KARINADZ78
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2007, 12:41

zupka be,soczek be przy bebilonie pepti

18 paź 2007, 09:46

Mam 4,5 miesięczną córcię.Praktycznie od początku karmię ją butelką. Najpierw Bebilonem pepti 1 a teraz 2. Gdy skończyła 4 miesięce zaczęłam podawać jej soczki przecierowe marchewka-jabłko oraz klarowne złociste jabłko, jabłko-winogron itp. Ale to że zaczęłam jej podawać to nie znaczy, że pije je chętnie. Więcej wypluwa niż pije. Jedyne co wypija to woda przegotowana.
Ostatnio kupiłam słoiczek z zupką marchewkową z ryżem i skończyło się na tym, że cała zupka została wypluta na pieluchę.
Mam więc pytanie. Czy to normalne? Czy to przy tym mleku tak zachowują się dzieci?
Czekam na Wasze opinie.
Pozdrawiam.[/swf]

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

18 paź 2007, 10:02

KARINADZ78, dziecko musi sie przyzwyczaic do nowych smakow i musi skumac ze teo sie nie wypluwa tylko polyka,

Kinga na posaczatku wszystko wypychala jezykiem z buzi, dopiero po jakims czasie skumala sie ze to sie je, a nie wypluwa :) troche cierpliwosci :)

KARINADZ78
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2007, 12:41

18 paź 2007, 11:18

Ja mam cierpliwość i mogłabym się tak bawić z tym jedzeniem ale niestety od poniedziałku wracam do pracy a z dzieckiem będzie siedzieć mama więc chciałabym żeby nie było sensacji w jedzeniu a raczej nie jedzeniu. Ola niedługo kończy 5 miesięcy i zaczną się zupki. Martwi mnie to że nie będzie chciała jeść przy mamie. Może jestem przewrażliwiona.Mam nadzieję że jakoś sobie poradzą.
Pozdrawiam

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

18 paź 2007, 15:39

KARINADZ78, moze byc dla maluszka po prostu za wczesnie na dodatkowe karmienia ,daj czas malenstwu i sprobuj dac cos nowego za tydzien i nie martw sie babcia doskonale sobie poradzi z malenstwem :ico_haha_01:

KARINADZ78
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2007, 12:41

18 paź 2007, 20:33

Dziękuję bardzo za dobre rady. Jestem doberj myśli
Pozdrawiam

paulina83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:13

21 paź 2007, 07:37

KARINADZ78, mój synek miał 8 miesiecy jak zaczelam mu podawac bebilon (wczesniej był na piersi) ale owszem poczatki wprowadzania nowych produktów sa trudne, pamietam ze pierwsza zupke dawalam mu chyba ok godziny, tak jak juz napisaly dziewczyny dzieci musza sie przyzwyczaic do nowych smaków, daj córci czas...sama zobaczysz jak za niedługo bedzie wszystko ładnie jadła....

pozdrawiam :-)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość