astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

11 paź 2007, 22:27

witam.
Mam dosc maly jest dzisiaj straszna maruda juz nie wiem co robic alebo spi a spi malo albo placze nic na niego nie dziala wczesniej normlanie uspial w lozku a teraz co odeszlam to wrzask jak stalam na lozkiem ok boze okropnie nie mam sily nawet na raczkach nie bardzo. Smoka to pozera i pije wszystko co mu dam, zabawki blee mama blee jeczy ryczy ehh ratunku nawet przy kapieli byl wrzask co nigdy sie nie zdazalo.
Na dodatek maz w pracy aaa dopiero wczoraj sie pogodzilismy aele jest nadzieja na przeprowadzke do leszna mysli facet nad tym a to juz polowa sukcesu.

Lucy- no niestety to wlasnie przez ta egzeme u nas na to mowia skaza, ale szczerze to nie bardzo wiem co sie z tym robi, no chyba wlasnie tymi emolientami.

Acia- ja dawlaam sloiczkowe jedzenie ale od jakis 2 tygodni robie dzielnie sama i ladnie je teraz zrobilam mu zimniak, pietruche i brokul maz wroci z pracki to zagotuje bo mi sie nigdy nie chca zamknac :ico_wstydzioch:

Avistek- ja jeszcze jestem uczesnikiem dwoch innych for.

Alineczq - na e-mama ja uczesnicze? ale u nas na czerwcowkach chyba nie bylas chyba ze mialas inny nick bo napewno bym ciebie zapamietala.
Na e-mama jestem wiecej znacznie wiecej i ja znowu tam jestem od poczatku wiec sie zzylam.

Acia- ja tez nie mam blendera i normlanie w robicie kuchennym robie i biore zwykle noze, nie rozumiem po co blender tym tez masz papke tylko musisz dac wode bo ja gotuje w wodzie i tam wszystkie witaminy zostaja wiec jak dla mnie tym lepiej.

A moja rocznica testu juz minela 28.09 ale w sumie o niej zapomnialam hehe, pamietam, ze przyjechalam z pracy i cos tam naklamalam mezowi ze musze gdzies jechac oczywiscie pojechalam po testa, ale zeby go zrobic musialam wymyslec bajke ze cos jest z autem aby wyszedl z domu (nie mamy drzwi zamykanych tylko suwane a nie chciala aby mi wszedl) jak czekalam na wynik palilam ostaniego papieroska, ehh jak to zobaczylam to kolana jak z waty polozylismy sie na lozeczku i mu pokazalam ale radosc....az lezka mi sie zakrecila

Madziorka- teraz patrze na suwaczek gratuluje z okazji skonczenia 3 miesiaca .

Kamilko- to podobno sie wyrowna chyba ze to zniekszalcenie spowoduje jakies zmiany ale nie martw sie idz spokojnie do lekarza pewnie bedzie ci kazala odwracac choc mi nic nie mowila bo moj tez ma tylko cwiczenie aby sam odwracal ta glowke. Poza tym my jwestesmy pod opieka neurologa i ona sama mowila ze sie nie martwimy.

Juli- oj oj chyba cos oszukiwalas z tym, ze Misiek glowki nie podnosi bo po zdieciach widac ze robi to super.

Nie znalalam K@tki ale bardzo mi jej zal, mam nadzieje ze dziwgnie sie z tego i ponownie sie postara o dzidzie- poddac sie nie moze...nie teraz.

To sie rozpisalam ale powiedzialam co wiedzialam.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 paź 2007, 23:36

Juli Ty taki wariat jak ja ...jak cos nie tak sie dzieje,to zaraz rozmyslam ,co ja zrobie jak sama zostane :ico_puknij: chociaz wiem,ze T by mnie nie zostawil ,bo juz tyle sie znamy ...ale przypadki chodza po ludziach ,wiec taka mysl dopuszczam i potem mam dola ,bez sensu w ogole :ico_puknij: a z T to sie juz tyle razy rozstawalam ,,za gowniarza ,, hi hi a potem sie okazywalo,ze tak samo jak mnie wkurza,to zyc bez niego nie umiem he he

Kamilkomoze sie pogodza? :ico_noniewiem:

Fotki Krzysia i Nikoli rewelacja :ico_brawa_01:

Ja czasem pisze na forum e-mama ,na miedzynarodowym ,bardzo fajne babeczki sa,tylko kilka dni sie juz nie odzywam :ico_wstydzioch: bardziej sie zzylam z tt,bo dluzej i regularniej klikam .....

100 lat dla Leonka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 paź 2007, 23:52

dziekujemy wam kochane :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


julie juniorek wspanialy!!!

karla
pan kaban tygrysek super!!!

asiu baardzo sie ciesze ze obedzie sie bez operacji!!!!!!!!! wspaniala nowina!!!!!!!

kamila przykro mi ze siostrze sie zwiazek rozpada.. ale moze to przejsciowe... badzmy dobrej mysli

izus witaj!!! nikola cudna :ico_brawa_01:

aniu ciesze sie razem z toba ze jutro juz piatek :ico_brawa_01:
ten tydzien minal mi wyjatkowo szybko,.. normalnie szok :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-10-11, 23:57 ]
u nas dzis piekna sloneczna pogoda...
jutro ma byc 20st wiec super!!!!!!!!!!!!!!!
a ja to slonce poczulam na wlasnej skorze.... jestem rozpalona po solarce hihi
z wypiekami.. hihi ale tylek nie piecze jak u julie hihi

poza tym u nas wielkie wyprzedaze miedzysezowonowe hihi takze same powody do radosci hihi
dzis bylam kupe godzin hihi z kumpela i jej sloneczkiem hihi spotkalam jeszzcze inna z dzieciaczkiem, potem adas do nas dotarl hihi
leos byl tak kochany.. moje slonce kochane.. cichutki. lezal i wpatrywal sie w mame i nawet nie zaplakal. jesc nie wolal.. szkoda mi go ze ma taka matke :ico_placzek:
zasluguje na lepsza.. a nie taka wiariatke ktora wloczy go po sklepach ...
on taki anioleczek.. az schrupac go chcialam. taki rozkoszny
tylko mamusi usmieszki slal hihi

kupilam sobie w h&m fajna zolto brazowa bluzeczke hihi i koszule jeansowa.. ta z ub tygodnia jakos mi nie przypasila
oddam siostrze hihi
i jeszcze kilka innych szmatek hihi
leosiowi body i bluze hihi

ale musze isc jeszcze raz w poniedz.. bo nie mialam czasu wstapic do kilku innych sklepow hihi

potem jeszcze opalanie w solarium i czuje sie jakas zmeczona hihi
przysypiam nad kompem hihi
licytowalam perfume dla adama na ebayu, ale mnie przelicywali 1f wrrr
ale jutro kolejna aukcja sie konczy takze bedziem dzialac hihi moze tym razem sie powiedzie

[ Dodano: 2007-10-12, 00:13 ]
frydza ale szalejesz z tymi zakupkami hihi nie ma to jak zakupy hurtowe hihi

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

12 paź 2007, 08:29

CIOTKI,
zapraszam na :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: 3 torty z okazji moich 3 miesięcy ;-)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

12 paź 2007, 08:35

Witamy z ranka :-) I dziękujemy za komplementy :ico_wstydzioch:
U nas nocka dzis wyjątkowo spokojna jak na Nikole(zazwyczaj budzi sie co godzine-dwie) :ico_olaboga:
Dziś tylko raz na amciu sie obudziła i spała do teraz :ico_brawa_01:
Niewiem czemu ona tak często sie budzi w nocy...w dzień je prawie co 3 godz to czemu w nocy tak czesto chce jesc?? Juz myślałam że mój pokarm jej nie starcza w nocy ale może to tylko moje schizy :-/

astrid wspólczuje wczorajszego dnia :ico_pocieszyciel: Moja Nikola tez ma takie dni że niewie co ze sobą zrobić... Niestety czasami dzieci maja takie dni....i trzeba miec tylko nadzieje że jutro bedzie lepiej :ico_oczko:

Frydza gratuluje udanych zakupów.Ja niestety nie umiem wyszukiwać ciekawych aukcji a chętnie bym coś kupiła"wyjsciowego" dla mojej ksieżniczki :ico_oczko:

madziornka hihi Strasznie zazdroszczę Ci pogody !! U nas od rana pada jest pochmurno i strasznie wieje :ico_placzek: Nie lubimy takiej depresyjnej pogody.
Więc Tobie to pozostaje tylko korzystać z promyków słoneczka.


Mamy nadzieje że u nas troche sie rozpogodzi bo nic sie nie chce a u Was jaka dziś pogoda??Mam nadzieje że lepsza :-)

Karla WIELKIE GRATRULACJE dla Jacusia :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
:ico_prezent: :ico_prezent:
:523: :526: :527: :525: :528:
:ico_buziaczki_big:


Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

12 paź 2007, 09:21

karla - gratulacje dla buły !!!! slicznie wyglada - maly pluto :-) zmyka, bo ,ala cos spac nie chce

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 paź 2007, 10:52

Czesc DLA PANA BULY-PLUTO :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D ,a ja dzis sama caly dzien :ico_placzek: maz musial pojechac na wies bo robia cos z pradem :ico_zly: tesknie juz za nim :ico_zly: ,a wczoraj jak niunia zasnela to poszalelismy hi hi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ,za tydzien na pare dni jedziemy do naszej kochanej rodzinki w gory bo jeszcze cala familia nie widziala Wikusi i moj dziadzius musi poznac 1 prawnuczke :-D ,jeju zapomnialam co pisalyscie skleroza mi zostala po ciazy :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

12 paź 2007, 11:49

Hej, witajcie!!!
Karla, Pan Bułeczka jako Pluto rewelacyjny!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Gratulacje z okazji ukończenia 3 miesiąca :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Ja też zapomniałam o czym pisałyście. Aha, przypomniało mi się a propos pytania gdzie jeszcze kilkamy. No więc ja jestem jeszcze na forum ślubnym :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: zostałam tam po swoim ślubie, ale teraz baaardzo rzadko klikam, bo dziewczyny wzięły się za "łby" i atmosfera się popsuła. No i klops. Kilka fajnych forumek zniknęło i jakoś obco się tam zrobiło. A zalogowana jestem jeszcze na forum kobiecym, ale tam też rzadko bywam. TT jest the best :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moja Helenka śpi od 10 (ale pobudkę zrobiła sobie chyba o 6, dokładnie nie wiem, bo jak zaczęło do mnie docierać jej "śpiewanie" i głośne ziewanie, to była 7). A ja już zrobiłam barszczyk, pastę z ryby wędzonej oraz ciasto na serniczek - jeszcze tylko wstawić do piekarnika, ale to jak Krzyś będzie dojeżdżał do domku, bo lubimy ciepły serniczek - mmmmm. I w ogóle fajnie dzisiaj jest :-D choć pogoda byle jaka.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

12 paź 2007, 11:49

No i nadrobiłam wczorajsze posty, coś na pewno zapamiętałam więc tak:

Spóźnione życznenia dla Leosia żyj nam sto lat kochany, ciocia Asia cięu uwielbia jesteś cudny

Również sto lat dla pana Buły, Karla synuś jest śliczny a zdjecia w kompleciku Pluto cudowne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kamilko, mam nadzieję że siostrze wszystko się poukłada, moja też ostatnio rozstała sie ze swolim facetem i wiem jak jej ciężko

Izus witaj spowrotem, córa śliczniutka

Juli mam nadzieję że chumorek ci wrócił

A ja miałam dziś koszmarną noc, małej coś się poprzestawiało i budziła się do jedzenia co 2 godziny z zegarkiem w ręku: o 23.30 o 1.30 o 3.30 o 5.30 zrobiła sobie przerwe w spaniu do 7 rano i potem spała jeszcze do 9 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: A ja jestem, tak słaba że nawet nie mam sił siedzieć przed kompem. Mam nadzieję ze to tylko tak jednorazowo i znów powróci do normalnego spania. A teraz po ostrym marudzeniu zasnęłą przy cycu i śpi już 45 minutek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 12 paź 2007, 12:15 przez asiula26, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość