Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

21 paź 2007, 23:46

hej ale sie rozpisałyscie :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Madziu dostałam wiadomosc i jutro sie do tego zabiore :-)

Kasiulinko jak miło,ze do nas zajrzałas :ico_brawa_01: Zyczę Tobie i maleństwu spokojnych 9 m-cy i konicznie zaglądaj do nas częściej ,nio i nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze,przecież silna z ciebie kobitka :-) :ico_brawa_01:

Co do wyborów to juz mnie łapała nerwica,ale na szczescie już wszystko wiadomo :gitara: :gitara: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Nio i trzemam za wszystkie kciukasy,i zaraz prosimy o relacje jak tam po wizycie :ico_sorki:

Słodkich snów drogie kobitki :-)

[ Dodano: 2007-10-21, 23:56 ]
Madziu coś tam wykombinowałm,ale nie ma takich ładnych kolorków jak w twoim poscie Ciebie :ico_placzek: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

22 paź 2007, 02:00

Ja się właśnie zbieram do spania...
bałam się, że z tymi wyborami będzie tak jak z pierwszymi-w sondażach pis 2-gi, a i tak wygrali... na szczęście mogę spokojnie iść spać... :ico_oczko:
moja kochana psinka dzisiaj rozszarpała fotel-dobrze, że to fotel kuby :-D jakbym miała zacząć wymieniać ile szkód narobiła odkąd u nas mieszka :ico_olaboga: wiem, że z tego wyrośnie, ale nie mam teraz chwilowo siły się kulgać za nią i jej pilnować...
Ja już mam 13 dodatkowych kilogramów i prę ostro do przodu :ico_wstydzioch: odnoszę wrażenie, że to przez fakt, że pracuję w domu i co zejdę na dół to kuchnia i lodówka, albo jakiś smakołyk leży gdzieś w polu widzenia... mam dupsko wielkie jak nigdy w życiu, o piersiach nawet nie wspominając, a siara mi cieknie już od ponad miesiąca... ale najciekawsze, że tylko jak nie mam stanika-jak chodzę w piżamie na przykład... ostatnio miałam rękę przy buzi podczas snu i tak mnie zalało, że miałam mokrą koszulę przy piersi i cały rękaw :ico_szoking:
lecę się myć, jutro trzeba wcześnie wstać i lecieć do lekarza
dobranoc kobietki-choć już pewnie smacznie śpicie od dawna :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

22 paź 2007, 08:20

Dzien dobry!!!

U nas noc bardzo nieciekawa, dzidzia tak się jakoś uożyła na pęcherzu ze co chwila biegałam do ubikacji. Do tego Patryk źle spał i bolał mnie brzuch. no cóż, najważniejsze ze wszystko wróciło do normy, tylko głowa mnie troche boli z niewyspania ale pije własnie kawusię więc jest nadzieja ze przejdzie :ico_oczko:

Wczoraj poczekałam tylko do wyników i od razu poszłam spać. Cieszę się z wyników :ico_brawa_01: bałam się ze jednak PIS wygra :ico_nienie:

Monia spojrzałam na pierwszą stronke i rzeczywiscie coś jest nie tak. A skopiowałaś cały ten tekst dokładnie??? Bo nie mam pojęcia dlaczego tak wyszło :ico_noniewiem: Później cos się wymyśli :ico_oczko: Na razie moja główka nie pracuje :ico_oczko:

Ja ciekawa jestem ile przytyłam, na ostatniej wizycie wyszło ze 6 kg. Teraz ide pojutrze więc się zważę. Na razie waga idzie rozsądnie do góry, nie czuje sie jak nabity balon tak jak to miało miejsce z Patrykiem :-D

Życze miłego dnia i powodzenia na wizycie. Dajcie znac po. :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 paź 2007, 08:46

Hej Dziewczyny,

.... ale sie rozpisalyscie!!! Widze, ze emocje wyborcze byly niezle..... ja tez czekalam na wyniki, ale w lozeczku.. :ico_oczko: W sumie jestem zadowolona... jakos takim dziwnym trafem tez bym nie chciala zeby Kaczory wygraly... :ico_nienie:

Zycze powodzenia u lekarza!!! Dajcie znac jak tam poszlo!! Ja ide dzisiaj (chyba), ale tylko tak proforma odebrac zdjecie naszego syncia z usg, jak mi sie uda to wkleje!!

Marcia,
Fajnie, ze sie odezwalas, nic sie nie martw wszystko sie dobrze ulozy, jesli masz fajnych Tesciow to sie dogadacie! Nie przemeczaj sie za bardzo przy urzadzaniu Waszego gniazdka :ico_nienie: Zdjecie w szlafroczku jest superowe :ico_brawa_01:

Kasiulinka, jestem pewna ze wszystko sie dobrze ulozy i za 8 miesiecy bedziesz najszczesliwsza mamusia pod sloncem. :-)

Gosia, oczywiscie ze wiem gdzie jest ul. S. Kostki, na gorze bylo kiedys V L.O. do ktrogo chodzilam, a tak wogole mieszkalam calkiem blisko, bo na Sandomierskiej..... :-) tylko tam nizej w strone Cedzyny, tam gdzie sa domki jednorodzinne. :-) Takze Gosiu, jak kiedys bedziesz miala chec i ochote to mozemy sie spiknac.... i poznac osobiscie....!!!

Kasiu, Fintifluszka - Wasze pieski sa przebojowe!!! :ico_brawa_01:

Zycze milego dzionka!!!

Buziaczki!!!!!

[ Dodano: 2007-10-22, 08:53 ]
.... a jesli chodzi o ruchy, to ja mam tak samo......... rozpycha sie ile tylko ma sil :ico_brawa_01: caly brzuch mi chodzi :ico_oczko: i tez sobie ostatnio pecherz upodobal......

Od usg, kiedy moj maz zobaczyl na wlasne oczy dzidziusia...... to teraz bez przerwy do niego gada :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

22 paź 2007, 08:56

Cześć Gosia.

Ale macie z Goonia fajnie ze mieszkacie tak blisko siebie. Ja bardzo bym chciała sie spotkac z kazdą z Was ale niestety za daleka droga. Moze kiedys :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 paź 2007, 09:02

Czesc Madziu,

No to jest fart, ze ja akurat pochodze z Kielc a Gosia tam mieszka, tez bym chciala sie spotkac z Wami wszystkimi, juz zdazylam sie zzyc z Wami i bardzo lubie byc na tt. :-D
Masz racje, moze kiedys....gdzies...... uda nam sie zebrac cala gromadke w jednym miejscu!!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

22 paź 2007, 09:11

mz74 pisze:Masz racje, moze kiedys....gdzies...... uda nam sie zebrac cala gromadke w jednym miejscu!!!

my i nasze dzieciaczki :-D

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 paź 2007, 09:16

madziarka81 pisze:my i nasze dzieciaczki :-D


No oczywiscie!!!!! :-D

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

22 paź 2007, 10:38

Dzień dobry moje kochane :-)
Ja właśnie wstałam i wypiłam wielki kubeł kakałka z bułeczką i dżemikiem i pychol mi się cieszy hehe :-D
madziarka81 pisze:Monia spojrzałam na pierwszą stronke i rzeczywiscie coś jest nie tak. A skopiowałaś cały ten tekst dokładnie??? Bo nie mam pojęcia dlaczego tak wyszło :ico_noniewiem: Później cos się wymyśli :ico_oczko: Na razie moja główka nie pracuje :ico_oczko:

Madziu nio niby wszystko skopiowałam,ale poczekamy jeszcze na Kasię,może Ona coś zdziała,ja to zawsze byłam zakręcona w tych sprawach :ico_wstydzioch:
Ja ciekawa jestem ile przytyłam, na ostatniej wizycie wyszło ze 6 kg. Teraz ide pojutrze więc się zważę. Na razie waga idzie rozsądnie do góry, nie czuje sie jak nabity balon tak jak to miało miejsce z Patrykiem :-D

łłłooo matko ,to ja mam jeszcze raz tyle :ico_olaboga: hehe

uciekam teraz ogarnąc mieszkanko

:ico_papa:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

22 paź 2007, 10:49

monia26, ok to damy Kasi liste. :-)

monia26 pisze:Ja ciekawa jestem ile przytyłam, na ostatniej wizycie wyszło ze 6 kg. Teraz ide pojutrze więc się zważę. Na razie waga idzie rozsądnie do góry, nie czuje sie jak nabity balon tak jak to miało miejsce z Patrykiem

łłłooo matko ,to ja mam jeszcze raz tyle hehe

az spojrzałam w karte ciąży jak chodziłam z Patrykiem. W 28 tygodniu miałam 16kg na plusie :ico_szoking: Tak więc różnica jest ogromna :ico_oczko: Takze Monia nie przejmuj się, Ty juz jestes w 30 więc nie jest tak źle :-)

Buziaczki.

[ Dodano: 2007-10-22, 10:51 ]
A mi sie nic nie chce. Wypadałoby posprzątac ale mam lenia, ewentualnie ubrac się do sklepu i wyjsc z Patrykiem na dwór bo pewnie jest chłodno na dworzu ale swieci super słoneczko ale mi sie nie chceeee. Znacie jakieś lekarstwo na lenia??? :ico_oczko:
O dwunastej przyjedzie Maciek z pracy to moze uda nam sie go wyciągnąć na jakiś spacerek :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość