Awatar użytkownika
Hańcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 21 paź 2007, 21:50

24 paź 2007, 13:02

Ach te dzieciaczki, że te choróbska je dopadają. Dużo zdrówka dla Waszych pociech.

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

24 paź 2007, 14:25

dziekujemy :-)

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

29 paź 2007, 22:01

Cześc ale tu pustki, gdzie wy sie dziewuszki podziewacie.
My również pogoniliśmy katarek i kaszelek.
A co do zimy to ja jej nienawidze, no może jak jest snieg, a ona tak długo trwa, człowiek taki uwiazany w domciu. och kiedy te lato bedzie.

Laseczki powiedzcie mi czy jak jest -5 na dworze czy można wyjść z takimi maleństwami na dwór, bo ja ostatnio przeczytałam, że lepij nie wychodzić.

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

30 paź 2007, 13:15

hektorka, Maja urodzila sie 26 sierpnia i ja całą zime z nia wychodzilam na spacery, nie wychodzilam jedynie jak bylo wilgotno ale przymrozek nie zaszkodzi ... wieksza krzywde robi sie dziecku jak calą zime sidzi sie w domu jak to jest w przypadku mojej kuzynki...

A Twoj Kamilek jaki ma pomaranczowy nosek :-D

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

31 paź 2007, 12:54

kochane ja wychodziłam z dziećmi na spacer nawet jak było -15 :ico_szoking: a to z tego powodu, że nie miałam ich z kim zostawić, a zakupy same do domu nie chciały przyjść
poza tym osobiście uważam, że lepiej jak dzieci są chociaż pół godziny na mrozie, muszą się czasem przewietrzyć, a po powrocie zawsze robię moim pociechom kakao i Marzenka w tej chwili to już sie moze doczekać zimy i sanek, bo potem dostaje ulubiony napój (chociaż i tak co drugi dzien dostają oboje, to wtedy jest taki rytuał i jej tego własnie brakuje)

[ Dodano: 2007-11-02, 22:41 ]
co tu znowu wszystkie baby wywiało!!!???
ja na zmianę robie na drutach sweterki i wystawiam aukcje na Allegro żeby trosdzkę lepszego grosza wpadło, choćby na rajstiopy dla dzieci :ico_oczko:
dzisiaj byłam na komisji lekarskiej z tą moją ręką i nie zdążyłam lekarzowi zadać pytania ile muszę czekać na orzeczenie a opn mi mówi, że w środę mam się udać do mojej placówki PZU żeby odebrać odszkodowanie :ico_szoking: :-D ciekawe ile mi wybulą :ico_noniewiem:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

06 lis 2007, 22:24

Oj jej ale tu pusto, coś zamiera nam rocznik 1979.

Wiecie co ja zamiast chudnąć tyje, chyba zaczynam chomikować na zime, a może cosik rośnie w brzucholu ale miałam ostatnio @, więc to chyba to pierwsze. A tak bardzo chciałam schudnąć i wreszcie wejść w swoje ciuszki. Chyba już nigdy nie dojde do mojej wagi przed ciąży, a co tam.

matula1, no to pochwal się ile ci rzucili kasiory, ja jak miałam skręconą noge to dostałam 150 zł, ale to było kilka latek wsześniej.
A co wystawiasz na allegro, daj jakiś link to wejde i obejże może coś wpadnie mi w oko.

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 lis 2007, 23:30

kochana, 6 lat temu za skręconą stopę dostałam 600zł, a teraz za złamaną lewą rąsię dostałam... 1280zł :-D kupujemy psa i robimy remont pokoju dzieci i przedpokoju - nie wiem tylko w jakiej kolejności :-D :ico_haha_01:
teraz ćwiczę moją rękę robótkami na drutach, wzięłam się porządnie, bo mój małż jest straszny zmarzluch i musi mieć grube swetry na zimę z ogromnym golfem (bo szalków nie uznaje), więc teraz skończyłam sweterek drugi dla Radusia i robię mężusiowi, a potem zrobię Marzence, bo czuje się strasznie pokrzywdzona ostatnio :ico_oczko: siedzi w domu chora, nie ma kontaktu z rówieśnika i nerwy ją ponoszą a mnie szlag trafia przy łagodzeniu ich konfliktów, bo najczęściej kończy się laniem :ico_zly: :ico_noniewiem: niech już spadnie śnieg.....
a to stronka z jedną z moich aukcji :-D
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=266833863

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

11 lis 2007, 23:11

wiecie, jak to mówią prosisz i masz?? od południa dzisiaj padał śnieg i jak wracaliśmy z imprezy to było już kilka cm! dzieciaki miały niezły ubaw, Radek zaliczył oczywiście obowiązkową glebę w śnieg, sam wstał otrzepał się i mówi do mnie "ty ty" i grozi mi palcem :-D tak jakbym miła ochote na niego krzyczeć :-D teraz tylko trochę mrozu i zima na całego :ico_oczko:
ja tak żadka wystawiam aukcje, że w roku nawet 200zł nie zarobię :ico_wstydzioch: a jutro właśnie wystawiam nowe aukcje z ciuchami po Radku :ico_haha_01:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

13 lis 2007, 22:42

maryla, zdrówka zyczymy twojemu synusiowi.

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

17 lis 2007, 00:05

maryla prawdę powiedziawszy to troche tak nudno pisać prawie do siebie samej, bo jakby nie patrzec to ostatnio sporadycznie ktos tu zagląda :ico_noniewiem: byl taki czas ze chyba przez tydzien pisalam tylko ja, wiec teraz TY mnozesz sie troche wysilić :-D :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość