Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

18 mar 2007, 17:07

Ernest gratulacje skonczonego 5 miesiaca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja poszlam dzisiaj z mala na imieniny Zbigniewa
Olka odpierdzielona w nowej sukieneczce .dumna z niej bylam niesamowicie ze taka ladna paniennka a ona dala taki koncert ze po 20 min wyszlam bo ludzie nie mogli rozmawiac tak sie darla
a w domu spokoj

Awatar użytkownika
Liv22Holland
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:58

18 mar 2007, 17:12

Hej kobietki!

Wszystkiego naj dla Ernesta :ico_urodzinki: :ico_prezent:

Jolus-no to macie jazde :ico_olaboga: Duzo zdrowka dla Huberta :ico_buziaczki_big:

Felicity-jaj na Twoim miejscu wzielabym Oli to mleczko, ktorego uzywasz, bo moze byc nieciekawie. Wiem jak Kylie mleko zmienialam. Nic nie chciala jesc i musialam wrocic do starego mleka. Chcac niechcac targalam wiec mleko z Holandii do Anglii i teraz do Polski tez bede targac-coz :ico_noniewiem:

Chcialam Wam kochene podziekowac za wszystkie maile ze zdieciami!!! :ico_buziaczki_big:
Maluszki przeslodkie i rosna w oczach :ico_szoking:
Natomiast Wasze nowe fryzurki bardzo mi sie podobaja g:P

Przeslalam Wam dzis rowniez zdjecia Kylie. Jak kogos przypadkiem pominelam to przepraszam i prosze z reklamacja do mnie :ico_oczko:

Chcialam napisac bardzo duzo rzeczy, bo bardzo dlugo mnie nie bylo, ale juz nie pamietam. wybaczcie :ico_sorki:

:ico_buziaczki_big: dla wszystkich!

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

18 mar 2007, 17:14

Mosob :ico_smiechbig: , no to Ola popis dała :-D Charakterek ma niezły :ico_brawa_01:

Oliwko, ja Cię proszę, wpadaj częściej g:P . Wtedy będziesz na bieżąco :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Liv22Holland
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:58

18 mar 2007, 17:20

Jolus ja sie postaram naprawde!!!
A co u Ciebie w stopce jest? Bo normalnie nie wiem o co chodzi :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

18 mar 2007, 17:23

Hehehehe Liv, bo to taki trick nowy :ico_haha_01: Jak wpiszesz sobie jakiś tekst, i (tam gdzie chcesz, żeby był nick osoby wchodzącej na forum) wpiszesz wyraz you w kawdratowym nawiasie to każda osoba będzie widziała ten podpis i swojego nicka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

18 mar 2007, 17:27

Liv jestes w ukrytej kamerze i spodobalas sie Joli :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Liv22Holland
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:58

18 mar 2007, 17:27

Dobre :ico_haha_01:
A teraz mam 10 postow i bede kombinowac z avantarem
moze uda mis ie teraz, ale watpie bo Kylie si eobudzila
No to buzka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

18 mar 2007, 17:30

Witajcie ponownie!
Dla Ernesta od cioci :ico_tort: i :ico_buziaczki_big: z okazji rocznicy
olivka, popraw się, bo cię tu wcale nie widać :ico_oczko:
jolu, buziaczki dla Hubcia. No i gratuluję stalowych nerwów. Kiedy idziesz z małym na kontrolę??
mosob, moje małe jak w piątek mieliśmy gości, to najpierw usnęło z wrażenia (była też roczna dziewczynka) a po drzemce straszyło wszystkich podkówką. W sumie oba maluchy nam płakały :-D
felicity, czy ty czasem nie karmisz piersią? Jeżeli podajesz już mleko sztuczne to koniecznie weź je ze sobą z Anglii! Dziecku nie można czesto zmieniać mleczka. Ja karmiłam Maciusia Nanem, obecnie pije apteczny Nutramigen ale najwięcej dobrego słyszałam o Bebilonie...
iwcia, to super że alergia dzisiaj odpuściła.
No właśnie a gdzie podziała się Maritta?? Nadii??
asiu, trzymaj się! Mam przeczucie, że twój wyjazd jest udany :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Liv22Holland
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:58

18 mar 2007, 17:32

widac ta moaj gebe czy nie?

[ Dodano: 2007-03-18 ]
nie widac :ico_noniewiem:
bede probowac potem!
lece!

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

18 mar 2007, 17:37

Liv, tylko pamiętaj żeby wstawić gębulę w zarządzaj avatarami a nie zarządzaj profilem. :-)

Chloe, na kontrolę idziemy w czwartek. Szcerze mówiąc już się nie mogę doczekać, bo mam nadzieję, że do tego czasu to świństwo wyschnie i lekarz pozwoli nam wykąpać małego. Myję go wacikiem nasączonym wodą i jest to strasznie uciążliwe :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-03-18 ]
Mosob, przypomniało mi się.... Pytałaś o rozrabianie soczków wodą. Ja rozrabiam, bo inaczej Hubcio nie ruszy. Daję 50 ml wody (czasem uda mi się przemycić tylko 40 ml) i 50 ml soczku. Czyli pół na pół. Rozrabiam soczki Gerbera. Bobovity nawet po rozrobieniu nie ruszy, ona jest dużo słodsza :-?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość