Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 paź 2007, 13:24

hej wpadlam na chwile.. nie doczytalam wszystkiego ale dla wikusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

wczoraj zaczelam tylko czytac wasze klikania ale zaraz mi przerwano hehe

bylismy pol dzionka na zakupkach, zalatwiajac jeszzce troche spraw w banku hihi
tzn ja leos i tesciowie
tatus niestety pracuje
a dzis wybieramy sie na kolejny shopping ale w inne miejsce. do mojego ulubionego sklpeu jak to jasnie pani i lucy mawiaja... hihi i watek POlonia

leos cos mi sie zmienil... w nocy marudzi.... budzi sie np 1-1,5 po jedzeniu... i kweka... itd
nie wiem co mu sie dzieje.... myslimy ze to brzuszek dokucza.... ale dziwna sprawa
w ciagu dnia tez mu sie zdarza czasem ... ale generalnie jest wesoly usmiechniety i kochany...
zonaczymy co bedzie dalej
dziadkowie rozpieszczaja... (czyt nosza i nosza) przekazuja sobie leosia z rak do rak... hihi
ach..
dobra napisze wiecej moze wieczorem...

buziole papa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 paź 2007, 13:32

[glow=red][size=200]Dla Wiki[/size] [/glow] :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

23 paź 2007, 13:58

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Rosnij nam zdrowo islicznie Wiki :-) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

23 paź 2007, 14:44

avisek pisze:na UJ - Kraków.. ale kierunek de facto mozna powiedziec ze skonczylam dzennikarstwo, choc "przy"politologii - bo ja studiowalam ze wzgledu na ten pierwszy (wczesniej te 2 kierunki byly razem, teraz sa juz rodzielone, ale to chyba zle, bo dziennikarstwa nie da sie nauczyc, a tymbardziej nie ma materialow na 5 lat nauki )


U mnie podobnie - nawet wydział nazywa się Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Tyle, że ja nauki polityczne skończyłam (na Uniwersytecie Warszawskim). Te dwa kierunki też studiuje się osobno, choć również uważam, że dziennikarstwa nie da się nauczyć - albo ma się w tym kierunku predyspozycje, albo nie. Warsztat doskonalić można pisząc :-D

[ Dodano: 2007-10-23, 14:50 ]
Nawet nie zauważyłam, że jestem już tiktaczkiem nowonarodzonym :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziś okazało się, że Krzyś ma drugi kurs zaraz po tym, który kończy w następnym tygodniu. Czyli klapa, bo będziemy z Helenką same przez kolejnych 8 tygodni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Z drugiej strony będzie już miał to z głowy...Choć dziś jest niepocieszony (podobnie jak ja)...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 paź 2007, 15:17

CZESC KOCHANE wrocilismy :-D :-D :-D :-D DZIEKUJEMY za zyczonka jestescie przekochane ze pamietalyscie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ,podroz byla ciezka bo az 5 godz :ico_olaboga: ale niunia dala rade spala,pozniej postuj na mleczko no i jeszcze kupala walnela w dorodze :ico_oczko: a pozatym to ogladala swiat :-D Rodzinka heepy ze zobaczyli nas i naszego babelka poprostu byla rozchwytywana no i zobaczyla 1 raz snieg :-D ,fotki jutro lub pozniej :-D TESKNILAM STRASZNIE ZA WAMI :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

23 paź 2007, 15:22

Witaj Aga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Czekamy na foteczki :-)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 paź 2007, 15:25

dziewczyny bierzcie! fajne rzeczy i to po Wiktori kasi.k
http://www.allegro.pl/ite...isney_itp_.html
http://www.allegro.pl/ite...r_68_i_74_.html

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

23 paź 2007, 15:36

Aniu :ico_pocieszyciel: bidulko nie smutaj się, coprawda 8 tygodni to długo ale zobaczysz szybko przeleci

Frydza super że wyjazd sie udał, a możesz mi przypomnieć gdzie byłaś?? Skoro widzieliście śnieg to pewnie gdzieś w górach??

Emilka zasnęła, :ico_brawa_01: więc ja biorę sie za angielski, mam trochę do nadrobienia głównie słówka, do któ¶ych nigdy dobrej głowy nie miałam

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 paź 2007, 15:38

ASIULKA bylismy niedaleko gor Bieszczad :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

23 paź 2007, 16:09

Frydza kocham Bieszczady, byłam tam 2 razy na obozie, a także prywatnie, więc schodziłam je calutkie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość