Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

09 paź 2007, 14:40

No dziewczyny - w ogóle Was tu nie ma... :ico_noniewiem:
Ja jestem usprawiedliwiona awaria netu, ale wy?!
U nas wiele sie zmieniło - Jaga buszuje na całego. Soi już całkiem sama, bez trzymanki ale nie dłużej niż 5 sek :-D Poza tym -biega i tupta wzdłuż wszystkich pokoi - byleby było sie czego rączką przytrzymać. W jednej rączce lala - w drugiej więc bezpieczeństwo. najśmieszniejsze, ze jak kończy jej sie szafka albo kanapa czy stół to stoi i mnie woła "ej, ej", żebym przyszła, podała jej ręke i podprowadziła do następnej szafki czy fotela :ico_haha_02:
No i w końcu górne ząbki wyszły, czyli ma ich na razie cztery :ico_brawa_01: Bez maridzenia sie nie obyło, ale bez płaczu - na szczęście tak :-)
Przesyłam Wam zdjęcia rozbrykanej Jagi:

Tutaj zdjęcia w serii - w ciągu 5sek. dosłownie zrobione jedno po drugim :ico_haha_02:
URL=www.fotosik.pl]Obrazek[/URL]

Tutaj Jaga daje lalce buzi - z otwarta buzią obowiązkowo. W ogóle ma świra na punkcie całowania - na dzień dobry musi wszystkich po kolei wycałować :-) Nawet zdjęcia... :ico_noniewiem:
Obrazek

Jaga rozpracowała kominek :ico_brawa_01: W efekcie - nici z robienia sobie nastroju :-D
Obrazek

A tutaj wygłupy z tatą :-D
Obrazek


monis ja sie co do biustu nie wypowiadam... :ico_noniewiem: Ja karmiłam nosiłam staniczki 70 D, teraz marne C jest mi dobre :ico_placzek:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

09 paź 2007, 17:31

Ja tez sie usprawiedliwiam - praca - nic dodać nic ująć...

Jaga daje ładne caluski, taka sama całusnica jak Marti :ico_haha_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

09 paź 2007, 17:45

a moje slonko nie lubi sie calowac nie chce w ogole gdy sie go o to proszi odwraca glowke i sie smieje ale za to z nienacka daje :-D dobrze i to hi hi

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

09 paź 2007, 19:07

sandrusia bo z Kubusia facet prawdziwy :ico_brawa_01: na zawołanie i komu popadnie buzi dawać nie będzie :-D

Awatar użytkownika
arvona
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 09 mar 2007, 03:03

09 paź 2007, 20:47

czesc wszystkiem. zdjecia postaram sie niebawem jakies dac na tt. tylko nie wiem kiedy znajde wiecej czasu.

moja Hania tez zaczyna sie uczyc stac samodzielnie :) wstaje trzymajac sie czegos i sie puszcza, ale dosyc szybko laduje na pupie ;)
co do caluskow to tak samo obowiazkowo z otwarta buzia :)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

11 paź 2007, 13:06

witaj arvona :ico_brawa_01: wklejaj fotki Małej bo się stęskniłyśmy za wami :-D

a ja dziewczyny zboczona jestem zupełnie...z racji zawodu. Tzn. wykształcenia - bo jestem pedagogiem, choć nigdy w szkole nie pracowałam i nie zamierzam. Ale mam świra na punkcie stymulacji Jagi bodźcami i uczenia ja wciąż czegoś nowego... M. mi każe przystopować... :ico_noniewiem: No wiec: Jaga już wie gdzie ma pępek, oko i zęby (te trzy rzeczy umie pokazać) i rozróżnia już większość przedmiotów ze swojego otoczenia. jak poproszę o piłkę - to mi przyniesie, jak o ciuchcię to mi da, itd. tylko jak o lalę, to mi jej nie poda za nic tylko sama ją kurczowo trzyma i obcałowywuje z uśmiechem :-D
Poza tym daje piątkę, papa robi, cześć i takie tam typowe rzeczy poza kosi-kosi. Nie znosi tego..
W każdym razie - nic dziwnego, ze dzieci pedagogów są najtrudniejsze.. :ico_noniewiem:
Musze nad tym zapanować :-)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

11 paź 2007, 14:48

eve.ok, gratuluję postępów Jagi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja długo tu nie zaglądałam, bo mam teraz nawał pracy, cały weekend pracowałam do wieczora na targach biżutrii i teraz już mam dosyć tych rozmów biznesowych z klientami, zamówień itp uhhhhh

stęskniłam się bardzo za Joasią i za tiktaczkiem :-)

teraz mam nadzieję już będę częściej pisać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

11 paź 2007, 19:42

magdzinka pracujesz w branży związanej z biżuterią? coś dla kobietek akurat :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

11 paź 2007, 19:48

a ja w miedzy czasie prosze o klik
tutaj http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994

i tutaj
http://kulka.act4trees.com/

i tutaj www.pajacyk.pl

Awatar użytkownika
arvona
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 09 mar 2007, 03:03

11 paź 2007, 21:46

moja Hania nie rozroznia jeszcze przedmiotow. a zabawkami nie lubi sie dzielic. czasem tylko jak mowie daj mamusia am to mnie czestuje biszkoptem :) i robi papa, brawo brawo, kosi kosi i wszystko to uwielbia :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość