Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

10 paź 2007, 22:56

lucy, jeśli uważasz, że wózek jest OK, to kupuj...
ja sie przyzwyczaiłam do dużych pompowanych kół ;-)

BTW = przyszły moje rzeczy, które wylicytowałam na allegro!!
Jutro mała sesyjka zdjęciowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jestem szczerze zdziwiona, bo jeden śpioch na fotce wyglądał tak sobie ale kupiłam bo chciałam mieć psa Pluto - taki strój dla Bułki...
a okazał sie super i gatunkowo i ogólnie!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

10 paź 2007, 23:03

Lucy mi sie czerwony podoba. Sama też mam czerwony. To mój ukochany kolorek.

Frydza a jak ty niby masz jej krzywdę zrobić?? Głowę urwiesz czy co?? Ale ty wyrodna matka jesteś, normalnie dziecko chcesz uszkodzić no no :ico_oczko:

A my zaszaleliśmy. Dopiero wróciliśmy niedawno od kumpeli i mały dopiero zasnął. Czy to oznacza, że będzie spał dłużej i mamusia będzie miała suuuper nockę??? hmmm...
Z Jarkiem mamy mały zgrzyt o bzdury. No i ja poszłam sobie a on wrócił z treningu i jak zobaczył, że mnie nie ma to tez wybył. Spotkaliśmy sie jednak na ulicy jak wracałam i ja mu ściemę walę, że idę tylko dziecko mu odstawić i dalej wychodzę a on mi na to że ma inne plany. Nieźle, on ma inne plany... A ja kwoka na grządkę nie?? Ale on mnie czasami wkurza. No ale za to mam wolny wieczór. Posiedze, poklikam i może wreszcie pójdę spać jak człowiek, choć jak patrz na zegarek to jednak wątpię.

Ja pierdzielę oglądam właśnie you can dance, ale oni wywijają, normalnie masakra jakaś. Jakis małolat właśnie wyskoczył i jak dla mnie przesadził. Nie mam pytań...

[ Dodano: 2007-10-10, 23:05 ]
Karla ja też zaszalałam i kupiłam Tomkowi drogą zabawkę, ale mam nadzieję, że warto będzie. I jeszcze na święta pajaca czerwonego, zaraziłyście mnie tymi wariackimi kostiumami trochę.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 paź 2007, 23:28

Karla pochwal sie koniecznie zakupami...ja tez lubie pompowane,ale nie wiem czy Ci chodzi o takie same,bo ja mam duze te kola,ale nie sa skretne niestety i to duzy minus,ale ogolnie wozek fajny.....co do tej spacerowki ,to juz sama nie wiem ....musze ja kupic,bo jak sie zabiore :ico_olaboga: mi sie podoba ta khaki i czerwona....nie wiem,w sumie nie jest droga ...i malo waza,na podroz w sam raz....ja sie boje,ze do grudnia mi sie odwidzi 5 razy ...ech...i ogladam teraz spacerowki na ebayu :ico_puknij:

Frydza moja tesciowa ma tak idiotyczne komentarze ,ze hoho :ico_haha_01: nie wiem skad jej sie to bierze,a nie raz jak bzdure zasadzi ,to az dziw czloweka bierze :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-10, 23:29 ]
Kamilko Ty masz czerwony wozeczek>? jak myslalam,ze zielony .....

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

10 paź 2007, 23:43

Lucy ja mam gondolkę beżową, fotelik samochodowy zielony( wpinany do wózka) i to o nim myślisz, a spacerówke mam czerwoną. Po prostu mam jeden stelaż i osobno się wszystko wpina w niego.

Kurcze mały cos sie kreci i mruczy, co on oszalał?? Przecież miał spać dziś do rana... Chyba się nie dogadaliśmy.

Spadam, dobranoc.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 paź 2007, 00:25

lucy pod wzgledem koloru jestem za khaki
a jak dla mnie one wszystkie sa podobne..
podobnie jak karla nie wiem jak te wozki sie sprawuja. maja takie malenkie kolka
albo przyzwyczailam sie do moich pompowanych, skretnych hihi

ja lece ze swoim duzym wozkiem.. nie wiem dlaczego ty sie przejmujesz..przeciez sa windy na gaty ... potem pod samolotem ten wozek od ciebie zabieraja.. i w czym problem?
ja sie nie przejmuje..
juz niejedne schody pokonalam to i teraz dam rade,,
a w polsce jak beda sniegi i chlapa to jak z takimi koleczkami pokonasz te przeszkody???

ja mysle kupic taka mala wygodna spacerowke ale na lato..
no zobaczymy

ide poczytac i pospac...

leos zaliczyl dzis pierwsza kapiel w wannie z mamusa
tatus sie nie zmiescil ale towarzyszyl nam i pstrykal fotki hihi
nastepnym razem tatus bedzie sie pluskal z leosiem

potem leon dlugo marudzil..
zasypial chyba z godzine
dopiero po 22 nie bylo go juz slychac,,

no nic lece
cos mnie zoladek pobolewa
papa

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

11 paź 2007, 08:18

Bułeczka powoli przewraca się z pleców na brzuch... juz lewituje na boku i tak śmiesznie nonono wierci coby sie przekręcić - jak sie go lekko pchnie to jest na brzuchu !!

Co do mężów = ja sie z moim nie kłócę bo wychodzi o 7 a wraca o 21 wiec nie ma kiedy :-D :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

11 paź 2007, 08:41

madzia - test 16 wrzesnia? jak to, a ja myslalam ze we wrzesniu wszystkie mialysmy ostatnie miesaczki a testy dopiero we pazdzierniku bo niby jak to mozliwe. ja ostatni okres mialam 7 wrzesnia wiec moglam to sprawdzic dopiero w pazdzierniku

YOU can dance - swietny program tez ogladam, mam juz nawet swoje typy

[ Dodano: 2007-10-11, 08:43 ]
lucy stawiam na khaki lub czerwony chicco

[ Dodano: 2007-10-11, 08:45 ]
widzialyscie taki test ciazowy? trzeba przylozyc palec na 2 minuty - jesli kwadrat zrobi sie niebieski - nie jestes w ciazy, jesli czerwony jestes na 95 %
http://emagia.narod.ru/index.htm
he he

karla jakie inne forum ogladasz?

ps. kupilam komb zimowy
http://www.allegro.pl/item253031750_kom ... _m_cy.html

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

11 paź 2007, 08:47

avisek , jestem na forum końskim, kocim, samochodów 4x4 oraz babskim ale zahasłowanym

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 paź 2007, 09:09

Hej dziewczyny, ja tylko na chwilkę. Jakoś nie mam weny do pisania - poza tym Helenka zrobiła się już tak "kontaktowa", że pół dnia spędzam z nią na kocu rozłożonym na podzłodze i tak sobie rozmawiamy i śmiejemy się. No i starałam się wykorzystać te ostatnie ciepłe dni złotej polskiej jesieni - spacerowałyśmy z Helenką i z moją koleżanką kilka godzin dziennie, a przy okazji były, jak to mówi Madziorka, niewielkie shoppingi :-D Dziś już pogoda typowo jesienna - szaro buro i ponuro. I zmino jeszczena doatek. Wrrr. Ale i tak sie nie damy - wyruszamy na spacerek jak Helenka zbudzi się z pośniadaniowej drzemki (w którą jeszcze nie zapadła, bo słyszę, że gada w łóżeczku z misiami z karuzelki :-D ). Jutro już piątek i Krzyś przyjeżdża - bardzo sie cieszymy, bo zarówno Jemu jak i mi ten tydzień jakoś tak się wlecze. A w poniedziałek na dłużej przyjedzie moja Mamcia - baardzo się cieszę, bo już ponad miesiąc się nie widziałyśmy.

-indigo- pisze:Aniu powiedz mi prosze co ci powiedział lekarz w związku z asymetrią Helenki?? Powiedzial, że to wróci do normy??


Kamilko, lekarka (specjalitka od rehabilitacji) powiedziała, że natura sama powinna to "wyrównać" - trzeba oczywiście przekładać główkę. Przy czym profilaktycznie jak to się wyraziła zaleciła rehabiltację metodą Vojty (w zasadzie tylko jedno ćwiczenie na symetrię ciałka, przy którym Helenka tak płakała). I dodała, że jeśli nie dam rady wykonywać z nią tego ćwiczenia, to właściwa pielęgnacja powinna wystarczyć - i tu odesłała mnie do stronki, do której linka już wklejałam. Nam, ze względu na asymetrię, zaleciła żeby nosić Helenkę na "fasolkę" , a unikać noszenia takiego jak do odbicia. Hmmm, to wszystko. U nas pomaga przekładanie główki i odpowiednia pielęgnacja. Jak byłam z Helenką na szczepieniu (trafiłyśmy nie do naszego pediatry), to lekarka nie zauważyła żadnej asymetrii stwierdziła, że Helenka bardzo dobrze się rozwija. Także nos do góry, jeśli rzeczywiście Tomeczek ma troszkę nierówną główkę, to po prostu konsekwentnie przkładaj ją na drugą stroną. Aha, ja również jak karmię Helenkę to zawsze mam ją na lewej ręce - miałam się nauczyć karmić spod ramienia, ale takie to dla mnie zamotane, że po prostu wyginam się i jakoś karmię z prawej piersi jak Helenka leży na lewej ręce (a plecki bolą, no ale Krzyś masaże robi i jest ok).
Oki, zmykam czytać dalej, bo zatrzymałam się na poście Kamilki :)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 paź 2007, 09:12

avisek pisze:madzia - test 16 wrzesnia?
moja miesiaczka ostatnia byla 3 wrzesnia :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość