myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

16 paź 2007, 10:08

CZESC dziewczyny tez sobie zmierzyłam obwód brzucha i wyszło mi az 118 :ico_szoking: a przytyłam tylko 4,5 kg ale miałam nadwage juz przed ciaza.Kolezanka pocieszyła mnie ze po porodzie jeszcze w szpitalu straciła 11 kg :ico_brawa_01: tez tyle bym chciała zgubic,bo oznaczało by to ze bede miała mniejsza wage niz zaszłam w ciaze,pozatym dziewczyny sprzatam jak szalona bo w piatek ide do szpitala bo w poniedziałek cc i spotkam sie z swoja kruszynka.wczoraj umylam okna i nawet panele myłam na kolanach a dzis :ico_pranko: :ico_odkurzanie: :ico_odkurzanie: i jeszcze ide na zakupy kupic dla malej jakis dresik z polaru na wyjcie a sobie biustonosz do karmienia POZDRAWIAM PA :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

16 paź 2007, 10:18

Mambi bardzo ładne te buty! A nie boisz się, że po porodzie może Ci się rozmiar zmienić?
Ja teraz mam o 3 numery większą stopę niż przed porodem. Moja mam też tak miała i niestety jej tak zostało.

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

16 paź 2007, 10:35

Myszka a może tak nie szalej z tymi porządkami, lepiej uważaj na siebie kochana, żeby nic się nie stało. :-)

Kilolek wczoraj zauważyłam, że mi troszkę nogi spuchły, lekko także na razie się nie martwię. Mam nadzieje, że już więcej nie spuchną. Mieszczę się w swoje wszystkie buty, a pytałam się mamy i babci i one nie miały problemów po porodzie z nogami także myślę, że ja też nie będę miała. :ico_oczko: oby ....

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

16 paź 2007, 10:51

Witam was dzisiaj byliśmy z mężem na ślubowaniu u Adriana wysyłam parę zdjęć
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-16, 10:53 ]
Kilolek pozdro dla teścia wszystko będzie ok. Widzę że mój brzuch ma brązowy medal nieźle, wózki też fajne.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

16 paź 2007, 10:54

No bardzo ładnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

16 paź 2007, 11:05

wózki śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tez mi sie bardzo podobają :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mambii82, buciki fajne tylko ja troszkę w innych chodzę ,a co do rozmiaru to mi sie jeszcze nic nie zmienił cały czas nosze 37 rozm.
myszka105 pisze:piatek ide do szpitala bo w poniedziałek cc
No i ty wiesz na czym stoisz a dlaczego cc??
I widzę że chyba każda z nas ma takie głupie objawy ,ale moje to sie mojemu mężulkowi udzielają bo w nocy to cały czas sie kręci spać nie może :ico_noniewiem: a do tego te apetyty jego dlatego sie zastanawiam czy to on przypadkiem w ciąży nie jest :-D a co do koszmarów to ja je też mam dziś mi sie śniło że łożysko mi sie odkleja i krwawię :ico_olaboga: dobra idę sobie zrobić kawę 3 w 1 (to już chyba raczej nie kawa :ico_haha_02: ) i mam strucle serową to zapraszam a na zrazika to ja sie pisze to Ewuś szykuj dla mnie też :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-16, 11:08 ]
marzenus fajny z niego facet :ico_oczko:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

16 paź 2007, 11:34

Oj, dzieczyny coraz bardziej gorąco się robi :-D

ika nie rozumiem podejścia tego lekarza, masz czekac na skurcze lub aż wody ci odejdą :ico_szoking:

marzenuś jaki fajny przystojniak z twojego syneczka, po oczach widać ze będzie dobrym starszym bratem.

kilolek szybkiego powrotu do zdrowia teściowi życzę, matko jak zęby i nos to chyba straszne cierpiał.

myszka105 ale ty masz fajnie, też bym chciała wiedzieć kiedy do porodu pojadę :ico_oczko: buziaczki i będziemy trzymać kciuki.

A ja od wczoraj czuje się kiepsko, powietrza złapać nie mogę, i mała bardzo sie rusza, już tak nisko że oczy przymykam bo tak boli. Dziś byłam na poczcie, myślałam że zemdleje, głowa mnie rozbolała i słabo mi się zrobiło.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

16 paź 2007, 11:51

ania25, wiesz co szkoda słów na tych ........ lekarzy :ico_zly:
a ty lepiej uważaj na siebie :ico_szoking:
a mam takie pytanie czy macie już termometry dla waszych dzidziulek ??jeżeli tak to jakie bo ja dla tych moich miałam te takie z giętką końcówką ale one są do kitu i nigdy nie mogłam dobrze zmierzyć temp.dzieciakom teraz myślę o takim w smoczku albo może wy macie jakiś wart polecenia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

16 paź 2007, 11:53

Oj, ania to uważaj na siebie!

Ika, mogę się na tą struclę serową wprosić? Mogę poczęstować herbatką "japońska wiśnia", bo właśnie się opijam. A na obiad też mam zraziki, ale drobiowe :ico_haha_02: zawijane z żółtym serem, pieczarkami i ogórkiem kiszonym i smarowane musztardką, pycha.

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

16 paź 2007, 12:02

Marzenuś fajny ten Twój synek, pewnie był spięty na tej uroczystości. Ja pamiętam swoje ślubowanie i to jak moja mam strasznie przeżywała. hehehe

Ika te buciki kupiłam dlatego, że jedne muszę mieć na płaskim bo jak mam zły humor to nie włożę butów na obcasie itp. tak jakoś mam heheh a te co ostatnio miałam tej zimy już nie przetrwają. Znalazłam jeszcze takie, bo koniecznie w tym roku chce mieć beżowe eleganckie,
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=252323596
, czarne na obcasie mam z zeszłego roku więc nie potrzebuję, a te beżowe będą idealnie pasowały do mego kożuszka. Tylko zastanawiam się co mam powiedzieć mężowi hihi bo to będzie już 2 para butów zimowych kupiona w tym miesiącu. :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

A co do termometru też się zastanawiałam, bo ma ten o którym Ikuś mówiłaś i jak mierze sobie sama tem. to mi to niezręcznie wychodzi. Myślałam bardziej nad takim termometrem:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=251819013
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=251802577
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=257068955

oczywiście na allegro do wyboru do koloru firmy i ceny. Mi się wydaje, że taki powinien być dobry. Zresztą spytam się pediatry w szpitalu jak już urodzę może coś konkretnego doradzi :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość