mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

08 paź 2007, 13:07

hej roczniaki wszystkiego naj naj naj lepszego , dużoooo zdrowia i słodyczy tego wam mazia*** z córeczkami życzy. :ico_tort: dla LILUSI :ico_tort: dla HANI :ico_tort: dla TOMECZKA :ico_tort: dla JASIA i :ico_tort: dla MAKSIA

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 paź 2007, 13:25

Jesu zaglądam a tu takie komplementy, dziękuję dziewczyny jesteście the best

A my po pobieraniu krwi, moje dziecko zniosło to super!!! Aż pani pielęgniarka była zdziwiona :-D Oczywiście ja bardziej to przeżyłam i musiałam kupić mojej córki prezeńcik, ale bardziej spodobało jej się pudełko od mojej piżamki niż pluszak :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

08 paź 2007, 13:54

no nie wiesz że najlepsze zabawki to kolorowe kartoniki chusteczki chigieniczneipt. :ico_oczko: a może jej się spodobała ta twoja pizamka, w końcu mała modnisia :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

08 paź 2007, 14:00

mazia***, -witaj,przepraszam,że zapomniałam wcześniej ,i jak idzie odzwyczajanie od kciuka :ico_olaboga: .Moja chrześnica ssała kciuka i mieli problem,bo robiła to tak namiętnie aż jeje się paluszek zdeformował :ico_placzek: Bartek nie chce nic oprócz cyca,tez to wcale nie jest dobre :ico_szoking:
asiapanda, -dopisuję się do miłych słów pod Waszym adresem,poprostu cudnie wyglądacie w tym avatarku(w poprzednim zresztą też).Asiu pisałaś coś ,że troszkę przytyłas - i tak trzymaj bo wyglądasz super :ico_haha_02:

Maritko -dzięki za foty-faktycznie mega porcja ,ale ja to uwielbiam.Jubilatka wyglądała przepieknie,mama również-służy Ci ciąża,oj służy... :ico_oczko:

Przestał mnie ząb bolec i od razu jaka wylewna się zrobiłam

Jeszcze tylko pytanko do Eli -gdzie ty się kochana zagubiła,że cię tyle nie było.Brakuje nas dużo i to takich niezawodnych mamusiek-poprwcie się kobiety Obrazek

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 paź 2007, 14:12

A wiesz Iwciu tak troszkę przybrałam 2 kg, ale ja taka jestem wariatka, że czasem musze troszkę schudnąć i już, ale już zrzuciłam te zbędne kg i ważę znów tyle ile chciałam :-D Moje dziecko zapenia mi regularny ruch (bieganie za nią) więc trzymam linię :ico_oczko:

A z tymi zabawkami to faktycznie wszystko co nie można jest cool, ale ona lubi przytulanki, ma jedną taką że wszędzie gdzi Wiki tam i ona, ukochana żyrafka, mówi na nią "ata" i już. Jest już tak wymiętoszona że fuj, ale jest ukochana i to już od grudnia więc w grudnu "ata" obchodzi roczek :-D

Agatko trzymaj się, trzymamy kciuki, jeszcze napiszesz posta że obrona poszła na 5!!!!!

Kurde moje dziecko lepiej zniosło pobieranie krwi niz mnie mieliby je robić :ico_wstydzioch: Zapłakała sobie tylko podczas wbijania igły i tyle, apotem patrzyła na tą próbowkę, ja blada, a ona nic, patrzyła, a potem obdarowal uśmiechem panią pielegniarkę :-D
Ostatnio zmieniony 08 paź 2007, 15:39 przez asiapanda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

08 paź 2007, 14:50

Heloł.... przepraszam, że na chwilę, ale w biegu wpadam

Wpadłąm złożyć naszym kochanym roczniaczkom najserdeczniejsze życzonka

Wielkie buziaki dla Lili, Jasieńka i Tomeczka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: . Raaanyyyy dzieciaczki kochane, pamiętam jak się rodziliście. Hehehe to niedziela była :-D

Buziaczki tez dla naszych Maksia i Hani :ico_tort: :sylwester: .

Ale dziś obrodziło :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

No to pijemy........ :ico_brawa_01: :564:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 paź 2007, 15:27

No tak jak imprezka to i Jola się znalazła :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-08, 15:55 ]
A to jest Wiki i jej Ata, bez niej nie ma spania, ani zabawy :-D odkąd ją ma jest ukochana i już...
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

08 paź 2007, 18:21

Hej.
Bardzo dziękuję wszystkim za życzenia dla Tomeczka i również wszystkiego najlepszego dla Lili, Jasia ,Hani i Maksia

[ Dodano: 2007-10-08, 18:57 ]
Asiu fajne zdjęcia Wiki. Tomek nie przywiązuje się do maskotek, nawet nie chce się nimi zbytnio bawic....

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 paź 2007, 19:02

Oj Wikura to lubi przytulanki, dlatego ma ich tonę chyba :-D Ale tą jedną lubi naj naj, kiedyś była tragedia bo ją uprałam, chyba więcej tego nie zrobię :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

08 paź 2007, 19:05

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tak na kolorowo trochę ;-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość