Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

04 paź 2007, 13:30

:ico_tort: :ico_tort: Dla mirelki z okazji wkroczenia w 8 miesiąc życia: Niech Ci słoneczko zawsze świeci, dużo uśmiechu na buzi gości, zdrówka i radości ... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Justynko Oj, ja nie mam pojęcia jak przebiega trzydniówka bo na szczęście nie przechodziliśmy jeszcze! Zdrówka życzę i na pewno dziewczyny pomogą!

Eva :-D Super wiadomość, że Dominik zaczął wstawiać, jak te nasze dzieciaki szybko się rozwijają :ico_brawa_01: No i to "papa" po prostu rewelacja!

Mój Wojtuś robi "bara bara buc", " moja, moja" i się tuli do mnie i "pierdzioszki" buzią hiihih ...

Ściągałam sobie ten program ale scrabków nie umiem w nim robić. Owszem zdjęcia ozdabiać tak ale scrabików nie umiem, poradź jak to się robi!

Antybiotyki Oj, ja też jestem przeciwniczka antybiotyków w szczególności od pewnego wydarzenia, kiedy lekarka przepisała zbyt solny antybiotyk małemu dziecku (4 lata)- siostrzeńcowi mojego męża- i stracił prawie słuch :ico_szoking: W szpitalu powiedzieli, że to była taka "końska dawka", że dorosłego by powaliła!

mamaJulci Super sprawa z tymi wózkami ...tyle ja z niemieckim to na bakier a przydało by się przeczytać co tam pisze :-D Ale to dziecko na tym stoi czy jak? Bo z obrazka nie umiem się wyznać na tej zakładce :ico_wstydzioch:

mamaKasia No to Wojtuś się łapie ale nie płacze jak go dotykam za uszkiem ani nigdzie w jego pobliżu- w sumie bez reakcji!

Dorota No, współczuje ale chyba to mimo wszystko fajne uczucie ...Ja w myślach widzę siebie taką kulę schylona nad Wojtasiem maszerującym przede mną :ico_sorki:
:ico_szoking: Ile u Was ten bebilon kosztuje ... O mamo! No to chyba tylko u mnie w Skoczowie 900 g kosztuje 44 zł ...no po prostu masakra! No to chyba odwiedzę biedronkę ale nie widziałam reklamówek żeby coś takiego było u nas....ale sprawdze bo bardzo tanio!

karolas No u mnie zaś wali kupki Wojtuś od rana do teraz zrobił już 3 :ico_szoking: no i chyba faktycznie idą do nas te ząbki skoro też piszesz, że Amelka tak ma i Kacperek jak ząbkował!
W każdym razie nic go nie boli bo jest pogodny i uśmiechnięty ... a kupy robi! Myślałam, że już przeszło mu ale jak tylko Wam napisałam, że już lepiej to słyszę, że robi kupkę :-D ...

FILM " Dziecko na sprzedaż" Oglądała któraś? Ja się parę razy wzruszyłam jak sobie pomyślałam, że ktoś mógłby mi Wojtusia zabrać! A mój mały leżał obok mnie i dochrapywał sobie w najlepsze ...Jak ja go kocham ...no i brzuś głaskałam przez cały film :-)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

04 paź 2007, 13:40

malgosia NO niezle i brzusia głaskałaś hi hi hi ja nadasl nie moge sie przyzwyczaic ze nosisz juz pod serduszkiem dziziolka ;),ciesze sie ale norlanie nie dociera do mnie hahhaaah-głupol ze mnie ze hej,ja tak jak chyba KATELAJDKA w szoku ona jest chyba i dlatego nie pisze bo jak przeczytała to prawie z krzesła spadła :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ale fajnie masz,pozniej bedzie wojtus ci głaskał brzusia,choc on jeszcze malutki i nie bedzie rozumiał,pamietaszjak wkejałam fotki z moim brzuszkiem z Amelką a kacpi obejmował brzuszek hi hi słodkie to było
MLEKO DLA DZIECI ja podaje mleczko NAN2 kosztuje u nas 9,50zł za 350gram i starczy mi na 3-4 dni miesiecznie idzie 8 pudełek :)
AFERA Z NUTRAMIGENEM słyszałyscie o tej aferze ze wykryli robaczki w nutramigenie? SZOK!!!!!! i nie podawali do mediów zeby nie siac paniki, no sorry ale to od razu powinni nagłosnic zeby powycofywac dane serie,przeciez to mleczko jest na recepte wiec rodzice nie kupuja jednej puszeczki tylko z 10 od razu kurde paranoja nie no masakra.
Mam nadzieje ze zadna z was nie stosuje nutramigenu??????
LUTOWKI a zapomniaam wam napisac nowinke, od wczoraj Amelka cały dzien jak nakrecona chodzi i gada ciagle: da-da-da-da-da-da albo ta-ta-ta-ta-ta-ta-ta :ico_haha_01:
Oczywiscie nie wie co mowi ale mążsie cieszy jak wariat ze mała mowi tata hahahhaha dobre tylko ze to dopiero początki sylabowania ale juz fajnie tak to słyszeć.
No i juz coraz lepiej sygbnalizuje ze chce na nocniczek ;)
A co do kacperka to musiałm go dzis zostawic w domku bo cos wczoraj narzekał na gardło i mowił taka klucha wiec od wczoraj płucze gardełko szałwią,piskam mu tantum verde no i nie jest zle temp. nie ma jak nie bedzie z nim nic gorzej jutro moze pojdzie do przedszkola a jak nie to dopiero poslemy go w poniedziałek.
Nic zmykam narazie szykowac obiadek bo niedługo mezulek wstanie po nocce,buziloki papapappapapaa

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

04 paź 2007, 14:36

Małgorzatka, to może Wojteczkowi w uszku się woskowina nazbierała i mu to mu po prostu przezkadza... Laryngolog mi powiedziała,że Ala ma w drugim uszku sporo tej woskowinki. Bo mówiłam że za prawe też się łapie (a lewe ma chore). I żeby oczyszczać ale absolutnie NIE PATYCZKAMI!!! Bo to zbyt delikatny zbyt malutki organ żeby pchać tam patyczki. Ja akurat patyczków używam tylko do czyszczenia małżowinki. A uszko czyszczę zwiniętą koncówką pieluszki. No dzisiejsza noc była lepsza, ale musiałam koło północy wziąc małą do siebie do łóżka bo nie mogla zasnąć po przebudzeniu, a ze mną spała do 6 rano (na mleczko się obudziła), a całą noc trzymala mnie za palec :ico_brawa_01: .

[ Dodano: 2007-10-04, 14:41 ]
Aluśka woła "bababa" ku radości babć. A jak ją poprawiam na "mama" to się "kłóci" bo coraz głośniej powtarza to swoje "babababa..." I zaczęła się wstydzić, nie tak dawno jeszcze radośnie uśmiechała się do każdej osoby, a teraz jak ktoś do niej zagada to się wtula, chowa buźkę i tylko zagląda czy ta osoba dalej patrzy na nią :ico_wstydzioch:
Ale są wyjątki, a najbardziej lubi .... facetów, do nich naczęściej się uśmiecha. Flirciara mała... Co to będzie jak dorośnie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-04, 15:26 ]
I życzenia Wszystkiego Naj, Naj, Naj dla Mirelki!!!! :ico_tort:

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

04 paź 2007, 15:56

Małgorzatka , tę deseczkę przymocowuje się z tyłu wózka obok kól tylnich..dziecko stoi między tobą a maleństwem w wózku..i trzyma się poręczy.. kurczę wyjdę chyba na miasto i zrobię pierwszej lepszej osobie zdjęcie;-) tylko że tu oszołomy mieszkają ...same talibanki i turczynki :ico_szoking: odkąd tutaj zamieszkałam jestem chyba rasistką :-) ostatnio szłam do sklepu i pełno policji a okazało się że w Plusie jakiś Turek z Polakiem pokłócili sie o wózek bo był ostatni i Turek się wkurzył i wsadził mu nóż w żebra - śmierc na miejscu..
Ale całkiem poważnie- rozejrzyj się za tym na aukcji na allegro - jesli nie będzie a będziesz zdecydowana to zalicytuję Ci na eBayu i wyślę ci z Opola a Ty mi pozniej oddasz kasę..

JAdę zaraz na bioderka z małą , oby wszystko było ok..

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

04 paź 2007, 16:39

cześć Dziewczyny!
Kurcze chyba nie pojadę na ten ślub moich best frendów w sobotę bo nie ma z kim Kuby zostawić :(
Rodzice nie mogą, teście też nie (choć z nimi i tak bym Kuby nie zostawiła) i kicha!
A to jest na 15.30 a to godzina snu kuby i trzeba by go było budzić żeby go do samochodu zapakować no i w kościele nie ma mowy żeby wysiedział eh... a tak chciałam ich zobaczyć. Obiecałam że będę zwłaszcza że z wesela musiałam zrezygnować. Kurcze!

Dziś byłam u dentysty. Kolejne ząbki wyleczone. Został tylko jeden. Idę w przyszły czwartek czyli za tydzień.

Muszę wam w końcu obiecane zdjęcia powklejać ale jakoś nie mam sił się za to zabrać. Może uda mi się wieczorem. Muszę jeszcze zimową czapkę kupić dla Kuby.
Kurcze wiecie tak na maxa chudnę że lecą mi już spodnie te które sprzed ciąży miałam. Mam 57 kg przy wzroście 176. Powiem wam że wyglądam niekorzystnie - jak patyk - no ale jem i jem i nic. Zawsze miałam ciut więcej. Mały ze mnie wysysa :ico_haha_01:

Muszę też wam wkleić ten kombinezon co kupiłam- teraz patrząc na karolas kombinezon mogłam kupić jakiś kolor uniwersalny - własnie jak karolas wiśniowy np. Bo nigdy nie wiadomo a tak jest granatowy i dla dziewczynki jakby co to się nie nada...

100 LAT dla Mirelki :ico_tort:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

04 paź 2007, 16:47

witajcie Lutóweczki kochane
Dominis spi wiec mamcia wpada zobaczyc co u was slychac...

Malgosiu najlepiej jak sobie poczytasz instrulcje na blogu Joasi JPo: http://jpo.blog.onet.pl
tam znajdziesz rowniez rozne dodatki do tych scrapkow
jak i inne instrukcje... polecam tego bloga :)

u nas dzisiaj pogoda niezbyt (co jakis czas pada) wiec siedzimy w domciu
mam nadzieje, ze jutro bedzie ładniej bo juz nam sie nudzi w domku

my tez mamy Vigantol ale podaje 1 kropelke
wieczorem przed spaniem
do tego mamy jeszcze wit C w kropelkach

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

04 paź 2007, 16:59

CZesc LUTOWECZKI ja juz dzisiaj w o niebo lepszym nastroju, wyszła na jaw trzydniowka, Alex ma wysypke na brzuszku i na główce, uffffffff ale mi ulżyło. Dzieki śliczne i wielkie za instrukcje. To nasza pierwsza choraba wiec same wiecie.

No i wszystkiego najlepszego dla MIRELKIObrazek Obrazek Obrazek

POZDRAWIAMY

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

04 paź 2007, 17:24

och kobietki alescie sie rozpisaly!!! hohoho tyle stronek od wczoraj hihihi ja wpadne pozniej, lece jesc obiadek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

04 paź 2007, 17:52

MamciaKochana, Zuzi się bardzo podobały zdjęcia Julci w podpisie.

Ach jak ja się mam zorganizować zeby znależć na wszystko czas?

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

04 paź 2007, 18:26

qunick, chyba sie nie da bardziej zoorganizowac hihihi bo opieka nad dwojka dzieciaczkow to ciezka praca, a jeszcze jak dochodza inne obowiazki i malowanie to hohohoh ja mam jedna coreczke a lekcji nie odrabiam hihihi mimo ze to nie ciezko, ale kurcze czasu braknie, wiec albo na szybkiego, albo polowe, no ale za to mi nie placa....
a co do Julenki hihih to ona lubi minki rozne strzalac ; :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości