madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

09 paź 2007, 21:30

marcia_pod, super ze zajrzałaś i super ze wszystko się udało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czekamy na relację i zdjęcia.

A co tu dzisiaj tak ppusto jest??? Gdzie są wszystkie dziewczyny? :ico_noniewiem:
Na pewno słyszałyście o K@tce :ico_placzek: Biedna dziewczyna, przez co ona musi przechodzić :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

09 paź 2007, 22:07

Witajcie!
Marcia czekamy na Ciebie :-)

Monia ja tez chyba kupię ten stojaczek do wanny, bo wydaje mi sie tak jak napisała madziarka, że to jest wygdne urządzonko. Gdzies na allegro widziałam taki który może służyc również za stojak do wieszania prania :))

Mariola mam nadzieję że Julcia miała taką przejściową niechę do przedszkola :-)

Pozdrawiam.

[ Dodano: 2007-10-09, 22:09 ]
Moja córcia dziś chyba biegała sobie po mojej lewej stronie brzucha. Pierwszy raz tak dawała czadu :ico_szoking: :-D

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

09 paź 2007, 22:16

hej Kasiu!
Chyba mówisz o czyms takim prawda?
http://www.allegro.pl/item250206710_pod ... arki_.html
ja własnie mam coś podobnego z tym ze nigdy tego nie używałam jako suszarki :ico_puknij: nawet nie pomyślałam o tym może dlatego ze wanienka stała zawsze na tym stojaku i nie składałam go nigdy.
Jak moge Wam poradzic to nie kupujcie tych najmniejszych wanienek bo dzieciaczki szybko z nich wyrastaja. Ja miałam tą większą i długo służyła Patrykowi a moja koleżanka kupowała mniejszą i teraz pożyczyła ode mnie bo jej malutka wyrosła.

Ale to tylko moje zdanie :ico_oczko: mariola, nie martw sie byc moze jest tak jak piszesz i to było chwilowe. My Patryka dajemy do przedszkola od września i przyznam szczerze ze juz mam stresa z tego powodu bo jak nie bedzie chciał tam zostawac to nie wiem co wtedy zrobimy.

[ Dodano: 2007-10-09, 22:17 ]
kaska28 pisze:Moja córcia dziś chyba biegała sobie po mojej lewej stronie brzucha. Pierwszy raz tak dawała czadu

:ico_brawa_01: haha moja też dzisiaj kopała po lewej stronie :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

09 paź 2007, 22:23

mary pisze:A własnie...moja Córeczka też dziś po lewej stronie kopała. nawet wyczułam jej stópkę. Bawiłyśmy się razem,Ona kopała a ja stukałam w Jej stopę

:ico_brawa_01: Mary ciesze sie ze dziś jest juz lepiej. Tak trzymaj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

09 paź 2007, 22:46

To nasze maluszki takie lewostronne się dzis okazały :ico_oczko:

Madziarka dokladnie o tej mówiłam. Kosztuje tyle co normalny stojaczek a może posłużyc jeszcze później :-) Ja chyba sie skuszę. I oczywiście tez jestem za kupowaniem od razu większej wanienki.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

10 paź 2007, 07:56

Hej Dziewczynki!!!!
Nie pisałam tyle bo:
a) mamy straszne zamieszanie ze zmianą mieszkania
b) miałam okropnego doła i nawet mi się buzi nie chciało do nikogo otwierać...nawet nie wiem dlaczego, bo w zasadzie wszystko jest ok....no po prostu toczyło mnie ogromne przygnębienie, podczytywałam Was regularnie, ale żeby napisać...było mi ciężko. Może to z tej przyczyny, że czasem czuję się naprawdę kiepsko w tym 3 trymestrze, zaczynają mi się skurcze łydek, bolą mnie mięśnie brzucha, spałabym cały czas no i mój Synek kopie coraz mocniej. W nocy żeby zmienić boczek, to mnie autentycznie boli....No i mam też skłonności do popadania w dołki jesienne, jestem uzależniona od słoneczka i co roku mnie tak załapuje
:-D Marciu gratulacje ogromne z okazji weseliska no i samych słodyczy i radości życzę Wam na nowej drodze życia :ico_buziaczki_big: Czekamy na relację :-)
Co z tą K@tką? Bo aż mnie ciarki przechodzą, jak tu sobie czytam? Macie jakieś wieści? :ico_olaboga:
Fajnie, że macie lewostronne córeczki :ico_brawa_01: Za to mój Synek jest zdecydowanie prawostronny :ico_oczko: Może to jakaś prawidłowość? :ico_oczko:
Kończę na razie Kochane! Buziaczki!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 paź 2007, 08:19

Czesc Dziewczyny!!

Ale Wy to pozno spac chodzicie..... nie doczekalam sie wczoraj na Was..... :-)

Gosia,

Super, ze sie odezwalas! Glowa do gory!!! :ico_nienie: Trzeba myslec pozytywnie!

Super urzadzenie ten stojak pod wanienke! Ja tez napewno kupie wieksza wanienke.

U mnie wczoraj wieczorem bylo niezle kopanie :ico_haha_01: po calym brzuchu, ale tak przewaznie z lewej strony... i robilam tak jak Mary, pukalam w brzuch, a Dzidzia mi odpowiadala - super!!! :ico_haha_01: Tak to jeszcze nie mialam!

Bardzo mi szkoda K@tki :ico_placzek: Biedna ta dziewczyna naprawde :ico_placzek:
Buziaczki dla Was!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

10 paź 2007, 08:28

Hej dziewczyny.
Siedze i pije sobie spokojnie kawke pzed kompem, patryk jeszcze spi.
Goonia wita, ja juz się zastanawiałam co się z Tobą dzieje ze nic nie piszesz a tu prosze, taka miła niespodzianka :-)
ja mys;e ze kazda z nas miewa gorsze dni, najważniejsze to nie poddawać się złemu nastrojowi. A Ty jezcze pracujesz czy jesyeś na zwolnieniu bo nic nie napisałaś o tym.

Goonia pisze:Co z tą K@tką? Bo aż mnie ciarki przechodzą, jak tu sobie czytam? Macie jakieś wieści?

no niestety :ico_placzek: K@tk@ straciła drugą dzidzię :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Na majówkach dziewczyny pisały ze dzisiaj ma mieć zabieg :ico_placzek:

mz74 pisze:U mnie wczoraj wieczorem bylo niezle kopanie po calym brzuchu, ale tak przewaznie z lewej strony...

no włąsnie u mnie tez wczoraj malutka się rozbrykała, napierw kopała z lewej strony a jak sie juz położyłam do łóżka zaczęła z prawej :-)

Miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

10 paź 2007, 09:13

madziarka81 pisze:K@tk@ straciła drugą dzidzię

O jezu!!!beczeć mi się chce.....straszne. Nie chce nawet mysleć, co ona teraz czuje.... :ico_placzek:
madziarka81 pisze:A Ty jezcze pracujesz czy jesyeś na zwolnieniu bo nic nie napisałaś o tym.

Jeszcze pracuję....ale jak tak będzie mi ciężko, to chyba pójdę wcześniej na zwolnienie.

Acha! dzięki za ciepłe powitanie! :-D Też się cieszę, że Was widzę Kochane :-D

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 paź 2007, 11:54

czesc dziewczyny moja dzidzia ostatnie czasy strasznie mnie kopie przewaznie z prawej strony o i strasznie mnie boli brzuch w nocy jak sie obracam to rowniez mam straszne trudnosci mimo iz wydaje mi sie ze nie jestem az tak gruba chyba przez ten bol brzucha .Wybieram sie z julka na druga wizyte do dendysty zobaczymy jak bedzie bo od poniedzialku zrobila sie strasznie placzliwa i marudna a do tej pory byla raczej odwazna

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość