fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

18 mar 2007, 19:40

u nas tez byla ta zawierucha ze sniegiem :ico_szoking: ale szybko przeszla :ico_haha_01:
a my po basenie,konrad wyszalal sie tak wiec mam nadzieje ze padnie dzisiaj wczesniej :ico_oczko:
:ico_brawa_01: dla vinee za postepy we wstawaniu :ico_brawa_01:
ilonka a moze vinee sie czegos wystraszyla ze niechce sie tych mebli puscic?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 mar 2007, 21:15

czesc :-D Delfina fajnie,ze juz lepiej sie czujecie.... :ico_brawa_01: w koncu stanelo na tym,ze to Tomek wybierze imie :ico_haha_01: dziewczyny na TT poparly imie,to niech sie chlop cieszy :ico_haha_02: a ja tak na chwile,bo teraz bedziemy robic hazard,bo T patrzy i ja niby program sciagam hi hi,a nie na TT ...pozdrawiam....

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

18 mar 2007, 21:30

hey!!!
Ela super,ze byliscie na basenie,na pewno Kondzio zachwycony byl i padnie Wam wieczorem...co do Vinee,to raczej sie nie przestraszyla niczego na 100%,jest strasznie ostrozna mowie Ci,i chyba dlatego boi sie puscic..tak przynajmniej mi sie wydaje..
Lucy powodzenia z hazardem :ico_haha_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

19 mar 2007, 00:02

ilonakk9, u nas tez pogoda kiepska, a juz na pewno nie spacerowa :ico_oczko: wieje, ale bez śniegu na szczęście :ico_oczko:
fela, zapomniałam sie wcześniej zapytac, czy konrado nosi jeszcze smoczka? czasmi jak lenka wpadnie w hosterie to tylko smoczek mnie ratuje i zasypia tez ze smokiem, ale chyba juz powinnam oduczac...a jak zięć?
lucy23, o to mężuś sie cieszy, że na nim spoczywa wybór imienia, ale znająć ciebie i tak podsterujesz i wybierze takie jakie ty będziesz chciała, a sam biedaczysko będzie myślał, e to jego pomysł :-D
madziorka hihi, no prosze jak mamuśka szaleje :ico_oczko: trzeba malucha od brzucha do imprez przyzwyczajac :ico_oczko:

przede mną jescze mycie głowy, zdjęć kuchni nie ma, bo jutro jeszcze jedno malowanie, dziś był syf nie godny mojego aparatu :ico_oczko:
dobrej nocki dziewczyny, pa!

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

19 mar 2007, 11:16

dzien doberek,
ja pierwsza dzisiaj???? :ico_szoking:
kasia twoj zieciunio :ico_oczko: tez ciaga smoka i to chyba wiecej niz lenka,jak zasypia,jak spi ,jak jedziemy w samoch,i w ciagu dnia jak sobie przypomni.tak wiec prawie caly czas go ciaga,tez myslalam zeby go odzwyczaic ale jakos nie moge sie zebrac,dla swietego spokoju mu daje :ico_wstydzioch:
to ssanie smoka chyba na zeby niedobre,co?
ilonka to rzeczywiscie strasznie ostrozna ,pomoz jej przelamac strach jakos.ale jak to nie mam pojecia :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
wiesz ja z konradem mialam odwrotnie niz ty.on wogole sie nie bal jak tylko zaczal troche chodzic przy meblach to podchodzil do czegos wstawal i puszczal sie i maszerowal do przodu a ja nie moglam spuscic go z oka wtedy bo te jego kroki takie niepewne byly.tak wiec latalam za nim i go lapalam zeby nigdzie sie nie walnal :ico_noniewiem: wtedy to doslownie wieczorami padalam razem z nim, albo i szybciej.
a co do basenu ,to on sam skacze do wody jak szalony :-D oczywiscie ja go lapie :ico_haha_01:

dziewczyny a kasik to chyba rodzi,bo jej nie ma tyle czasu.......

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

19 mar 2007, 12:40

Hej dziewczyny
Kasia specjalnie dla Ciebie na smrodki Lenki.
Obrazek

Kasi.k rodzisz??? Poczekaj jeszcze troszke.

Murarz juz umowiony na sierpien, zaliczka dana. Dom ten ostatni zostaje. I ja jestem zadowolona. Ciesze sie ze nareszcie cos poszlo. Teraz musimy sprzedac mieszkanie.
Obrazek

Ja w tym tygodniu bede miala duzo pracy, znaczy czekam az szef przyjdzie bo juz mi zapowiedzial tą duzą ilosc pracy wiec w tym tygodniu za czesto nie bede. A i w czwartek wolne biore.

Z tymi waszymi macierzynskimi to dla mnie czarna magia.

Co do spraw nocnikowych to u nas bunt. Tomek jest tak skrecony ze teraz nie chce siedziec na nocniku. Co prawda siku to zrobi ale na stojąco jak mu sie nocnik przystawi i tak od niechcenia, pare kropelek poleci. Cos grubszego to raz na pare dni a tak to podsrywa w pampersa. Licze ze w wakacje cos sie ruszy.

[ Dodano: 2007-03-19 ]
Fela Tomek tez smokowy. Pawel mu ciagle daje a on jeszcze jak u innych dzieci widzi to im zabiera mimo ze swojego ma w zebach :)

[ Dodano: 2007-03-19 ]
Ilonka bedą nowe kolczyki, nie martw sie pewnie tamte juz brzydkie byly. Co do chodzenia to tomek tez bal sie puscic zrobil 2 kroczki i ciach na kolana i na czworakach biegal. Bo tak mu bylo szybciej, ale w koncu sie przelamal i teraz biega jak oszalaly. Znalazla nową zabawę ucieka przede mną i sie chowa pod biurko a ja go gonie i tam znajduje. Smieje sie strasznie.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

19 mar 2007, 14:41

Kasik chyba na parodowce!!!! powodzenia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

19 mar 2007, 14:54

Hej moje drogie kobitki :ico_haha_01:

Jeszcze nie rodzę... niestety... tzn. z jednej strony bym juz chciała, bo mnie niecierpliwość zżera, a z drugiej mam stracha i sobie myslę, ze jeszcze trochę mogę poczekać :ico_olaboga: Ale tak po 37 tygodniu nie mam nic przeciwko...

A weekend spędziłam na jezdżeniu i ogladaniu domów... Naszemu sasiadowi ktoś sprzątnął dom sprzed nosa, więc on jak na razie swojego nie sprzedaje. To mój slubny stwierdził, ze skoro mozemy dostac ten kredyt to szkoda zmarnować szansę i trzeba poszukac innych chałupek. I tak oto zjeździliśmy całą sobotę i pół niedzieli po agencjach, developerach itd. Wybór domów całkiem spory, ale my juz chyba za duzo planów się naogladaliśmy i teraz mamy wymagania że hoho :ico_puknij: Ostatecznie stanęło na 3 domach:
http://www.dwh.co.uk/plots/H20290185
http://www.rightmove.co.uk/viewdetails- ... feat=false
http://www.rightmove.co.uk/viewdetails- ... feat=false

Pierwszy w rzeczywistosci nie wygląda tak jak na zdjęciu, to znaczy nie do konca tak, bo nie ma garażu przy domu tylko gdzies tam z tyłu ogrodu i domy sa połączone w takim szeregu.
Drugi jest super, ale... ma aż 2 piętra :ico_placzek:
Trzeci nie wyglada specjalnie z zewnątrz, ale ma ekstra cene (z garażem) i całkiem dobry układ w środku.

Oczywiście znowu mamy problem z podjęciem decyzji :ico_olaboga:

A no i w sobote i niedzielę własciciel tego domu co wynajmujemy naprawiał i malował wszystkie okna (wyobraźcie sobie ten syf jaki po tym był :ico_placzek: ) a wczoraj jeszcze o 15 mieliśmy ta wizyte połoznej i pogadankę o porodzie.

[ Dodano: 2007-03-19 ]
I wybaczcie mi prosze, ze nie odpiszę na posty, ale mam dzisiaj jakąś chandrę :ico_placzek: i za nic nie mogę się pozbierac do kupy :ico_placzek: nie wiem czy to przez pogodę, czy to nawrót ciążowych humorków...

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

19 mar 2007, 15:11

witajcie!!!!
mam pytanie do mam ktore mieszkaja w Anglii jakiej firmy kosmetykow uzywalyscie dla noworodkow bo ja oprocz Johnson baby nic praktycznie tu nie widze a podobno one uczulaja
pozdrawiam !!!!

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

19 mar 2007, 16:09

Witaj swbasia :ico_prezent:

Ja słyszałam podobna opinię o Johnsonie :ico_olaboga: Wiem, ze w UK sa jeszcze kosmetyki Aventu, ale nie wiadomo mi nic czy uczulaja czy nie, no i jest mnóstwo kosmetyków Bootsa itd.

Osobiście poprosiłam mame o kupienie w Polsce kosmetyków z linii Nivea Baby. Wiem, ze są dobre, sprawdzone i nie slyszałam jeszcze o przypadku alergii na nie..

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość