Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 paź 2007, 12:32

Dzien dobry :ico_oczko:
U nas pogoda dzisiaj nie za bardzo,padalo a teraz jest tak po deszczu ale ogolnie jest cieplo,moja dzidzia sobie spi w naszej sypialni naszym lozku :ico_wstydzioch: Musze powiedziec ze jej jest wygodniej tutaj :ico_oczko: Ale juz dzisiaj wieczorkiem mala bedzie spala na swojej kanapie ladnie ja rozlozymy i tam bedzie spala na materacu wydaje mi sie ze juz za duza jest i moze jej troche tez tam niewygodnie chociaz miejsca malutka ma wystarczajaco :ico_oczko:

Maggie to fajna bedziesz miala fryzurke :ico_oczko: Ja tez wtedy typowalam na fryzurke z obrazkiem nr.2 :ico_oczko: No to :ico_brawa_01: dla Antosia ze tak sie szybko zaklimatyzowal :ico_oczko:

Iza jak znajdziesz czas to wpadaj do nas smialo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 paź 2007, 13:28

witam :ico_haha_01:
Ja znowu zaniedbuje nasz wąteczek :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Może ktos ma urzyczyć troche wolnego czasu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bo mi jest go ciągle za mało :-D

kilka fotek Ady :-D
[ Dodano: 2007-10-04, 10:58 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 paź 2007, 18:49

:ico_szoking: jaki tu ruch :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

05 paź 2007, 10:22

i juuz po ruchu :ico_szoking: :ico_smiechbig:

hej hej dziewczyny :-D

Maggie czekamy na wiesci z pobytu w Polsce, na zdjecia nowej fryzurki i na nowe foto antosia :ico_brawa_01: tesknimy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
iza udanego wsadzania ... tuji ma sie rozumiec :ico_haha_01: na pewno podejmiesz sluszna decyzje co do pracy i zlobka :ico_oczko: wkoncu to nie zlo konieczne :ico_nienie: ze mozesz dziecitako zostawic na pare godzin w bezpiecznym miejscu pod dobra opieka ... nie stresuj sie kochana :ico_haha_02:
iwonka jak tam zdrowko ? czujecie sie juz lepiej?
justynka ... a Adusia jak zwykle urocza i te jej slipka :ico_sorki: a przed moim smerfem kot sasiadki ucieka gdzie pieprz rosnie :ico_haha_01: , ale nadal nas odwiedza , wiec jednak polubil mojego lobuziaka :ico_noniewiem: ...sliczne zdjecia
Kristi buziaki dla fasolki lub groszka :ico_buziaczki_big: i dla Nicol i pozostalych smerfow

[ Dodano: 2007-10-05, 10:23 ]
my dzis pakujemy sie bo juz w poniedzialek wylatujemy na tydzien ... zupelnie nie wiem w co sie ubrac :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

05 paź 2007, 14:05

hej baboski
u nas ok malemy jeden dzin z noska lecialo za to mnie lamie w kosciach kaszle okropnie z nosa leci do tego @ mam .....a dzis lecimy do znajomych na parapewtoe .......
milego dnia baboski duzo sloneczka bo u nas mzawka caly dzien brrrrrrrr

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

05 paź 2007, 16:11

a u nas swieci slonce :ico_brawa_01: jestesmy juz po sapcerku, obiadku i juz czesciowo nas spakowalam :ico_oczko:

Kourosh spi smacznie ...ostatnio , z zegarkiem w reku zasypia ok 13 i tak do 15 chrumka :ico_szoking: :ico_brawa_01: pozniej jednka spac idzie miedzy 20 a 21, a nawet kolo 21.30 ... :ico_haha_02:

Dziewczyny jak wasze dzieci zachowuja sie na placu zabaw? Moj szkrabek uwielbia sie chustac, troche sobie spaceruje, zbiera kamyczki, listki ...czasami probuje je zjesc :ico_noniewiem: ogolnie jest naprawde spokojny :ico_szoking: ... tak sobie mysle,ze to ten wiek, ze jeszcze nie moze wspinac sie po drabinkach, bawic sie w ganianego czy choqwanego ( a piaskownicy nie ma na owym palcu zabaw :ico_noniewiem: ) ... po prostu poki co to obserwuje, obserwuje,obserwuje ... inne dzieci i ...rodzicow takze :ico_haha_01:

buziaki dla Was baboski :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-05, 16:15 ]
iwona ... udanej imprezki :ico_zdrowko: :gitara: :sylwester:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 paź 2007, 20:39

cześć dziewczynki,
tęskno mi za Wami więc jestem, mój Antek śpi, wogóle ładnie tu sypia tylk0 cos na obiadki znowu się obraził :583: za to owocki zajada jak nigdy :one:


diem pisze:my dzis pakujemy sie bo juz w poniedzialek wylatujemy na tydzien ... zupelnie nie wiem w co sie ubrac :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

gdzie lecicie, do PL?

Ja jeszcze w tym roku bedę musiała tu smigać, ale cieszę się bo zobaczę się z babcią i mamą....z siostrą niestety nie bo ja wyjeżdzam 10 a ona przylatuje 12 :ico_noniewiem:

iwonap pisze:a dzis lecimy do znajomych na parapewtoe .......

UDANEJ ZABAWy!

Ja w poniedziałek będe sie widzieć z moimi psiapsiółkami...nie mogę się juz doczekać.

Iza kochana nie martw się...taką macie sytuacje i musisz oddać matiego do złobka , nas też to czeka...Matuś napewno się szybko zaaklimatyzuje, będzie miał dużo kolegów i koleżanek i dobrą opiekę :ico_oczko:

diem pisze:Dziewczyny jak wasze dzieci zachowuja sie na placu zabaw? Moj szkrabek uwielbia sie chustac, troche sobie spaceruje, zbiera kamyczki, listki ...czasami probuje je zjesc :ico_noniewiem: ogolnie jest naprawde spokojny :ico_szoking: ... tak sobie mysle,ze to ten wiek, ze jeszcze nie moze wspinac sie po drabinkach, bawic sie w ganianego czy choqwanego ( a piaskownicy nie ma na owym palcu zabaw :ico_noniewiem: ) ... po prostu poki co to obserwuje, obserwuje,obserwuje ... inne dzieci i ...rodzicow takze :ico_haha_01:

mój bawi się podobnie, tylkjo że o nie wchozeniu na drabinki nie ma mowy, bo aż się rwie, a ja chodzę poprostu z Nim :-D
Jeśli chodzi o pis\askownice to niestety nie ma oich w całej Anglii na placach zabaw, ale jak masz ogródek to możesz takową zakupić w sklepie i piasek też, grosze to kosztuje...


PRZEPRASZAm ze pisałam tak chaotycznie ale może się połapiecie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 paź 2007, 22:10

Maggie, :ico_zdrowko: za 2000 posta ...

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

05 paź 2007, 22:27

oooo to tza oblac ... no to siup :ico_zdrowko: :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 paź 2007, 22:28

Aginka pisze:Maggie, :ico_zdrowko: za 2000 posta ...

a jak... :ico_zdrowko: :564: :ico_zdrowko: :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość