Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 paź 2007, 23:58

dopiero teraz przeczytalam posty... z ostatniej strony....

potworna niesprawiedliwosc spotkala k@tk@ :ico_placzek: ...... slowa tu nie sa zadna pociecha.. wszystko boli... ale najwazniejsze by nie tracila wiary, by nie byla sama. by czula wsparcie rodziny i nasze... :ico_placzek:


leos zasnal po 19-tej i jak na razie spi .. ufff
oby juz nie plakal. ten moj maluszek kochany...

na jutro umowilam sie z kumpela. robimy wyprawe do mothercare. wlasciwie najdalej polozony sklep ale i taak dla nas to nie problem. bo my lubimy łazic czy to slonce czy plucha. a razem zawsze razniej.. zwlaszcza z kolorowymi wozeczkami wypelnionymi maluszkami hihi
to tak zeby dnia nie zmarnowac hihi
wczoraj leniuchowanie to teraz do konca tygodnia musi byc plan zeby dola nie zlapac. a mozna w taki deszczowy dzien.. hihi
takze jak nie zawitam jutro przed wyjsciem to potem wpadne hihi

a u nas poczta strajkuje.. i jaa wciaz nie doczekalam sie mojej nieszczesnej karty, wrrrrrrrrrrr
angielska organizacja wrrrrrrrrrr

[ Dodano: 2007-10-10, 00:03 ]
kamila dobrze ze kupka wreszcie wyszla..
moze skorzystaj z rad lucy. wydaje sie dobre
jak leos kiedys mial problemy z brzuszkiem to tez dawalam herbatke hippa i od razu ulzylo

pewnie tomek oswoi sie z woda nastepnym razem.. zobaczzysz jeszzcze bedziesz musiala na sile go z wody wyciagac hihi
moj leos tez uwielbia pluskanie a na basenie moze byc roznie..
dzis chcialam sie z nim kapac w wannie plenej wody ale przez to marudzenie nie bylo szans
ale jutro musze hiih
bedzie zabawa

nasz kurs ma sie zaczac za 3 tyg. trwa 7 tyg,
ale na razie instruktorka musi potwierdzic ... jest duzzo chetnych i chce otworzyc dodatkowa sesje...
wiec mysle ze i dla nas miejsce sie znajdzie

[ Dodano: 2007-10-10, 00:04 ]
lucy23 pisze:a oliver zasnal po 20 :ico_szoking: :ico_brawa_01: jestem w szoku,mam nadzieje,ze bedzie spal do rana


super.. oby spal jak najdluzej
a ciekawe czy leon bedzie spal jak zwykle do pozna.. skoro tak wczesnie zasnal/ hmmm zobaczymy

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 paź 2007, 00:11

obudzil sie niedawno,zjadl na spiaco i dalej kima :ico_brawa_01: wiecie ,zauwazylam,ze jemu czasem skora peka na zgieciach :ico_placzek: i dzis zobaczylam,kolo szyji :ico_placzek: wczesniej mial pod kolanami :ico_placzek: czy wasze dzieci tez tak maja ? bo nie wiem czy to normalne,czy to od tego ,ze ma egzeme i czasem sucha skore :ico_placzek: otem robi sie na tym brzydki strup :ico_placzek: smaruje mu kremem na egzeme,takim emolientem,ale i tak ma suchawa ,no i te pekniecia :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 paź 2007, 00:25

lucy ja nic takiego nie zauwazylam u leosia.
ale sucha skorke owszem czasem ma.
moze u oliego to z powodu tej egzemy jak piszesz hmmm

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

10 paź 2007, 08:03

lucy23, smaruj ta popękaną skórkę diprobase maścią lun nanobase. Rewelacyjnie nawilża. Polecił mi ją pediatra, gdy Natali zaczęła łuszczyć sie skóra za uszami. I nie martw się to normalne. Pediatra mi wytłumaczył że to dlatego że skóra jest w tych miejscach zagięta a mimo wszystko pracuje. Teraz smarujemy się diprobase i jest dobrze.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 paź 2007, 08:06

witam z rana, niestety..... zostalam weksmitowana z wlasnego lozka. polozylam mloda na chwile na moje miejsce, poszlam na 5 min do lazienki i jak wrocilam to juz spala... a mialam sie z nia polozyc, ale teraz to nie bede jej ruszac... wogole ostatnio ma jakies niespodziewane spiączkowe sytuacje... wczoraj zasnela po drugiej lyzeczce jablka jak sie na chwile do TV odwrocilam :ico_wstydzioch: .
poskakalam sobie wczoraj po Krakowie... ale fajnie... tesknie za duzym miastem i nie moge juz w tej mojej dziurze wysiedziec... gdzie wszyscy wszystko wiedza, nie zostawia na tobie suchej nitki i o 22 sa wyludnione ulice :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
Madziorka dzieki za linki :ico_sorki: :ico_sorki: ale rzeczywiscie na chrzest nie bardzo :-D
Madzia dziobas ci fajnie je :ico_brawa_01: moja chyba nie lubi jabluszka o czym swiadczy zasypianie w trakcie, a jak nie zasnie to bazyliszkowe odglosy :-D
Kamilka w chusie to lepiej nosic jak dziecko juz samo dobrze glowke trzyma. a ja ty go probowalas wiazac? w koale jak dla mnie najwygodniej (albo w kieszonke)
Alinka jakos po zdjeciach przemieszczajacej sie po lozeczku Wanki w wieku 1 miesiaca nie dziwie sie, ze juz sie fika na brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zaraz chodzic bedzie :ico_brawa_01:

Luska sie jeszcze nie przewraca z pleckow na brzuch, ale jak jej dwa palce dam to sie PUdzianowska podciaga sama do pozycji siedzacej. zaznaczam, ze nie trzymam jej tylko ona sie za palce chwyta.

nie wiem co napisac w zwiazku z k@tk@.... chyba wszystko juz zostalo napisane... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-10, 08:07 ]
abegano, i co z tymi ciuszkami? pisalas do tej laski?

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

10 paź 2007, 08:10

hejka,
nie wiem co napisac, bom zalatana i nie mam czasu na forum ;-)
w weekend w końcu byliśmuy we Wrocku, wszystko poszło bardzo dobrze, moja mama jechała z Buleczka z tył i go zabawiała.
W hotelu dostaliśmy pokój wielkości MIKROSKOPIJNEJ, że jak rozłożyłam łóżko składane dla Bułeczki to nie było jak sie ruszyć! :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Ale daliśmy radę!

Ja spędziłam dwa dni (z przerwami oczywiście) na zawodach, a mama doglądała Bułki...
Teraz staram sie korżystać z każdej jesiennej słonecznej chwili i wietrzyć Bułkę.
W poniedziałek byliśmy na szczepieniu i NIC = ten twardziel nawet nie zapłakał!

Wczoraj za to u koleżanki sie spotkałam z dziewczynami z innego forum, na jakim też siedzę = było GIT!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 paź 2007, 08:35

Karla pisze:W poniedziałek byliśmy na szczepieniu i NIC = ten twardziel nawet nie zapłakał!

brawo dla Pana Kabana :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

10 paź 2007, 08:52

Witajcie....
Brak mi słów jakie to życie jest niesprawiedliwe... Gdzie jest tu sprawiedliwość? Matka chcąca dzidzię z całego serca...traci ją :ico_placzek: ... K@tk@... Jesteśmy z Tobą :*

Ale naklikałyście :ico_szoking: przebrnęłam przez te strony ale dużo nie zapamiętałam co która pisała :ico_olaboga:

Magda co do wytarcia się włosków...mojemu już zaczynają się wycierać :) Z tyłu i chyba juz po boczkach :)
Indigo to mieliście przeboje z kupką... Ja też dawałam czopeczki...ale żeby małego zbytnio do nich nie przyzwyczajać przytrzymywałam mu go troszkę ale nie wkładałam całego... Pomagało :)
Madziorka biedny maluszek...mam nadzieję, ze już lepiej... Ach tak to jest po szczepieniu u nas narazie było ok...zobaczymy jak będzie pod koniec października...

Widzę wprowadzacie maluszkom nowe posiłki. Jakub juz dawno dostaje jabłuszko...ostatnio doszła marcheweczka ale tylko soczek i to razem z jabłkowym... Wczoraj kup[iłam Jakubowi kaszkę bananową i wsypałam wieczorkiem troszkę do mleczka...ale szamał :) No i nie wiem czy bardziej się nasycił czy mial taką nockę spał od 20 do 6.30 :) Oczywiście ja wstałam dopiero po 7 bo mały bawił się grzechotkami :)
A dzisiaj chyba zapodam małemu troszkę marcheweczki :)

[ Dodano: 2007-10-10, 08:53 ]
Zapomniałam dodać...dzieciaczki macie przeurocze, nie będe wymieniala po kolei bo wszystkie są rewelacyjne!!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

10 paź 2007, 09:01

Witam
Bardzo mi przykro z powodu K@tki jest mi naprawde smutno czemu osobom przydarzaja sie takie straszne rzeczy. Głeboko wierze ze jeszcze bedziemy ogladac zdjecia jej dzidziusia na forum TT.

Brawo dla Pana Kabana za dzielne szczepienie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny odezwe sie wieczorem lub w ogole poniewaz o 13 jedziemy na mega zakupy na chrzciny P wrocil z nocki ale o 12 musze go obyudzic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

10 paź 2007, 09:41

Witajcie :ico_kawa: ,

Kamila tomi musi się oswoić z taką mega ilością wody i następne zajęcie na pewno już mu się spodobają.Madziorka ma świetny pomysł z tą wanną , może też spróbuj ?

Madzia świetny filmik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jaśnie Pani , moja mała też nie bardzo jabłko polubiła , choc ciężko po pierwszym razie powiedzieć.Cały czas jęzor do przodu pchała no i dawałam jej zwykłą łyżeczką więc może była za zimna albo za szeroka , nie wiem.Jedyna plastikowa łyżeczka która została mi pi Miśku nosi ślady jego zębów i wczoraj kupiłam nową silikonową :-D .Dzisiaj dam jej marchewkę.

Martaja , ja też do wieczornego mleczka daję kaszkę ryżową z bananami.Jest bardziej sycące.

A tak wogóle to dajecie jedzonko ze słoiczków czy same gotujecie ? ja najpierw muszę kupić blender :-D

co do czuprynki to Julia ma wytarte włoski z tyłu i po bokach a na karku ma takie fajme 3cm.Wygląda prześmiesznie :-D

Wczoraj wyjęłam już wkładkę z wóżka i mała jeżdzi w spacerówce (całkiem na leżąco) z okryciem , bo jak położyłam jej gruby kocyk i założyłam kurtkę to leżała tak ściśnięta że nie mogła nawet łapkami ruszać.Te wózki teraz to porażka :ico_noniewiem:

A my mamy bardzo pracowity dzień.Pranie już się pierze, ogarniam domek i zmykam na zakupy , spacer i do banku.Póżniej obiad i na 17 Misiek idzie na urodzinowe przyjęcie.

Jutro szczepienie.Jestem ciekawa ile waży ten mój bąbel :-D


Dzieciątka chwalę hurtowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


miłego dnia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość