justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

21 paź 2007, 10:11

Witamy o poranku.
Basiu zdjecia sliczne, Jasiu sie slicznie smieje.
A moja Veronika dzis 5 razy sie w nocy budzila cos jej sie przestawilo :ico_zly:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

21 paź 2007, 12:50

Hej ja tez dopiero teraz Was witam :-D
Moja zrobila mi pobudke o 1 w nocy.Chyba brzusio ja bolal. Ale ponosilam ja godzinke i zasnela jak kamien a teraz non stop spiaca :ico_noniewiem: A do tego pogoda pod zdechlym azorem ale juz jestem po obiadku poczekam az sie obudzi Juli i pojdziemy na spacerek.Przeciez musza sie dzieciaszki uodparniac na kazda pogode :-)
Dzis weekend wiec tu mamy pustki ja tez znikam i zycze Wam kochane milej jeszcze niedzieli :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

21 paź 2007, 21:05

Hello :-D a ja dziś cały dzionek poza domkiem, na obiadek u teściowej a później jeszcze z wizytą u kolegi, wiec maluch się dziś nazwiedzał :-D a u nas dziś strasznie zimno tylko 5 stopni, wiec juz maluchowi zimowy śpiworek wyciagnełam, ale strasznie zimą zawiało :ico_noniewiem:

A jak tam byłyście na wyborach :-D bo ja jak na szpilkach czekam na wyniki a tu ciągle sie wszytsko przedłuża i ani tańca z gwiazdami nie ma :ico_noniewiem:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

22 paź 2007, 09:29

Czesc.
My na wyborach nie bylismy,bo ja nawet za bardzo sie nieinteresowalam.
U nas tez zimno dzis i tak ciemno.
A moja Veronika jeszcze spi :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

22 paź 2007, 09:34

Witajcie...
ja wczoraj na wyborach tez nie byłam, mąż tylko poleciał.
Cały dzień na dworku było zimno i nie wychodziłysmy wcale....
zreszta mieliśmy wczoraj gości.
Dzis podobna pogoda, ale muszę wyjść po jakieś zakupki... :-D

Nasza Milena dopiero co wstała... i gada do Mikołaja :-D
to korzystając z okazji idę zrobić sobie sniadanko...

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

22 paź 2007, 09:46

Hello a dzis sie wyspaliśmy bo do 8 spalismy sobie razem w łózeczku przy cycu :-D
A u nas dziś słoneczko świeci ale ale dalej strasznie mroźno :ico_noniewiem: chyba sie zima zbliza mam nadzieje ze duzo sniegu bedzie :-D w końcu to pierwsza zima naszych maluszków :-D

A ja dziś stawiam :ico_zdrowko: bo mój PAwełek konczy juz dziś 4 miesiace :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

22 paź 2007, 09:56

witajcie po weekendzie
u nas sobota była gościnna i nalatałam się jak mało kiedy, praktycznie usiadłam sobie dopiero o 22 do stołu, zresztą niewiele z tego co było mogłam jeść (i pomyśleć że sama sobie zafundowałam takie menu), na szczęście chłopcy zrobili dla mnie babkę piaskową i rozkoszowałam się nią jak najwyborniejszym smakołykiem (co to z człowiekiem może zrobić brak słodyczy!)
w każdym razie zrobiliśmy sobie podczas imprezki mini-wybory (oczywiście anonimowe) i czekaliśmy wczoraj z niecierpliwością na wyniki czy u nas w rodzince są podobne typowania co w Polsce, okazało się, że pierwsze dwa miejsca są zgodne z naszym głosowaniem (tyle, że u nas PO miała blisko 50%)

uleńko ogromne gratulacje dla Pawełka i duża buźka :ico_buziaczki_big:
basiu Jasiu nie wygląda wcale na grubaska, tylko normalnego dzidziulka, bardzo dziękujemy za uśmieszek i też całujemy

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

22 paź 2007, 10:17

Ula gratulacje dla Pawelka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

22 paź 2007, 11:26

Basiu to sie nalatałąś w weekendzik, my tez tak mamy zamiast odpoczywac w weekendzik to sie ciągle gdzieś szlajamy :-D i ani się obejrzymy a weekndzik sie konczy :ico_noniewiem:

A wyniki wyborów fajne chociaz też bym wolała zeby PO miało wiecej głosów, ale mocherki sie widać tez wybrały na wybory :-D dobrze ze Andru i Romanek nie weszli, przynajmniej dwóch oszołomów mniej :-D

Dzieki za życzonka :-D

A my dziś mamy zamiar do Opola wyskoczyć, bo chce sobie blender kupić zeby móc maluchowi papki robić :-D

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

22 paź 2007, 11:41

heloł babeczki

Basik334 Jasiek super chłopak, palce lizac
wiesz ze do mnie dotarlo dzis w nocy ze ja karmie co 2 godz., wiec na ten moment razem sie męczymy z naszymi maluchami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zreszta Zosia w nocy okropnie mi sie kręci, tak bardzo ze ja nie moge przez nia spać , wiec albo daje jej cyca, albo trzymam smoka i tak wkólko :ico_olaboga: :ico_olaboga: dzis po takiej kolejnej nocy nie moge ruszac szyją :ico_placzek:

ale jeszcze trzy miesiace i sie unormuje - byle przetrwac
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ULa to dla Pawełka :ico_urodzinki: :509:

a my zaraz idziemy na szczepienie, mam nadzieje ze i tym razem Zosia nie bedzie płakusiac i dobrze to zniesie :-D

[ Dodano: 2007-10-22, 11:44 ]
Viola kupie na 100% M jak mama trzevba sie przeciez bedzie pochwaliuc rodzinie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
barbapuppa, ja robie podobno super babke piaskowa z morelami wiec nastepnym razem zapraszam :-D

[ Dodano: 2007-10-22, 11:45 ]
ULA_TOMEK, udanych zakupów - znikam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość