Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

12 paź 2007, 10:38

Cześć Kobietki,

U mnie tez dzisiaj kiepska pogoda, ale i tak siedze w pracy....

Ja tez postaram sie wkleic jakas aktualna fotke mojego brzuchola. Ja troche ciuszkow juz dostalam i te sa oczywiscie uprane.... mam nadzieje ze sie na zakurza bardzo. Reszte musze kupic jeszcze........... jak juz mowilam jestem jeszcze w lesie z zakupami!
Ja bym nie prala w zwyklym proszku raczej.
Z tego co pamietam, to Madzia kiedys polecala jakis dobry i niedrogi proszek....? ale co zaszkodzi dzidzi a co nie to sie pewnie przekonamy..... jak juz bedzie ubrana w te ciuszki..... :ico_oczko:

Kasiu, 80 dni ...... no brawo!! :ico_brawa_01: ja mam dzisiaj 88 z przodu :ico_szoking: tez fajna cyferka :ico_brawa_01:

Zadnych wiecej pesymistow ani smutasow na naszym watku - PROSZE :ico_nienie: !!!!!! ale widze, ze juz troche lepsze humorki :ico_haha_01:

Ja sobie tak pomyslam ostatnio, jakby to wszystko u mnie wygladalo, jakbym tu pewnego dnia przypadkowo nie trafila..... oj, ciezko by mi bylo :ico_olaboga:

Buziaczki!!!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

12 paź 2007, 11:19

Hej kochane :-)
Nio to u mnie też dzisiaj zimno i pada brrrrr...,a z moim humorkiem dzisiaj lepiej i obiecuję Wam wszystkim ,ze obiecuję poprawę :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
kaska28 pisze:Śliczne macie brzuszki :-) jestem za tym żeby każda a szczególnie MONIA :ico_nienie: wkleiła swój aktualny kochany ciężar :ico_haha_02:

Macie to jak w banku :-D

A co do proszku to ja kupiłam JELP SOFT 2w1,no i tak sobie myśle,ze te grubsze rzeczy już wypiorę i będzie spokój,a reszta troszke później :-)
mz74 pisze:Kasiu, 80 dni ...... no brawo!! :ico_brawa_01: ja mam dzisiaj 88 z przodu :ico_szoking: tez fajna cyferka :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent:

Zyczę miłego dnia :-)

[ Dodano: 2007-10-12, 11:23 ]
monia26 napisał/a:
Goniu to widzę,ze nie tylko mnie dopada smutny nastrój,
Monia jak jesteśmy razem w tym "smutnym klubie" to już nam może przejdzie :-) Jak będziesz łapała dołki, to pomyśl o mnie, a jak mnie bedzie załapywać to będę myśleć o Tobie, oki? może nam pomoże :-)

Goniu jestem za,na pewno nam pomoże :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

12 paź 2007, 11:35

Cześć dziewczynki.

My dzisiaj z Patryczkiem wstaliśmy o 10 tak więc nie mogę się z niczym wyrobić a obiecałam zrobic obiad na pierwszą bo mój M tak wraca z pracy.
Głowa mnie boli ale to pewnie przez to ze tak długo spałam, ostatnio się przestawiłam. Siedze do późna w nocy i potem o ile Patryk pozwoli spię jak najdłużej.
Co do proszków to ja pisałam ze uzywałam dzidziusia ale koleżanka ma mi poodrzucić Lovela, słyszałam ze tez jest dobry.Jej sporo zostało tego proszku a juz używa normalnego dla swojej córeczki i chce mi oddac. Ja juz zamierzam poprac wszystkie rzeczy i może juz pomału prasowac :ico_noniewiem: Myśle ze juz zakurzyc sie nie zakurzą :ico_noniewiem: Chyba :-D
A na ostatnią chwilę u mnie to nie przejdzie, musze to sobie jakoś rozłożyc. dziewczyny a jakie kupujecie kombinezony? Taki z nóżkami czy typu śpiworek? Ja chyba ten drugi, wydaje mi sie ze będzie wygodniejszy. Jak juz moze macie to wklejce zdjęcie :ico_sorki: A jak nie to po zakupie tez bardzo chętnie obejrzę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

12 paź 2007, 11:48

madziarka81 pisze:dziewczyny a jakie kupujecie kombinezony? Taki z nóżkami czy typu śpiworek? J

Madziu ja kupiłam taki z nóżkami roz.68,jak tylko dorwę aparat to zaraz wkleję zdjęcie :-)

[ Dodano: 2007-10-12, 12:07 ]
a to nasz kombinezonik :-)

Obrazek

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

12 paź 2007, 12:22

Mary bardzo ładny kombinezon, ja myślałam o czyms takim
http://www.allegro.pl/item253626919_kom ... polar.html

a co powiecie na tygryska???
http://www.allegro.pl/item253372344_sz_ ... lecie.html

[ Dodano: 2007-10-12, 12:27 ]
ten tygrysek to bardziej na wiosnę ale bardzo mi się podoba :-)

mary, Twój tez jest ładny.

A co do tych spiworków to one zawsze mi się podobały ale nigdy nie kupiłam, patryk strasznie się wkurzał jak był w zwykłym kombinezonie ale myślę ze to dlatego ze po prostu były niewygodne :ico_zly: Dlatego dobrze zeby kombinezon był troszkę luźniejszy wtedy dzidzia ma więcej swobody, ja te po Patryku sprzedałam bo nie były jak dla mnie zbyt praktyczne.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

12 paź 2007, 12:46

Mary mi ten pierwszy tez bardzo sie podoba tylko denerwuje mnie ze cena początkowa to 30 zł a i tak jest cena minimalna, nie lubie licytowac jak nie wiem ile ktos chce. zresztą wydaje mi sie ze za uzywany 30 zł to wcale niemało i raczej nie bedę go licytowac :ico_noniewiem:
A co do psiaka na Twoim kombinezonie to on tylko dodaje uroku :-)
Ale jak Cię denerwuje to wytnij go hehe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

12 paź 2007, 12:50

Hej,

Kombinezoniki przesliczne!!! :-) Ja mam normalny i taki spiworek tez mam .....udalo mi sie, ze moja kuzynka to wszystko trzymala dla mnie :ico_haha_01: Troche mi sie wydaja duze, ale macie racje lepsze luzniejsze..... jakos sobie poradzimy!
Jak zrobie zdjecia to tez wkleje.... z tego co pamietam to kombinezonik jest taki al'a swiateczny... to bedzie jak znalazl na Nowy Rok.... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

12 paź 2007, 13:51

Hey!
wróciłam wczoraj od doktorka i wszystko jest ok, nie poszalalam jednak za mocno - cale szczescie.

Paskudnie sie dzis czuje za to. :ico_placzek:
Od rana mi niedobrze - wymiotuje i mam biegunke, ciągle mnie boli brzuch i żołądek.
Cos mnie chyba jakis wirus dopadł.


Widze ze szalejecie z ubrankami!
Ja jeszcze nie
bede kupowac troche później.
Mam dosc sporo po moim bratanku a to co mi brakuje to dokupie dopiero za jakis czas.

uciekam

nie mam sily tu siedziec.

pozdrawiam buziaczki

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

12 paź 2007, 14:35

marcia_pod pisze:Paskudnie sie dzis czuje za to. :ico_placzek:
Od rana mi niedobrze - wymiotuje i mam biegunke, ciągle mnie boli brzuch i żołądek.
Cos mnie chyba jakis wirus dopadł.

Marcia może coś zjadłaś i Ci zaszkodziło :ico_noniewiem: ,wypij sobie miętowej herbatki,powinno pomóc :ico_pocieszyciel:
marcia_pod pisze:Widze ze szalejecie z ubrankami!

Co do ubranek to ja już mam wszystko,mieliśmy juz kupić wanienke,ale jakoś nam nie wyszło,ale myślę,ze jeszcze zdążymy :ico_oczko:

Dziewczyny kombinezoniki fajowe :ico_brawa_01:
Wiecie ci odkryłam u Nas w Bydgoszczy fajny ciuszek i tylko dla dzieci,,ale jest dużo świetnych ubranek dla naszych skarbów ,a ceny naprawdę rewelacyjne i codziennie cos nowego dostają :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-12, 14:36 ]
Zaraz wam pokaze co kupiłam :-)

[ Dodano: 2007-10-12, 14:45 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-12, 14:47 ]
i jeszcze jedno :-)
Obrazek
I co myślicie?

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

12 paź 2007, 15:20

Monia,

Sliczne ubranka :ico_haha_01: :ico_haha_01: takie slodkie.....
kurcze ja tez musze wlasnie wyczaic taki fajny sklep w Krakowie!

Marcia,

No niedobrze!! :ico_nienie: Wracaj szybko do formy!!!

Buzka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość