Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 paź 2007, 09:39

hej dziewczyny !!!!
Emilka nie przejmuj sie pogadamy w sobote :ico_oczko:
Lucy ój wozek ma 6,5 kg jest bardzo lekki, wiec mysle ze lepiej bedzie jak po prostu pójdziesz i sobie obejrzysz, dotkniesz itp
Mróweczka boskie fotki :ico_brawa_01:
a ja juz po :ico_odkurzanie: :ico_prasowanko: :ico_duzepranko: :ico_pranko: i obied zaszykowany :ico_brawa_01: u nas dzis pogoda szykuje sie do d.... nic nowego :ico_olaboga:
bede potem buziale kochane :ico_buziaczki_big:
ide sobie :ico_kawusia: zrobić

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 paź 2007, 10:30

Marta Ty jestes niesamowita :ico_szoking: jak ja Ci zazdroszcze ,ze juz masz wszystko zrobione he he a ktorej wstajesz? ja dzis tez wstalam po 8 :ico_brawa_01: to dla mnie duze osiagniecie :ico_oczko: zrobie tez obiad i bede uciekac na miasto ,choc mi sie nie chce ,bo jakos mi zimno brrrrrrrr ale obiecalam kumpeli,a ona jest fajna,wiec jej w konia nie zrobie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

11 paź 2007, 10:36

Witam was kochane :ico_haha_02:
No ja dzis z taka lepsza energia wstalam :ico_haha_02: prysznic wzielam Alusie do szkoly zaprowadzilam a teraz pije :ico_kawa: Na 12 mam na cytologie :ico_haha_01: takze ciesze sie A dzis w nocy Nati mial temperature i ciezko bylo mi ja zbic :ico_placzek: ale to od tych zebow bo doslownie wszystko pchal do buzi z placzem :ico_olaboga: i zasypial na jakis czas jak mu zelem posmarowalam :ico_olaboga: no ale teraz od 10 min siedzi i sie bawi wiec jest dobrze :ico_haha_02: i temperaturka tez zeszla :ico_haha_01:
martuchafrost, ty to masz powera :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: o tej porze juz tyle zrobione ?? Ja to jeszcze niec nie zrobilam :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-11, 10:37 ]
lucy23, zmykaj do miasta to ci dobrze zrobi :ico_haha_02:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 paź 2007, 10:43

witam!
ja dzis ostatni raz do pracy w tym tygodniu........ padam na ryjek naszczescie natus juz lepiej ale dalej sie wscieka na te zabki i marudzi....

wszystko doczytalam od deski do deski a nie po lebkach jak dotad :ico_wstydzioch:

kasik strasznie mi zal malenskiej niech ci lekarze cos wreszcie zrobia :ico_olaboga:

emilka lucy mnie tez cos ostatnio gorzej .... moze to ze zmeczenia... do tego jakos tak sie ochlodzilo miedzy mna a s. bylo jakis czas super a teraz znow dolina moze to przez ta pogode i ze sie nie widujemy ostatnuio prawie wcale nawet nie ma sie jak poprzytulac :ico_placzek: a on jedzie w dodatku do polski na ten weeckend no coz dawno temu zaplanowal ale i tak mi smutno..... moze dzis po pracy wykrzesam z siebie odrobine zycia i pozegnam go jak na kochajaca zonke przystalo... jesli nie usne w trakcie :ico_noniewiem: :ico_placzek:

ja z kolei naleze do ammus co uwazaja ze dziecku dobrze robi kontakt z innymi ludzmi - bardzo jestem zadowolona z opiekunki natusia duzo go uczy- ma wyksztalcenie prezdszkolne swojego synka wiec dzieci ucza sie bawic razem.. a ja mam to co lubie i w sumie czasu tez mam sporo dla natusia.. a i tak to ja zawsze bede mama :ico_haha_01: i bedzie po mojemu a co :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-11, 10:48 ]
a jeszcze - zapomnialam STO LAT DLA OLI FELICITY Z OKAZJI ROCZKU!!!!!


a my jeszcze miesiac i tez bedzie roczek:) :-D 11 miesiecy

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 paź 2007, 10:58

Lucy ja wstaje tak koło 6 jak mały sie budzi na karmienie, a ze Jacek idzie do pracy tak koło 7 to juz nie śpi, wiec ja wstaje raem z nim i robie wszystko i do 8 mam porobione, mogłabym spać, ale ja mam taki styl wczesnego wstawania, a potem nie mam co robić :ico_puknij:
Emilka i Julie buziale dla ząbkujących Nathanków :ico_buziaczki_big:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 paź 2007, 11:23

Marta fajny masz styl :ico_haha_01: bo rano to jeszcze cos zrobie ,ale jak wstaje o 11 to juz jestem taka rozleniwiona ,ze mi sie nic nie chce :ico_wstydzioch: no,ale samo sie nie posprzata :ico_oczko: a dzis wstalam o 8 ,to juz chociaz mam ogarniete troche :ico_brawa_01:

Julie wiem,ze Ty i Madziorka macie racje z tym ,zeby dziecko mialo kontakt z innymi dziecmi i ludzmi,tylko ze jak znalezc odpowiednia osobe,albo zlobek ? :ico_noniewiem: napewno dam malego do zlobka jak bedzie troszke starszy.w styczniu (25)konczy mi sie maternity i to jest dla mnie za wczesnie ....Julie masz szczescie,ze Ci sie fajna niania dla Nathanka trafila :ico_brawa_01: a moj brat jak jeszcze bylam w ciazy,powiedzial,ze z moja nadopiekunczoscia to wychowam malego lalusia :ico_haha_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

11 paź 2007, 11:38

lucy23, Kubus mial 4 i pol miesiaca jak ja lecialam z nim powiem ci ze swietnie znosl lot naprawde :ico_szoking: az mi sie wiezyc nie chcialo balam sie ze nie bedzie spal bo w domu nie ma mowy zeby na rekach zasna :ico_nienie: a w samolocie spal :ico_brawa_01: co do powrotu do pracy to ja tez nad tym myslalam i chcialam zrobic wlasnie tak jak ty lucy piszesz ze jak Kubus podrosnie to pojde i wiesz co teraz jest mi jeszcze trudniej podjac decyzje :ico_wstydzioch: wiem ze to co julie_377, pisze to swieta prawda i ja tez tak sadze ze dzicko powinno przebywac z kims innym nie tylko z mama no i z tata jednak nie jest to latwe przynajmniej nie dla mnie tym bardziej ze sytuacja finansowa nie zmusza mnie do pracy :ico_noniewiem: no i tak chciala bym spedzac ten czas z mim sloneczkiem moze gdybym miala fajna prace i dobra opiekunke to bym sie zdecydowala ale narazie nie ma tego wiec zostaje w domku pozatym jest jeszcze jedna sprawa mi nie oplaca sie isc do pracy bo to co zarobie musze dac na opiekunke i zabiora mi dotacje wiec wyjde na czysto bez sensu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 paź 2007, 11:46

Obrazek


:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
z okazji trzeciego miesiąca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 paź 2007, 13:07

Dziewczyny zeby nie bylo, czytam was caly czas. Ale jakos weny na dłuzsze pisanie nie mam.

Wyjazd super spilam sie, wypoczelam na basenie i w saunie. Warto bylo tylko krotko

Niewiele mam zdjec z kazimierza bo nie mialam aparatu ale dwa wam wkleje
Tutaj mozecie zobaczyc moj nowy plaszczyk
Obrazek

Tutaj moj profil
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-11 ]
no i wszystkiego najlepszego :ico_tort:
z okazji 11 miesiecznicy Nathanka
z okazji 3 miesiecznicy Frania
z okazji roczku Olenki
i z okazji samych trojek Olivierka :ico_tort:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 paź 2007, 13:21

julie_377 pisze:ja z kolei naleze do ammus co uwazaja ze dziecku dobrze robi kontakt z innymi ludzmi


popieram w 100%,

martus dzieki za pamietalas!!!!

stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

leon chyba wyczul swoja imprezke.. bo kiepsko spal. dlugo nie chcial zasnac... imprezowicz jeden hiih a juz od 2 w nocy chcial balowac... mleczko pil ostro hihi o 4 znow .. hihi ehhh
ale wyspalam sie na tyle by wstac o 9, ugotowac ogorkowa, zrobic pranie,zajrzec do was, zjesc sniadanko,
wczoraj w mothercare nic nie kupilam. hihi bylam tez w nexcie i tez bez zakupow wyszlam hihi
chcialam cos dla dzieci do polski ale akurat nic ladnego sie nie trafilo hihi na ten wiek hihi
dla leosia na razie ubranek nie kupuje.. bo cieplo.. chodzi w body z kr rek,bluzeczce z dl i spodnie...
a sweterkow czy bluz prawie nie zakladam a czapek tym bardziej...
i te ciuszki tak leza i sie marnuja... hihi ale najwazniejsze ze cieplo

lucy ja zastanawiam sie czy nie oddac wozka juz z bagazem
a potem na rekach, albo w chuscie bedzie wygodniej...
tylko jesli oddam wozek przy odprawie to czy oni go nie zdewastuja tym rzucaniem ladowaniem???

[ Dodano: 2007-10-11, 13:32 ]
martuchafrost pisze:ja wstaje tak koło 6
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

pelny szacuneczek :ico_sorki:
o tej porze ja przekrecam sie na drugi bok :ico_wstydzioch:

gosia profil ladny. plaszczyka nie widze... ten czarny? mial byc w krate :ico_szoking:

sandrusia ja wracam do pracy w czerwcu, sytuacja finansowa mnie nie zmusza, tymbardziej ze po oplaceniu zlobka zostanie niewiele (tyle co na waciki :ico_oczko: )
ale nie kasa jest najwazniejsza w tym momencie
ja nie strace kontaktu,
bede miala troche czasu dla siebie
leos zlapie kontakt z innymi dziecmi i jezykiem...

ide bo leos zasypia to wezme showerka

[ Dodano: 2007-10-11, 13:33 ]
a zapomnialam ze nie moge teraz wyjsc do lazienki
lidziasc ma byc w detektywach na tvn jako statystka.. moze ja dojrze hihi i syn edi

[ Dodano: 2007-10-11, 13:33 ]
znamy sie z watku rocznikowego....

[ Dodano: 2007-10-11, 13:34 ]
madziorka hihi pisze:ja nie strace kontaktu,

mialo byc kontraktu

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość