magfil1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2007, 16:33

PROSZE O ODP

21 paź 2007, 19:02

WITAM WAS MAM PROBLEM WYJAŚNIE PO KOLEI
PRACUJE OD 2 CZERWCA W APTECE 2 M-C POTEM DOSTAŁAM DYPLON I ZMIANA STANOWISKA UMOWA NA 2 LATA OD 1 WRZEŚNIA 2007 DO 31 SIERPNIA 2009 JESTEM W CIĄŻY 5 TYDZ CZY BĘDĘ MIAŁA URLOP MACIERZYŃSKI CZY MAM POWIADOMIĆ SZEFA PROSZĘ O ODP BO WSZĘDZIE PISZĄ ŻE UMOWA NA CZAS OKREŚLONY TO ZWOLNIENIE TYLKO DO CZASU PORODU A POTEM CO

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

21 paź 2007, 21:08

magfil1, ja uważam,ale wogóle tak jest,że skoro masz umowę na 2 lata-to możesz być spokojna,że dostaniesz urlop macierzyński. Nie może cię zwolnić-jesteś prawnie chroniona będąc w ciąży.Oczywiście tak jak piszesz masz umowę do września 2009-no to po tym czasie ewentualnie może ci pracodawca odmówić podpisania z tobą dalszej umowy,ale niekoniecznie-przecież już urodzisz i będziesz twoje dziecko miało już prawie roczek.
Narazie poczekaj jeszcze z mówieniem pracodawcy o tym ,że jesteś w ciązy-możesz powiedzieć np.za miesiąc(mogłaś nie być pewna ciąży).Ale bądż spokojna teraz nie może cię zwolnić,ani po porodzie.Pozdrawiam.Głowa do góry.
A tak apropo ja tez pracuję w aptece. :ico_oczko:

magfil1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2007, 16:33

22 paź 2007, 08:11

DZIĘKI ZA ODP TO FAJNIE ŻE ZNALAZŁAM KOGOŚ PO FACHU :ico_haha_01:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość