ma katar ( ja mu kłade nad głową zeby nie sięgnął) i jak ma katarek to moj misiek ma pod materacem książke, bo jak lezy zeby mu wydzielinka spływała na zewnątrz, a nie leciała z powrotem do środka, to tak na przyszłość Ci mówie

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

03 paź 2007, 13:40

madziorka hihi, ja Natusiowi jak mial katarek odciagalam wydzieline ale niezbyt czesto, a STERIMAR uzywalam tylko do czyszczenia noska, a tak to OTRIVIN dla niemowlat i OLBAS na pieluszke na lozeczko, a na kaszel uzywam tixylix dla dzici i dla niemowlat tez jest
martuchafrost, duzo zdrowka dla Frania :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Beatka78, czekamy na wiesci :ico_haha_02: zycze szczesliwego rozwiazania :ico_buziaczki_big: i szybkiego ujrzenia :ico_dziecko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 paź 2007, 13:51

boze leon walnal powtorke z rozrywki,., tym razem kupa wyciekla bokiem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-03, 13:55 ]
zamowilam mu rajstopki
nr 1 i 11
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=250694217

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

03 paź 2007, 14:16

Hej dziewczyny
Marta Franio ledwo wyzdrowial i znowu chory :ico_placzek: Lec ty do Polski i odwiedz jakichs madrych lekarzy przeciez dziecko nie moze tak ciagle chorowac. A co do psa strasznie smutna ta historia. W ogole sie strasznie przywiazuje do zwierzat. I mi jest zawsze ich szkoda. Zreszta Jasnie Pani przekonala sie o tym na wlasnej skorze. (Ale mam nadzieje ze juz mi wybaczyla :-D )

Beata ale ten czas leci. Juz zaraz dwojke maluchow bedziesz miala :-) A porodem sie nie przejmuj zwykle drugi duzo szybciej trwa.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 paź 2007, 14:22

martucha nastraszylas troche... ale powinnam podawac mu juz syropek?? jak on prawie nie kaszle??? chyba powiem tesciowej zeby mi z polski przywiozla w razie czego...
marta jak dostaniecie paszport to moze jednak pojedziesz z nim do polski? myslalas o tym????

ide sie wziac za siebie, bo na razie udalo mi sie podniesc z lozka i zjesc sniadania hihi
a dzien mija hehe

Awatar użytkownika
nipper
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1860
Rejestracja: 31 lip 2007, 15:32

03 paź 2007, 15:58

czesc kochane, jestem z watku Upragnione Malenstwo :ico_oczko: Od 5 lat mieszkam w Anglii i bardzo chetnie pogadam sobie z Wami :-D W zeszlym tygodniu zrobilam tescik i dowiedzialam sie za zostane mamusia :ico_brawa_01: Buziaczki dla Was wszystkich.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 paź 2007, 16:42

NIPPER witaj.. gratuluje upragnionego malenstwa!!!!!!!!!!1
gdzie mieszkasz dokladnie? ja za londynem w watford
pozdrowionka i fajnie ze do nas wpadlas... mamy tu wesla atmosfere w sam raz dla ciezarowek buziole papa

kumpela miala wpasc ale cos jej wyskoczylo wiec idziemy na dlugi spacer
do wieczorka papa

Awatar użytkownika
nipper
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1860
Rejestracja: 31 lip 2007, 15:32

03 paź 2007, 16:50

madziorka hihi, :ico_oczko: dzieki za przemile powitanie i gratulacje -razem z fasolcia slemy Wam wszystkim moc buzioli :-) Jestem z Kent -miasteczko Teynham niedaleko Sittingbourne, Faversham, Canterbury. Jestem teraz w pracy i juz zaraz koncze, bede do was wpadac pozdrowionka pa

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

03 paź 2007, 17:00

nipper witaj ...i gratulacje :ico_brawa_01: wspaniala nowinka :ico_brawa_01: :-D mam nadzieje ze juz zostaniesz z nami tutaj na watku.napisz cos wiecej o sobie,gdzie dokladnie mieszkasz,co robisz itp?????

madzia marta jedzie do polski za dwa miesiace....
rajstopki fajne,ja pamietam ze tutaj nie moglam znalezc rajstop w chlopiecych kolorach i z polski sobie przywiozlam ale i tak konrad prawie ich nie nosil,bo spodnie kombinezon i rajstopy i narzuta od wozka to troche chyba za grubo :ico_noniewiem: a tutaj nie ma takich zim jak w polsce.

marta smutna historia z pieskiem :ico_placzek: ja tez zawsze ryczalam jak mi swinka morska zdechla czy chomik a najgorzej jak sama zabilam chomika.... :ico_olaboga: niechcacy i do tej pory mam wyrzuty :ico_wstydzioch:
kurcze i znowu franio zaczyna kaszlac :ico_olaboga: a juz tak fajnie bylo a moze ty go przegrzewasz i potem na podworku go owiewa i tak lapie te chorobska, bo przegrzanie to najgorsze co moze byc u dziecka i moja hv zawsze mi mowila zebym zbyt grubo nie ubierala dziecka.tak tylko ci podpowiadam bo to niemozliwe zeby on tak czesto lapal infekcje.trzymajcie sie i buziaki

beatkaja pewnie przegapie twoj porod ,jade do pl...tak wiec trzymaj sie kochana wszystko bedzie dobrze i push co sil :ico_oczko: fajna fotka oscarka :ico_brawa_01: a samocho jaki wielki :ico_brawa_01: super.

a i zapraszam was wszystkie na ciasto ktore zrobil kondzio z miom asystowaniem :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość