Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

03 paź 2007, 15:12

mz74 pisze:Monia, fajnie ze masz dobre wyniki :ico_brawa_01: A jaka mialas glukoze??

Gosiu 50g,a wyniki miałam takie:-na czczo 74,4 min 70 max 105
-z glukozą 108,8 min 70 max 140
-krzywa cukrowa 2pkt,50g

Buziaki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

03 paź 2007, 15:18

Monia,

Dzieki za Twoje wyniki, u mnie to jakos inaczej wyglada.....

ja mam jedna wartosc po glukozie 6,05: min. 3,38 (chyba z pamieci biore..) max 6,85, a duzo wczesniej mialam badany poziom cukru (bez glukozy) i wtedy mialam cos ok. 3,05 (min. i max. jak wyzej).... nic z tego nie wiem juz :ico_puknij:

Jutro jak pojde do gina, to bede wiedziec, bo juz sie pogubilam... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

03 paź 2007, 17:52

Gosiu w sumie też się na tym nie znam,ale ta pani z laboratorium powiedziała,że wszystko w normie ,wiec myślę,ze wie kobieta co mówi :ico_noniewiem:
Ja mam dopiero wizytę 25 października,ale myślę,ze nie ma się czym martwic. :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

03 paź 2007, 19:45

mz74 pisze:ja mam jedna wartosc po glukozie 6,05: min. 3,38 (chyba z pamieci biore..) max 6,85, a duzo wczesniej mialam badany poziom cukru (bez glukozy) i wtedy mialam cos ok. 3,05 (min. i max. jak wyzej).... nic z tego nie wiem juz :ico_puknij:
masz chyba dobre bo jak dobrze napisalas to norma jest do 6.85 a ty masz 6,05 wiec miescisz sie w normie ja mialam minimalnie przekroczone to lekarz powiedzial ze mam stosowac diete

[ Dodano: 2007-10-03, 19:53 ]
u mnie po wizycie dobrze tylko glowka est nisko ulozona .Dziewczyny czy jestescie moze na l4 a jesli tak to czy ktoras z was stara sie o swiadczenia rehabilitacyjne poniewaz przekroczy jej 182 dni l4 jezeli tak to napiszcie cos o tym
Co do laktatora to ja mam starz po julce recynz nie kupuje nowego bo npz julka byl potrzebny bo lezala w inkubatorze ale gdyby nie to to wogole bym go nie potrzebowala :ico_noniewiem: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 paź 2007, 08:10

Hej,

Dzieki Mariola,

Tez mi wydaje, ze skoro w normie, to jest OK. Ide dzisiaj do gina to sie dowiem wszystkiego!!

W sprawie L4 ja Ci nie pomogę.... bo pracuje caly czas :ico_noniewiem:

Buziaczki dla Wszytskich!!!

[ Dodano: 2007-10-04, 09:47 ]
Alez, ja to mam pecha znowu..... moja lekarka byla na urlopie i dopiero udalo mi sie zarejestrowac na poniedzialek...... :ico_olaboga: trudno wytrzymam jakos :ico_zly:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 paź 2007, 11:11

czesc dziewczyny mam strasznego dola do tego stopnia ze dzisiaj nawt poszlam do sklepu gdzie pracuje a nie cierpie tam chodzic do dziewczyn na kawe bo strasznie chcialo mi sie plakac troche mi przeszlo no i dziewczyny pytaly czy wracam po macierzynskim i podniosly mnie na duchu bo tak odczulam ze tesknia za mna .Ale jak pomysle sobie ze prawie caly tydzien w pracy kazda niedziele to mi sie chce wyc no mysle i tak mowily dziewczyny ze bedzie lepiej bo teraz weszla ta nowa ustawa zobaczymy martwie sie na zapas

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

04 paź 2007, 14:54

Hej hej
A mi dzisiaj smutno,bo mój maż wyjechał na 2 dni,a tak nie lubię się z Nim rozstawać :ico_placzek: i jeszcze nocka samotnie buuuuuu... :ico_placzek:
Nio i chyba wezmę się za gotowanie bigosu,bo mnie naszła ochota :ico_oczko:
mz74 pisze:Alez, ja to mam pecha znowu..... moja lekarka byla na urlopie i dopiero udalo mi sie zarejestrowac na poniedzialek...... :ico_olaboga: trudno wytrzymam jakos :ico_zly:

No bedziesz musiała biedulko i to drugi raz w tym tygodniu,z tymi lekarzami tak to jest,to poco baba rejestruje jak wie,że bedzie na urlopie nie? :ico_puknij:
mariola pisze:Dziewczyny czy jestescie moze na l4 a jesli tak to czy ktoras z was stara sie o swiadczenia rehabilitacyjne poniewaz przekroczy jej 182 dni l4 jezeli tak to napiszcie cos o tym

Mariola ja jestem na l4 od lipca,ale powiem Tobie szczerze,że jeszcze się nad tym nie zastanawiałam,wiem tylko,że 182 dni mija mi 5 grudnia i lekarz mi tylko powiedział,że tak co najmniej miesiąc wcześniej trzeba to zacząć załatwiać :ico_noniewiem:


Pozdrawiam :-)

[ Dodano: 2007-10-04, 14:56 ]
mariola pisze:czesc dziewczyny mam strasznego dola

Mariolka ,a co się dzieje,że masz doła :ico_pocieszyciel: ,nie wolno się smutać kochana :ico_nienie: :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 paź 2007, 15:30

Hej dziewczyny,

U mnie dzisiaj troche pracy, dlatego nie zgladam do Was...

monia26 pisze:Mariolka ,a co się dzieje,że masz doła :ico_pocieszyciel: ,nie wolno się smutać kochana :ico_nienie: :-)


Abosolutnie nie wolno!!! :ico_nienie:

monia26 pisze:A mi dzisiaj smutno,bo mój maż wyjechał na 2 dni,a tak nie lubię się z Nim rozstawać :ico_placzek: i jeszcze nocka samotnie buuuuuu... :ico_placzek:


Wiem, co to znaczy.... moj maz jak ma nocna zmiane to ja caly tydzien spie sama i co ja mam powiedziec?? A wtedy w dzien widze go moze max. przez 1 godzinke, on spi, a ja jestem w pracy... , ale co zrobic taka ma prace..

monia26 pisze:Nio i chyba wezmę się za gotowanie bigosu,bo mnie naszła ochota :ico_oczko:


No to jest swietny pomysl, ale znowu zrobilas mi smaka i mam nadzieje ze jakas malutka miseczka bigosiku zostanie dla mnie.... :ico_haha_01:

Buziaczki

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

04 paź 2007, 16:45

mz74 pisze:U mnie dzisiaj troche pracy, dlatego nie zgladam do Was...

Nio to jesteś usprawiedliwiona :ico_oczko:

A co z resztą dziewczyn co? :ico_oczko: :569: :569:

mz74 pisze:monia26 napisał/a:
Nio i chyba wezmę się za gotowanie bigosu,bo mnie naszła ochota :ico_oczko:


No to jest swietny pomysl, ale znowu zrobilas mi smaka i mam nadzieje ze jakas malutka miseczka bigosiku zostanie dla mnie.... :ico_haha_01:


Gosiu bigosik będzie jutro i obiecuję ,ze jedna micha będzie dla ciebie :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 paź 2007, 16:49

monia26 pisze:A co z resztą dziewczyn co? :ico_oczko: :569: :569:


NO wlasnie, gdzie sie Wszystkie kobitki podzialy??? Jakas epidemia, czy co???

monia26 pisze:Gosiu bigosik będzie jutro i obiecuję ,ze jedna micha będzie dla ciebie :-)


Mniam, juz nie moge sie doczekac! :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość