sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

11 paź 2007, 13:27

K@tka ja wciąż wierze że niedługo do nas wrócisz z cudowną wiadomością i powiesz że za pare miesięcy urodzi ci się cudowne dzieciątko. Ja życze ci tego z całego serca nawet bliźniaczków.Pamiętaj żebyś się nie poddała po takich tragedjach ja mogę powiedzieć tobie że moja mama poroniła 5 dzieci a teras ma naszą trójkę i kocha wszystkie tak samo

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

11 paź 2007, 13:56

k@tk@ bardzo Ci współczuje tego co Cię spotkało. W takich chwilach zastanawiamy się gdzie jest sprawiedliwość. Ale niestety chyba nikt nie zrozumie tego świata.... :ico_placzek:
wiem, że żadne słowa nie zrekompensują pustki, ale musisz być silna. dla siebie i swoich Aniołków.
Teraz potrzebne CI wsparcie bliskich. Zobacz ile masz przyjaciół wokół siebie, masz rodzinę, nas. Zawsze Cię będziemy wspierać jak tylko będziemy w stanie.
4 miesiące temu też straciłam bliską osobę. Psycholodzy odpowiadali brutalnie: czas leczy rany :ico_placzek: na pogrzebie zapytaliśmy księdza. Proszę księdza: dlaczego tak się stało? On odpowiedział: "Nigdy nie zadawajcie tego pytania" . Widocznie Pan Bóg potrzebuje u siebie takich aniołków, czystych, nieskazitelnych, wymarzonych. podarowałaś Bogu taki Skarb, pomyśl czym Bóg Ciebie wynagrodzi....czym się odwdzięczy za tak wspaniały skarb? Życzę Ci z całego serca, aby Pan Bóg Cię wspierał i Twoje najwspanialsze Aniołki.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

11 paź 2007, 14:51

K@tka dowiedziałam się dopiero przed wczoraj.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , płaczę razem z Tobą!!!! To straszne. Łączę się z Tobą w bólu. Pamiętaj, że nie jesteś sama!!!! Nie potrafię powiedzieć nic mądrego, bo nawet teraz płaczę na klawiaturę....Bardzo mi przykro, trzymaj się jakoś :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

11 paź 2007, 15:17

K@tka bardzo mi przykro. :ico_placzek: Jesli moge Ci jakos pomoc? NAPISZ!!!!!!!!!!!
Ja wiem co czujesz tez przez to przeszlam. :ico_placzek: Badz silna :-)

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

11 paź 2007, 15:53

a macie jakieś wieści od a$ki? jak Ona się czuje?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 paź 2007, 16:11

k@tka Rozumiem Twoją decyzję, wiem, że potrzebujesz czasu, jestem z tobą! Mam tylko jedną prośbę: nie trać wiary- bo mimo wszystkich przeciwności to ona nadaje sens naszemu życiu, umacnia to do wspaniałe i owocne a to co w nas niedoskonałe osuwa i to co chore uzdrawia. Nie wiem czy jesteś wierząca, ale chcę Ci napisać, że modlitwa zostaje wysłuchana, może nie wtedy kiedy mu uważamy to za stosowne, tylko wtedy kiedy Bóg wie, że to dla nas będzie dobre ... Wiesz płakałam kiedy czytałam to co napisałaś ... płakałam z bezsilności nad tym wszystkim, płakałam, bo tak jak Ty jestem matką i mimo, że nie straciłam dzieciątka na samą myśl o tym jest mi tak źle i ciężko ...To nawet nie potrafię sobie wyobrazić Twojego...Waszego bólu ... Niech Aniołeczki z nieba osłaniają cię swym skrzydełkiem!

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

11 paź 2007, 16:25

a macie jakieś wieści od a$ki? jak Ona się czuje?

Właśnie dzisiaj napisała do mnie a$ka.
"Ja mam infekcje jakby mało było problemów i znowu mam podbarwiony śluz krwią nie zawsze ale jest. Nie wiem kiedy wyjdę do domu. Dostaję na głowę. Boję się bardzo."

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 paź 2007, 16:35

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

K@tk@... kochana...ja wierzę, że jeszcze na TT wrócisz, będziesz nam pokazywać swoje dzieciątko!!!! będę zawsze o Tobie pamiętać...i ...ech, słowa...słowa...słowa...

Trzymajcie się, wierzę, że są ludzie, którzy Wam teraz będą pomocni. I nie trać nadziei i wiary...życie jest okrutne, ale bywa też zaskakujące. Ja będę na razie wierzyć za Ciebie, aż wreszcie znajdziesz siły, żeby wierzyć samej...buzia!

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

11 paź 2007, 16:47

Zajrzałam tutaj...
Jak czytam Wasze posty to robi mi sie cieplutko na serduszku.Dziękuje Wam.
Teraz musimy znależć przyczyne smierci naszych dzieci, bo coś nie pozwala im sie rozwijać, zabija je. I dopiero jak znajdziemy odpowiedz na pytanie: co spowodowało śmierć naszych dzieci, bedziemy mogli podjąc jakiekolwiek decyzje odnosnie powiekszenia rodziny.
Wiem, ze ciąża nigdy nie bedzie dla mnie czasem szczesliwym, radosnym i spokojnym.Po tym co przeszłam kojarzy mi sie z niepewnoscia, lękiem i porażką.
Jak zobaczyłam dzisiaj Siostrę ( 28 tc ) to łzy same płynęły po policzkach, nie chce tego, ale jej widok sprawia mi ból. I maleńkie dzieci wywołuja u mnie napady płaczu. Nawet jak patrze na Wasze kruszynki na zdjęciach to sciska mi serce i łzy kapią...

27 października staniemy przed ołtarzem... Nie wiem czy bede potrafiła byc szczesliwa w tym dniu. Nie wiem czy jak bede składała przysiege małzenska przed Bogiem, to nie popłyną łzy goryczy i rozpaczy...
Boję sie.Tak bardzo sie boję

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 paź 2007, 16:54

K@teczK@ kochana musisz byc dobrej mysli napewno zostaniesz kiedys mamusia zycze ci z calego serca,teraz jest ogromny bol i lzy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Kochana dzien wszego slubu bedzie dla Ciebie waznym przezyciem moze cos to zmieni???????Kochana mysle calym sercem oTobie i modle sie za Was :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość