Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

21 paź 2007, 21:33

Część

DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA KOCHANE CIOTECZKI BUZIACZKI DLA WAS OD KORNELKA :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Już po imprezce mały niedawno usnął bo złapał pauera i nie chciał widzieć łóżka, za dużo wrażeń chyba ale w końcu lula :ico_haha_01: Mały wybrał centymetr, potem termometr i jakieś dziwadztwo elektroniczne które tatuś położył na stolik :-D zdjecia moze jutro poślę jak dam radę :-)

Anetko- szkoda, ze nic sie nie zmieniłomiedzy Wami,miałam nadzieję, ze Twój mąż zmądrzeje; ten czlowiek nie wie co traci a Ty kochana trzymaj się i tak cierpliwa jesteś , ze to wszystko znosisz, może rzeczywiście nie ma sensu tego ciagnąć, Ty wiesz najlepiej jak masz postapić

Nell- a to choróbsko się przyplatało, dobrze, ze tak szybko zareagowałaś, zdróweczka dla Maksa i buziaczki :ico_oczko:

Asiu- dla Wikuni tez zdróweczka no i dla Ciebie bo męczysz się pewnie

Riterko- buziak za pamięć, bo tak czytam i czytam i myślę czyzby te ciotki zapomniały :-D

A teraz idę przed TV , papa, miłej nocki

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 paź 2007, 21:35

Dzięki ciotce Riterce życzenia wysłane :D A ty wciąz na gg masz że urodzinki za dwa dni :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

21 paź 2007, 21:36

Ciekawe czy Mery dziś zajrzy? Pewnie obrażona,że zapomniało się nam z rana :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 paź 2007, 21:38

Nellu Mery już jest :D aty jesteś na gg dostępna?

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

21 paź 2007, 22:30

Kornelku-100lat,100lat,100lat i zdróweczka nasz kochany Jubilacie :ico_prezent: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Witam wszystkie,niedawno wróciliśmy od rodziców,imprezka na moje oko udana,Bartus z prezentów zadowolony,tort się udał(był problem z ozdobieniem)-tak przynajmniej wszyscy stwierdzili :ico_oczko: .Zdjęcia podeślę w najbliższym czasie(niestety nie mamy ich wiele,bo ...jakoś tak wyszło).

Buziaczki dla wszystkich chorowitków,moi mali panowie też należą do tego grona.Dominik wczoraj wieczorem zaczął się smarkać, a dziś i Bartek już mu towarzyszy.Mma tylko nadzieję,że na tym bedzie koniec :ico_olaboga:

Uciekam spać,bo tak się zdenerwowałam tymi ich "katarami",że głowa mnie boooolii :ico_olaboga:

Spokijnej nocki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

21 paź 2007, 23:08

:ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :569: :564: :gitara: :064: :509: :531: :597: :580: :581: :607: udało się - teraz zobaczymy :-D trzymamy kciuki :-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

22 paź 2007, 08:15

Czyżbym była pierwsza? :-D

Zabijcie mnie tępą łyżką,ale zapomniałam wczoraj o urodzinkach Kornelka :ico_olaboga:

Tak więc dziś:

Obrazek

Tak więc Kornelku:

[size=150]Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę, i zamiauczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miauczenia żeby złożyć Ci życzenia!!![/size]

Dziękuję Dziewczyny za troskę i za miłe słowa :-)

Syrop z cebuli robiimy tak: 2-3 duże cebule kroję w kosteczkę a potem zasypuję 2-3 łyżeczkami cukru i tak po przykryciem, w ciepełku stopi tak słodka cebulka aż puści sok.Zwykle około 2-4 godzin.A jak do tego dodać jeszcze pokrojony czosnek to podobno działa jak antybiotyk.

to tyle, bo mi dziecko demoluje pokój.narazie

ps.czyli w tym tygodniu przestawiamy zegarki na czas zimowy?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 paź 2007, 08:30

Witam

Jestem uradowana i śpiąca ale co tam siedziałam do 2 w nocy przy TV :-D

Wiki jeszcze śpi, a ja ide po kawkę

STO LAT DLA JASIA
Obrazek

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

22 paź 2007, 09:23

najlpsze życzonka dla kochanych Roczniaków! :ico_tort: Rośnijcie duzi i szczęsliwi!

Ja też się strasznie cieszę z wyników wyborów!!!! JUPIIIII!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

Wieczorem może na dłużej zajrzę bo teraz JAś śpi a ja obiad robię, może coś mi się uda sprzątnąć!

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

22 paź 2007, 09:29

Sto lat, sto lat niech żyje Jasiu naaaasz :-D :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Laski, ten ALCEP to jest taki syrop z cebuli jak robicie tylko nie trzeba go robić. Ja tam leniwa jestem i kupuję gotowce :-D Skuteczność taka sama :-D

Zmykam ubrać małego brzdąca. U nas w nocy był dziś mróz i pierwszy raz mam zamrożone szyby w aucie :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość