Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 paź 2007, 15:04

Anetko u nastez dzień marudy, dziękujemy za życzonka zdrowone :ico_oczko:

Łazi i i stęka, chyba na poważnie jej idą kolejne ząbki, przez jakiś czas był spokój a ona od kilku dni nerwowo wpycha do buzi co się da. Najbardziej cierpi żyrafa Ata, cud że jeszcze ma rózki :-D

A na męza to już jestem nagrzana jak cholera :ico_zly: Proisłam że chce troszkę poleżeć by odpocząć i nic jak grochem o ścianę, rozmawiałam przez tel o 13 i twierdził "spoko za 30 minut jestem" on chyba żyje w innym czasie bo dla mnie juz ze kilka razy mineło 30 minut. I ak jest ze wszystkim! Wróci i powie że znów musi wyjść, ja ledwo żyje a dziecko mi u nogi wisi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

20 paź 2007, 15:21

Brak słów na tych facetów :ico_olaboga:

cześć Anetko, dzięki za troskę :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

20 paź 2007, 19:22

Witajcie

Anetko pisz jak udał się roczek Joachimka, świeczka zdmuchnięta???prześlij zdięcia
i najważniejsze czy tata Joachimka pojawił się???pamiętał???

Elu diagnoza jest to już dobrze, teraz dowiesz się co robić i będziecie leczyć Jasia
koniec diety :ico_brawa_01:

Marittko dopiero teraz oglądałam co kupiłaś i spodobał mi się jedeen sprzedawca a raczej to co sprzedaje :ico_haha_01: oby nie było tak jak z Asią że sobie cene podbijemy

Mery a u Was jest dzisiaj impreza????

Nella :ico_szoking: dobrze że poszłaś do lekarza

Czy Wasze dzieci teraz duzo piją????Od kiedy jest ogrzewanie włączone Ola wypija ok 0.5 l wody, soku czy herbatki

A kto to buziaczki przesyła???

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 paź 2007, 19:44

Moja tez więcej pije, ale soki nadal blee tylko woda albo herbatka, soku nawet rozcieńczonego woda nie przemycę :ico_olaboga:

Uciekam do łobuziary, jesteśmy same więc muszę ja wybawic żeby posżła grzecznie spać :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

20 paź 2007, 20:30

Mosob!!!!! jurek jest MÓJ!!! :-P Bartek odbiera od niego osobiście bo pracują z jego żoną rzut beretem od siebie ;-) i w ogóle ja go znalazłam :ico_placzek: - zamawiam zaklu klu :-D i nie po to pokazałam żebyś mi go ukradła :-D :-D :-D

Chorusie wracać do zdrowia :-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

20 paź 2007, 20:44

maruda śpi. :ico_brawa_01: padł mi o 20.

Mosobku na twoje pytania udzielam odpowiedzi takiej.Urodzinki sie udały,świeczka zdmuchnięta przeze mnie bo Joachim miał ochotę tylko ją wyjąć i obejrzeć.Z rzeczy do wybierania z wróżby rzucił się oczywiście na kieliszek a potem pieniądze.Na końcu złapał długopis.Aż strach pomyśleć co może z tego być :ico_oczko: Co do taty Joachimka to za dużo bym pisać musiała ale jakoś nie chce mi sie znowu tego rozpamiętywać.Nie pojawił się,zrobił za to pierdołę mi i synkowi.A na drugi dzień przysłał posłańca z misiem.Tak jakby sam drogi nie znał do nas.No ale jak to ktos napisał licza sie intencje.Mnie do nonono z takimi intencjami.Co Joachimkowi z tego misia jak rodziny pełnej nie ma?Miś leży w kącie bo mały sie nim nie bawi,taki to prezent.Tyle z tego temtu...

Fotki prześlę niedługo...


Jest jeszcze któś???

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 paź 2007, 21:24

ja jestem

a moja maruda jeszcze nie śpi, potłukła mi słoik z musem jabłkowym :ico_placzek: a taką miałam ochote, ech, ważne że się nie pocieła tym szkłem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

20 paź 2007, 22:15

Anetko dużo myślałam o Was w dniu urodzin Joachimka bo zachowanie jego ojca w głowie mi się nie mieści
buziaki, trzymaj sie

[ Dodano: 2007-10-20, 22:23 ]
Marittko jedną koszulinke moge, no pozwól
:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 paź 2007, 22:32

Maniaczki allegro :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

20 paź 2007, 22:44

:-D Asiu - i kto to mówi :ico_haha_01:

Mosobku jeśli widzisz już tam moje imię (nick) to :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: ani mi się waż :-P hihi a tak w ogóle to którą?? hę?? :-D ja dużo obserwuję ;-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość