Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

22 paź 2007, 20:10

Dzieki za Zyczenia
:ico_tort: dla Patryka
dzisiaj sie troche zdenerwowałam (deikatnie mówiąc) :ico_zly: b :ico_zly: :ico_zly: i łeb mi peka

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

22 paź 2007, 20:44

madzia22, napisz co się stało.

Coś Wam wkleję - oto nasza dziesiejsza kąpiel
Obrazek
A tu się Nina dobiera do korka i widać jej naczyniaka na boczku
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

22 paź 2007, 21:04

Eve_1977 gratulujemy zabka

sto lat dla Lenki i Patryka :ico_tort:

Qunick fajne fotki, a Ninusia jaka szczuplutka:) a kurteczki z Tymkiem mamy podobne tylko ja ze sztruksu a on z polaru

Mamcia Dorota.M. gratuluje romantycznych mezow. moj nie ma do tego weny

Hekkate gratulujemy zabka

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

22 paź 2007, 21:17

sesila, to fajnie ze jest nas tu choc kilka w tym samym wieku bo tu tyle młodych mamus i ciesze sie ze mamy podobne poglady, zawsze to milo miec jakas bratnia dusze i wiedziec ze ktos sie z nami w czyms zgadza

madzia22
pisz szybko co sie stało?

Dziewczynyod czego sa zielone kupki, Patryk ostatnio takie robi a ja zapomnialam spytac lekarza,czy mam sie martwic czy to moze byc od zabków. Słyszalam ze czesto to jest nietolerancja mleka lub jakiegos skladnika w mleku ale czy to moze sie pojawic po jakims czasie bo Patryk wczesniej tak nie mial. A i te kupki sa takie luzne.

[ Dodano: 2007-10-22, 21:20 ]
qunickwidze ze Ninusia tak pieknie stabilnie siedzi, jak taka duza dziewczynka, Patryk jeszcze jest w swojej wanience bo mamy brodzik i kiepski dostep do niego wiec musi sie przestac chwiac zeby sie tam mogł przeniesc.

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

22 paź 2007, 21:46

Eve_1977 No oczywiście, że chłopiec. Patrząc na to zdjęcie zastanawiałam się dlaczego Patrycja nie lubi się tak tulić i pewnie dlatego tak napisałam.sorrki

Hekkate jak czytam, że ty taka zmęczona i musisz wcześnie wstawać to cieszę się, że siedze w domku. Choć myślę od lutego rozglądać się za pracą.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

22 paź 2007, 21:48

Hej!

Mam zmartwienie Mój Wojtuś nie chce jeść. Od rana dokładnie od 8 rano nic nie jadł oprócz danonka :ico_szoking: , ani mleczka, ani zupki nie chciał jeść :ico_placzek: Kolacji nie tknął ani łyka ale zasnął ... martwię się!

:ico_tort: Dla Lenki i Patryczka z okazji skończenia 8 miesiąca życia :ico_brawa_01: Rośnijcie zdrowo!

Wybory No i stało się: Kaczyńscy nie wygrali za to Tusk cieszy buźkę :-) Czyli naobiecywał złote góry- zobaczymy, że spełni to co obiecał ... W końcu chce zrobić z Polski Irlandię :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Mam nadzieje, że sie mu uda w końcu dobrze zarabiający lekarze mają nas leczyć, dobrze zarabiający nauczyciele uczyć a dobrze zarabiający policjanci chronić ... Oby, oby ... No i przecież Donald sprowadzi wszystkich młodych do kraju ...hihi ... :ico_smiechbig: Czekam na efekty, mam nadzieje, że będzie miał się czym pochwalić!

lulu Dawaj zdjęcie... I tak wiem że laseczka jesteś więc jest się czym chwalić i nie ma się co wstydzić ...czekam na foty!

olala Czyli nie jestem jedyna :ico_brawa_01: Zaproś siostrę na czerwcówki ..ja też mam na 7 czerwiec termin z moją kruszynką i mało tam zaglądam ale warto poczytać ...I jak się czuje? Pozdrów ja ode mnie i pogłaszcz brzuszek od ciężaróweczki z TT !

Eva :ico_brawa_01: Super, że Dominik ma już swoje cztery gryzołki...mam nadzieje, że też się szybko doczekam bo jego marudzenie mnie już wykańcza!

mamcia :ico_olaboga: No to naprawdę masz niezaciekawie. Zazdrość nie jest dobrym synoptykiem dla związku bo zabija zaufanie...no chyba, że taka rozsądna to tak! Fajnie, że zaproponował urlopik ale naprawdę porozmawiaj z nim bo to jego zachowanie nie jest zabawne i to uszczypnięcie :ico_szoking:
Ciesze się, że spodobał ci się pomysł ..UDANEJ WYCIECZKI!

Dorota :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Cieszę się, że się wieczór udał!!!

Qunick Fajny wózek! Pewnie dobrze się prowadzi! :ico_brawa_01: Mnie też czeka kupno wózeczka! Kurcze ...no to fajnie, że jesteś w teledysku... Przynajmniej masz pamiątkę! No i super fajniaste zdjęcia saguska Ninusi :-D Żałuje, że nie mam aparatu ..ale co zrobić!

Kajunia No i następna uda weekendowa wyprawa! Się macie fajnie... Ciesze się za Was wszystkie!

Hekkate pisze:Znowu pobudka o 6.00, a za oknem ciemno i zimno.


Na pocieszenie Ci napisze, że mój mąż wstaje o 4 rano ...tak, że 6 rano nie jest jeszcze wczesną porą na wyjście do pracy!

Iwona77 pisze:madzia22pisz szybko co sie stało?


Co się stało...pisz szybko!

Dziewczyny Dziś byłam normalnie jak w letargu, strasznie mi się spać chciało nie miałam na nic siły ..szok jednym posłowiem a mały tak marudził, nie chciał spać, popłakiwał. Jednym słowiem :ico_spanko: zaatakowało mnie na maxa dosłownie. Mój Tomek się nade mną zlitował :ico_sorki: rozłożył łóżko i poszłam spać! Spałam 2 godziny jak trup nie widząc nic o świecie...takie spanie miałam! A tata uśpił małego, zrobił mi herbatki z miodkiem i zostawił w termosie po czym się ewakuował do roboty z autkiem ...O jak dobrze się położyć!

[ Dodano: 2007-10-22, 21:49 ]
Wojtuś się budzi co chwilkę z płaczek ..oj ciężka ta noc będzie!

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

22 paź 2007, 21:51

odwiedziła nas mojego męża młodsza siostraz ze swojąkoleżanką którą pierwszy raz na oczy widziałam ( bywa ona u nas średnio raz na 2 m-ce a ma do nas 15 min drogi)i powiedziałam jej że za często to do nas nie przychodzi i ona po chwili poszła do domu do 2 siostry starszej mojego męża naopowiadała jej nie wiadomo co i penie kazała zadzwonic jej do mnie i ona mówi do mnie tak że ja wszystko mam dzięki jej rodzinie :ico_szoking: Ze na studia chodze dzięki niej (chodzi o to że jak Lena się urodziła i miesiąc z nia w Wawie w szpitalu siedziałam to ona napisała mi prosbe o dziekanke-zapomniała już że jej siostra skończyła szkołe średnią dzięki mnie bo iągle ja uczyłam matmy i chemi)I dalej nawija do mnie tak ze gdyby nie jej rodzina to nawet nie miałabym czym do wawy jezdzic (my z mężem nie mamy samochodu. i to jet chyba tyle co magę tu napisac bo reszte to musiałabym wykropkowac.Czujecie blusa o takie cos taką wojne robic to naprawde przegiecie pały jest aha to siostra co dzwoniła jest matka chrzesna Leny spoko nie ?? i tak chyba przez 4 godziny dochodziłam do siebie No i mam problem czym mamy jechac teraz do warszawy jak mysle że pociągiem to mnie skręca bo zawsze mamy 2 duże torby z 3 reklamówki i wóżek leny.

[ Dodano: 2007-10-22, 22:02 ]
Dziewczyny dzieki za życzenia

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

22 paź 2007, 22:12

Hekkate gratulujemy zebolka :)
Małgosiu oj ja na poczatku ciazy tez mialam takie napady, ze tylko łózio i spanko... hihi
Sesilo nic sie nie stalo... kazdemu mozesie pomylic hihi
madziu łooo matko... o takie cos robić wojne to juz przesada... przeciez nic sie nie stalo a one robia afere jakby sie swiat zawalil... :ico_zly:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

22 paź 2007, 22:36

:ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: DOBRANOC !!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

22 paź 2007, 22:54

madzia22, to niezle cie zalatwila ta siostra, ach nie lubie takiego wypominania ale niektórym niestety trzeba bo juz nie pamietaja ze ktos dla nich cos tez zrobił ale jak to z rodzina.
Ja dzis tez dostalam nauczke tylko ze od wlasnej rodziny, staralismy sie o kredyt i okazalo sie ze nie mozemy dostac bo kiedys wzielismy komus kredyt i on jest spłacony tyle ze raty byly placone z opoznieniem wiec jestesmy nierzetelnym klientem. I co my mamy zrobic, skoro to byl kredycik nieduzy w porównaniu z tym co chielibysmy wziac na budowe domu a tu okazuje sie ze pewnie nam tym bardziej nie dadza i co teraz wyszlo ze przez 5 lub 10 lat byc moze nie bedziemy mogli sie przeprowadzic,superco a mamy kawalerke 27m. Tak wiec jestem zla na maksa a jednoczesnie mi przykro i glupio ze to moja rodzina mnie tak urzadzila i wez tu komus zaufaj.

A to Patryczka kąpiel:
Obrazek

i ząbki
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość