Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

23 paź 2007, 18:38

i ja wkleje kilka fotek mojej pociechy.

w kompleciku kupionym przez moją mamę:
Obrazek

ciocia Agnieszka uspała Emilkę w bujaczku:
Obrazek

tuttaj zawinięta w noją kołdrę :)
Obrazek

obrażona jedzie do babci, ale o co obrażona nie mam pojęcia, taką minę miała całą drogę
Obrazek

Emi podnosi główkę :ico_brawa_01:
Obrazek

tutaj trochę zdjecie zamazane bo się ruszała ale też główka w górze :)
Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 paź 2007, 18:48

sliczne zdjecia,a komplecik wyjatkowo ladny :ico_brawa_01:

Marcinek taki cwaniaczek jak Oli :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

23 paź 2007, 19:00

Emi robi dokładnie to samo, co wasze chłopaki Tylko ja narazie nie mam wyjscia i musze nosic żeby przepuklina od płaczu nie wróciła

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 paź 2007, 19:05

WITAM DZIEKUJEMY ZA MILE SLOWA :-D :-D wlasnie jest u mnie mamusia :ico_oczko: ANIU ogromnie mi przykro ze tylko w weekendy bedziesz widywac Krzysia :ico_placzek: :ico_placzek: ja jezdze do Moszczenicy kolo Gorlic a nad Solina mi sie mezulek oswiadczyl :-D

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

23 paź 2007, 21:30

Witajcie dzisiaj po raz kolejny...
Może mam gorszy dzień...albo i co innego...
Wpadłam się pożegnać... Dlaczego? ponieważ po dłuższej nieobecności nawet żadna z was mnie nie przywitała, co jest oznaką, że nie wkręcilam się w towarzystwo...ale oczywiście nie mam żalu...bo to ja się też mało odzywałam...
Ślę wam i waszym pociechom gorace buziaczki... Zapraszam czasami na naszego blogaska...
Ucałowania również od (już) czteromiesięcznego Jakubka...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 paź 2007, 21:38

MARTAJA no co ty nie odchodz oszalalas :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja to dopiero dzis wrocilam i biegam latam rozpakowuje walizki ,takze kochana pamietam o Tobie :-D

[ Dodano: 2007-10-23, 21:39 ]
NO I DLA JAKUBKA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: swietuje razem z Wikusia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

23 paź 2007, 21:48

martaja pisze:Witajcie dzisiaj po raz kolejny...
Może mam gorszy dzień...albo i co innego...
Wpadłam się pożegnać... Dlaczego? ponieważ po dłuższej nieobecności nawet żadna z was mnie nie przywitała, co jest oznaką, że nie wkręcilam się w towarzystwo...ale oczywiście nie mam żalu...bo to ja się też mało odzywałam...
Ślę wam i waszym pociechom gorace buziaczki... Zapraszam czasami na naszego blogaska...
Ucałowania również od (już) czteromiesięcznego Jakubka...



martaja = no oszalałaś!!
jedne wpadają i pisza czesto, inne żadziej...
ja też czasami czytam "po łebkach" i nie biore udziału w dyskusji...
ale to nie znaczy że nie chce tu być ;-)

Nie smęć tylko czytaj i pisz!

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

23 paź 2007, 22:00

Uffff przeczytałam wszystko :-D

Dzieciaczki jak zawsze cudne :ico_brawa_01:

Jaśnie pani chustomaniaczka z ciebie :ico_szoking:

Martaja , nie wygłupiaj się , mnie też kilka dni ni było i nikt o mnie nawet nie zapytał

Aniu przykro mi bardzo , wytrzymaj mała a my będziemy odliczać razem z tobą do tego lutego



No właśnie nie było mni tu trochę tęskniłyście ??

A tak poważnie to czasu nie miałam przez te szukanie opiekunki a póżniej neta nie miałam.
U nas wszystko ok , mam dwa typy na opiekunkę i kurczę nie moge sięzdecydować a jutro muszę ową panią powiadomić.Długa noc przede mną :-D

Wysypało mi Julę strasznie na policzkach i podobnie ja Juli rozszalałam się z nowinkami i teraz nie mam pojęcia od czego.Odstawiłam jej deserki aż buzia się zagoi a gotuję jej tylko marchewkę z ziemniakiem.

Kamila to nurkowanie Tomka to musiało być nieziemnskie przeżycie :ico_haha_02:

Ja głosowałam jak większość Polaków , ale cudów się nie spodziewam :-D , moja mama za to obrażona jak ja mogłam bo ona PIS woli .Czyste szaleństwo.

Zmykam pod prysznic i do łóżka póki jescze miejsca mi tam zostało bo mam dziś u siebie lokatora.Mówię wam Miłosz tak się wierci w nocy , że kark , głowa a nawet żebra mam poobijane :-D no i oczywiście każde z nas śpi pod swoją kołdrą.Czsami ma takie napady czułości , ale myślę że wynika to z tego że więcej czasu poświęcam małej a on wciąż potrzebuję się przytulić w końcu to jeszcze mały chłopczyk.Avisek a jak jest u ciebie ?


Dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 paź 2007, 22:36

martaja, ja zalozylam ten temat, a o mnie tu od wielkiego swieta ktos wspomina. tu tak jest, ze wpadasz tylko, zeby sie dziecieciem pochwalic, bo nie masz czasu na nic innego. no chyba, ze ktoras od wiekliego dzwonu walnie mega postem, ale to tylko madziorka, bo ona na bezsennosc cierpi :ico_oczko:

asiula26 pisze:Tylko ja narazie nie mam wyjscia i musze nosic żeby przepuklina od płaczu nie wróciła

a kregoslupa ci nie szkoda??? wpadnij tu i sprawdz, czy by ci ktoras nie lezala. to naprawde nie jest sekta, tylko wielka pomoc dla matki slabej w rekach
http://www.chusty.info/forum/viewforum.php?f=8

[ Dodano: 2007-10-23, 22:39 ]
[size=200]BUZIAKI DLA 4 MIESIECZNEGO KUBUTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

martaja pisze:Ucałowania również od (już) czteromiesięcznego Jakubka...

a tu akurat to do siebie miej pretensje :ico_oczko: gdzie zaproszenie na impreze???? :ico_oczko: ja zawsze wystosuje jakies nie liczac, ze ktos sam z siebie moj suwaczek czyta :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

23 paź 2007, 23:46

Wpadłam tylko poczytać i nic nie miałam pisać, ale.... Martja zmusiłaś mnie do nocnego klikania!!!! Ty chyba dawno na nonono klapów nie dostałaś!!!! Nie żartuj nawet tylko wpadaj i pisz jak najczęściej. Tak tu jest od jakiegoś czasu wszystkie na wariackich papierach wpadamy i wypadamy z TT. Czasem tylko się uda mieć dłuższą chwilke na forum. Ja jak pisze to mysle o wszystkich, ale nie jestem w stanie za każdym razem o tym pisać. Po prostu jak kogos nie ma to myślę, że pewnie dzidzią zajęty i tyle.
Dla Kubusia :ico_tort: z okazji 4 miesięcy.

Jeszcze słówko do Ani bo mi cię żal kochana. Współczuję, trzymaj się dzielnie i oby czas szybko minął.

Dla reszty nic nie napiszę, choc zdjęcia ładne i w ogóle, ale idę lulu bo oczy mnie już bolą jak cholera.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość