Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

03 paź 2007, 12:23

Małgorzatka, no rzeczywiście fajnie by było jak by Wam się dziewuszka do parki trafiła... ale prawdę mówiąc to nieważne, byle by tylko zdrowe było... I jakie zdradzanie nas z ciężarówkami? Na pewno z dziewczynami "majówkami" będziesz miała sporo tematów do omówienia, na pewno będziesz dla nich skarbnicą wiedzy, w końcu sama nie tak dawno przez to przeszłaś. Po prostu nie zostawiaj nas całkiem tylko zaglądaj i zdawaj pełną relację, ok? A tak wogóle od kiedy wiesz o "fasolce"? Miałaś jakieś "psieczucie" wcześniej?

No a ja byłam dziś z Alą u lekarza, od jakiś dwóch dni zauważyłam że się łapie za uszko. Dziś w nocy spała baaardzo niespokojnie i też cały czas paluszkiem próbowała trafić do lewego uszka. Rano poszłam do pediatry, zbadała i dała mi skierowanie do laryngologa. Zapalenia JESZCZE nie ma (chwała Bogu), ale coś tam się zaczyna dziać. Podkrwawione czy jakos tak powiedziała i gardełko to samo. Na szczęście antybiotyk nie jest potrzebny, kropelki tylko i eurespal. I przeciwbólowe jej dawać. Też właśnie bidulka odsypia nockę... A o 16-tej z Arusiem... jeny czemu te dzieci zawsze coś mają?

[ Dodano: 2007-10-03, 12:25 ]
ale bym zapomniała :ico_olaboga: . Serdeczne życzenia OŚMIOMIĘSIĘCZNIKOWE dla Dominisia i Kubusia

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

03 paź 2007, 13:03

Jejku ale mnie zatkało, Małgorzatko SUPER SUPER SUPER
Gratuluje CI naprawde z szczerego serca, jak sie cieszę!!!!
Zobaczysz wszystko się uloży będzie dobrze :ico_brawa_01:

Jejku kończe już pisanie, bo mąż wrócił i będzie wyzywał, nie mogę przy kompie siedzieć z tym okiem, papa jak pojedzie do pracy to tu zajrzę pa

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

03 paź 2007, 14:06

[glow=red]Małgorzatka [/glow], Gratuluję - ja powiem Ci szczerze - gdybym nie poszła do szkoły- zdecydowałabym się na dzidzię włąsnie teraz ( bardzo chciałam mieć bliżniaki) ,wszystko praktyczni uż masz dla dziecka , urodzi się w podobnym czasie więc ciuszki na czasie;-) Mówię tak bo nie powróciłam jeszcze do swojej figury sprzed ciąży i nie szkoda mi by było ciałka;-) A tak to przez szkołę czasu bym nie miała. Bo przez całę zajęcia jest mój mąż z małą- ja nie mogę na nikogo liczyć ..Poprostu on sam nie dała by rady z dwójką .. Ale gdybym siedziała w domu i opiekowała sie jednym to jaka róznica - jedno czy dwójka. pozatym synuś już będzie chodził więc luzik.. U nas są takie wózki ( moze widziałaś ) , że wózek dla maleństwa i z tyłu jest taka deseczka na kóleczkach i dziecko się trzyma i mamusia ma 2 pod ręką ,, nie wiem jak Ci to wytłumaczyć , jak jesteś ciekawa to przyślę linka.. Tu co druga osob ama taki wózeczek to rodzą dzieci na potęgę bo wysokie rodzinne jest :ico_brawa_01: Także raduj się Kochana, my za 2 latka bedziemy gonić z brzuszkami a Twoje bąble będą się już razem bawiłya Ty będziesz szczęsliwą mamuśką z odchowanymi szkrabami;-) Dużo zdrówka..

[ Dodano: 2007-10-03, 14:14 ]
asia_m mogę spytać ile za niego dostałaś?? Bo nie wiem ile mam za niego krzyknąć , a mój jest pewnie jak Two na gwarancji..
Wiec cena będzie podobna ..

Zaraz sobie posprawdzam spacerówki o których mówiłas ..Podoba mi się BABY DESIGN 400zł kosztuje więc w miarę ok..

Byłam ostatnio w sklepie i spodobałą mi się spacerówka PEG PEREGO ale kosztuje 1000zł :ico_szoking: za następny wózek tyle nie dam...

Bardzo współczuje mamusią które nie przesypiają nocy ..
Ja już nie pamiętam jak to było..Odkąd dałam Julci butlę to mam święty spokój i przesypia całe noce od 19.30----9.30 ,,, czasami wstaje o 7 przywitać i pożegnać tatusia jak idzie do pracy;-)

[ Dodano: 2007-10-03, 14:16 ]
Iwona77, mi się ten Implaścik podoba i chyba nawet bym go nie sprzedała gdyby nie był taki duży... sama nie potrafię go złożyć jak mam Julcię na rękach , zależy mi na spacerówce którą mogę złożyć jedną ręką trzymając Julkę..

[ Dodano: 2007-10-03, 14:18 ]
A co do tych zdjęć to nie potrafię naprawdę wkleić .. chyba ż któraś z dziewczyn byłąby tak dobra i wkleiłą by za mnie? podałabym hasło i wysłała zdjęcia...jeśli chodzi o takie żeczy to nie jestem w temacie :ico_olaboga: i dla mnie to czarna magia

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

03 paź 2007, 14:38

Ja dzięki Eve :ico_sorki: zaczęłam scrapki robić ale mieszam programy i robie też w corel Drow.
Zuzia mi oblega kompa bo jej się nudzi - jutro ją wykopne na dwór jak będzie przyzwoicie.

:ico_tort: dla Dominika i Kubusia!!!!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

03 paź 2007, 14:41

qunick super... bardzo sie ciesze, ze zaczelas robic scrapki
mam nadzieje, ze pokazesz swoje prace
:-) :-)

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

03 paź 2007, 14:45

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Dominisia i Kubusia!!!! Ucałowanka!!
Małgorzatka no, spadłam z krzesla dzięki Twojej MEGA wiadomości!!
Czyli jednak zaszłaś w ciąże wtedy co pisałaś że chyba tak?? Nie pamiętam kiedy to było, ale piszesz ze pierwszy test wyszedł negatywnie więc to chyba wtedy..
Ale wiadomość! Gratuluję Ci a raczej Wam bardzo!! Jesteś barzdo dzielną kobietą, wychowujesz dziecko, uczysz się, dbasz o dom!! Poradzisz sobie jak nic z druga dzidzią!! I nie martw się na pewno upadek nie miał nic złego dla dzidzi! NA początku ciąży dziecko jest chronioneprzez matkę na maxa!!!
No normalnie szok!!! hihihi:))
Dopiszę potem co jeszcze chciałam, bo teraz obiad kończy mi się robić i Bartuś płacze

[ Dodano: 2007-10-03, 15:21 ]
Dorota M. no to Ci się dorobiło z tym okiem! Na szczęście okulista zajął się Toba dobrze. Niestety pryatny, jak to w Polsce jest. Czyli miałaś objawy przed tym, pamiętam jak pisałąś że na wieczór nic nie widzialąś.
Kurde, uważaj na siebie i nie nooś Agatki i nic ciężkiego przez kilka dni. takie wylewy podskórne sa barzdo niebezpieczne!
Iwona 77 cudowne zdjęcia Patryka! Ale z niego przystojniak w tym garniturku!!
Ucałowanka dla chorusianych i tych którzy wstawali do dzieciaków w nocy
JA wstaję co 2 godz, ale jak już nakarmię to Bartuś spowrotem zasypia, na szczęście!!

[ Dodano: 2007-10-03, 15:25 ]
Acha, miałam was już kilka razy pytać ale najczęsciej zapominam: jak podajecie witaminę D?? JA podawałam na łyżeczce z odrobiną mleka, ale strasznie wkurzało mnie wyciskanie na silę mleka z piersi i teraz podaję do butelki z kleikiem i po jakimś czasie jak zgłodmnieje Skrabik to mu to podaję. Ale mam wątpliwosci czy tam w tym mleku się to jakoś nie zozkłada... Ale w sumie i tak to wypija, no nic, napiszcie mi proszę co sądzicie o takim podawaniu!

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

03 paź 2007, 16:16

KatelajdkaJa podaję Vigantol (to wzmocniona wit. D bo mały ma spore ciemiączko) przed jedzeniem dwie kropelki do buzi i potem cyc :-D
MamaJulciPrzestrzegam przed tymi wózkami co oglądałaś PP mi też podobał się ale naczytałam się na forach że to szmelc i ciągle się psuje a z gwarancją są trudności. Ja za swój wózek 900 zł wzięłam :-D ale to okazja bo się gościówka napaliła. tak więc chodzą na rynku jak się orientowałam od 600 -800 zł ( ale te najdroższe to już z torbą i fotelikiem)

[ Dodano: 2007-10-03, 16:21 ]
Dla KUBUSIA I DOMINICZKA NAJSERDECZNIEJSZE żYCZENIA I BUZIAKI :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 paź 2007, 16:32

Jeszcze raz dziękuje :-D w imieniu moim i dzieciątka!

mama Kasia Miałam przeczucie, że coś się dzieje ale nie mogłam jakoś sprecyzować ... Jednak chyba kobieta przeczuwa, że może być w ciąży! Test zrobiłam tydzień temu !

Ala ciągnęła za uszko czy tylko się za nie łapała bo mój Wojtaś to często tak się łapie, troche się wystraszyłam!
No to może od przeciągu jej uszko zawiało, krucze coś was kochane bobaski te choróbska mają ...My na szczęście nie chorujemy! ZDROWIEJCIE ...No i Arek niech też się kuruje ...! Zdróweczka życzymy!

mamaJulci Tyle, że ja chodzę do szkoły i to dość ciężka szkoła+ praktyki. Ostatni rok i egzamin! Wiesz, ja jak byłam w ciąży z Wojtusiem to od 20 tc leżałam na podtrzymaniu do 36 tc i musiałam wszytko nadrabiać w marcu- wszystkie egzaminy ... No i tego się boje, że nie dam sobie rady ...Och ..mam nadzieje, że tym razem będę się dobrze czuła!

Jestem bardzo ciekawa tego wózka, prześlij link! Dzięki za dobre słowo!

katelajdka Ja już odkąd wprowadziłam mleko modyfikowane to nie podaje witaminy D3, bo jest w mleku. Podaje też danonki bo moją właśnie w składzie wit. D, więc spoko!
Ja jak podawałam jeszcze to właśnie tak samo jak ty: albo na łyżeczkę+mleczko z piersi albo do butli!

[ Dodano: 2007-10-03, 16:36 ]
Acha...dziś zmieniłam mleko modyfikowane z Bebilonu na Bebiko GR. Ale się wkurzyłam normalnie: de dziś do sklepu, patrze a tam Bebilon kosztuje 21 zł- mała puszka :ico_szoking: Jeszcze niedawno kosztował w Hermesie (taki sklep u nas) 17 zł więc różnica jest spora! Tak se myślę i myślę i stwierdziłam, że przejdę na tańsze mleko za 13 zł- różnica kolosalna! Ile u Was kosztują mleczka i jakie podajecie? Myślicie, że nic mu nie będzie po takiej zamianie?

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

03 paź 2007, 16:58

kataledajkaja podaje devikap na mleku albo zaraz po jedzeniu. Jesli twoj maly wypija cale to mleko gdzie wlalas wit to mysle ze jet ok ale pod warunkiem ze cale pije.

Dziewczyny a czy wasze maluchy czasami jeszcze ulewaja,moj jakby mial przerw ale znowu mu sie zdarza ulac,czy to nie za dlugo,niby nie duzo ale zawsze ?
A i jak przy zabkowaniu wam sie zachowuja bo moj nocki ma ok ale dzis np to przy jedzeniu czasami krzyczal piszczal a potem znow spokoj i jadl dalej,rano to mi zjadl tylko z 50ml mleka z kleikiem,za to zupki wiecej je. Czy wasze dzieci zabkujace tez mialy takie gorsze dni ze nie chcialy same sie bawic tylko ciagle cos zle im bylo bo mu tak dzisiaj ma i sie zastanawiam czy to od zabkow?

[ Dodano: 2007-10-03, 17:04 ]
Małgorzatka, to jednak mama miala racje co do twojej ciazy,przeczucie ja nie mylilo
Ja podaje tez bebilon i choc u mnie kosztuje 16zl to uwazam ze to i tak drogo w porownaniu do Nan za niecale 10zl.
Byc moze po zmianie nic malemu nie bedzie bo to ta sama firma ale ktos tu juz zmienial mleko,chyba hekkate,to niech ci napisze jak to zniosl jej Danielek.

[ Dodano: 2007-10-03, 17:06 ]
asiam_26, o jakich Peg perego mowisz, pliko czy inny?

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

03 paź 2007, 17:16

Małgorzatka KOCHANA, GRATULUJĘ CI DRUGIEGO DZIECIĄTKA :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Co ja bym dała jeszcze kilka tygodni temu, żeby @ dostać ...oj.. trochę ci chyba zazdroszczę
hihi a ja odwrotnie - Tobie trochę zazdroszczę :ico_oczko: jednak my, jak już kilka lutówek, o drugiego bobasa będziemy się starać za jakieś 2 latka :-)

ale na ciężką próbę cierpliwości nas wystawiasz Małgorzatko :-D Jak my do maja wytrzymamy z ciekawości czy będzie chłopiec czy dziewczynka???

Katelajdka ja podaję witaminę D bezposrednio do buzi - tak mi lekarka kazała, żeby ta witamina nie wchodziła w jakąś reakcję z łyzeczką :ico_noniewiem: i potem podaję od razu pierś

Eve Joasia też mi się wczoraj obudziła o 22 cała roześmiana, jeszcze nie słyszałam u niej takich śmiechów :-D cały czas zaczepiała Romę (nasza bokserka) aż krzyczała do niej, no myślałam że padnę ze śmiechu. I nagle w płacz, dałam cycolinka i w ciągu sekundy dalej zasnęła. Nie wiem co to był za wybryk hihi

[ Dodano: 2007-10-03, 17:18 ]
Buziaczki dla Dominisia i Kubusia z okazji 8 miesiączków :ico_tort:

[ Dodano: 2007-10-03, 17:21 ]
sesila sliczna ta twoja córeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-03, 17:22 ]
mamaJulci jak chcesz mogę ci zamieścić fotki w podpisie - wyślij mi na maila: magda.prasek@op.pl albo jak wrócę wieczorem do domu to jeszcze raz ci napiszę na gg jak to zrobić :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość