eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

24 paź 2007, 19:07

cos namieszalam w tym moim wczesniejszym poscie , ale juz poprawiłam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 paź 2007, 19:11

Dziękujemy za życzonka! A ja bardziej świętowałam 4 tygodnie. Już się poprawiam :ico_tort:

eSKa, wit. D3 podajemy po 1 kropelce raz dziennie. Ja to już robię za radą eve na łyżeczce platikowej, przed wieczornym karmieniem, po kąpanku.

eve81, mó M. od wczoraj trochę przeziębiony! Kuruje się jak może,żeby nas nie pozarażać.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

24 paź 2007, 19:26

witajcie wrzesnioweczki :-D
ja od kilku dni walcze z wrednymi kolkami u Majki. dobrze ze jutro mala konczy 4 tyg. bo mozna zaczac podawac lepsze specyfiki i juz taki znalazlam ktory ma najwieksze stezenie simotikonu czyli tego co pomaga na kolki. To cos nazywa sie bobotic i jutro zaraz lece do apteki to malutkiej napewno ulzy :-D
a u nas nastapil wielki przelom i corcia dzis w nocy po raz pierwszy spala w lozeczku hurrra :ico_brawa_01: i dzis przez dzien tez w nim spala i wcale nie plakala jak ja do niego wkladalam. dzielna dziewuszka :-D

kurcze ale ja sie za wami stesknilam. musze zaczac wczesniej wpadac :-D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

24 paź 2007, 19:27

cześć kochane :-D

ja patrzę że i mojego posta z rana nie ma :ico_zly:

ja jakoś miałam depresję jakąś i przyznaję, że nawet do komputera nie miałam siły usiąść, na szczęście już mi się poprawiło :ico_sorki: no a ja jakbym wiedziala o czym piszecie zrobiłam porządki w szafie :ico_brawa_01: ale tam pusto :ico_szoking: kurcze i ja na zakupy muszę gonić :ico_szoking:

KOCURKA wszystkiego naj :ico_buziaczki_big: ja się częstuję :ico_tort:

ESKA oj i ja nie zazdroszczę pobudki :ico_olaboga: ja mam ręczniczek pod posłaniem Darka żeby główka byla wyżej troszkę, ale też mi się zdarza położyć o bez odbijania na boczek :ico_noniewiem: mi dwa razy się zakrztusil nie na żarty i też mu aż noskiem polecialo, ale wtedy stracha miałam :ico_olaboga:

teraz mały wykąpany śpi :ico_brawa_01:

JUSTYNKA i ja się zastanawiam nad solarium w czasie karmienia, ale słyszałam że nie wolno :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-24, 19:30 ]
PAULINKA ja też z nimi walczę i zaczęłam dawać BOBOTIC, razem z PLANTEXEM i dla mnie herbatką z kopru włoskiego naprawdę pomaga,rzadko ma już ból brzuszka, a nawet jesli jest to nie aż tak straszny :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 paź 2007, 19:35

paulina1978, agnieszka01.04, witamy!!! Musicie koniecznie wpadać częściej, bo coraz nas tu mniej :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 paź 2007, 20:13

paulina1978, agnieszka01.04, no w końcu sie odezwałyście, prosze nas już nie zostawiać na tak długo :ico_nienie:

paulina1978, oby malutkiej pomógł ten specyfik i brawa dla Majeczki za samodzielne spanie w łóżeczku :ico_brawa_01:

agnieszka01.04, widze że nie tylko ja tak wcześnie kąpie Szymulka :ico_oczko: u nas też godz. 19.00 to pora kąpania :-D

mój M śpi dzisiaj w dużym pokoju, bo stwierdziliśmy że nie bedzie nam kaszlał w sypialni, do tego ma jeszcze stan podgorączkowy :ico_chory: więc tymbardziej musimy go troszke odizolować :ico_oczko:
ja jutro mam plana wybrać sie na zakupki :ico_brawa_01: tylko nie wiem czy pogoda mnie nie zniechęci :ico_noniewiem: oby nie bo mam wielka ochotke kupić cos nowego :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-24, 20:14 ]
jeśli chodzi o wit. to ja podaje 1ml Multitabs i 1 kropelke wit D Devikap

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

24 paź 2007, 20:28

no EVE ja planuję żeby o 20.00 już dzieci były oporządzone, żeby mieć wieczór dla siebie, nie zawsze się udaje, ale zazwyczaj jest po mojemu :ico_brawa_01:

kurcze wszyscy wokół chorzy :ico_olaboga: co za pogoda :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

24 paź 2007, 21:49

Wpadlam przekazac pozdrowionka od Mamy Zuzi

Jutro poczytam co tam wieczorkiem naklikalyscie :)
Spokojnej nocki dla wszystkich!!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

24 paź 2007, 22:58

A ja mam już dzś dosyć tego dnia i cieszę sie że juz się kończy, poranek okropny a i wieczór nie lepszy, Agnieszka ta twoja depresja chyba przeszła na mnie, dopadły mnie jakies dziwne humorki, na dodatek troche posprzeczałam się z mężem :ico_placzek: Tak więc moi mężczyźni już chyba śpią (ten młodszy napewno :ico_oczko: ) a ja włączyłam jeszcze kompa żeby zajrzeć co tu nowego i prosze pojawiły w końcu pojawiły sie jakieś "nowe :-D " twarze :ico_brawa_01:
Agnieszka, Paulina mam nadzieje że to była wasza ostatnia taka długa przerwa w klikaniu na tt, teraz prosze nam się meldować przynajmniej raz dziennie :ico_haha_01: No i trzymam kciuki zeby poskutkowały te miksturki i żeby Majeczka pozbyła się kolek
Eve, Kocura wy kurujcie swoich mężów żeby się to choróbsko nie rozwinęło i was nie dopadło :ico_olaboga:
Dzieki za info odnosnie witaminek
.

[ Dodano: 2007-10-24, 23:00 ]
Wkleje jeszcze jakies nowe fotki mojego szkraba w bobasach i zmykam do łóżka, choć spać to mi się za bardzo nie chce :ico_noniewiem:
No i jeszcze pokaże wam Olka w tym śmiesznym wiaderku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

25 paź 2007, 08:44

witam witam

eSKa, jeju jak Oluś super wygląda w tym wiaderku :ico_brawa_01: no i rzeczywiście chyba mu odpowiada bo taki zaciekawiony jak mu zdjecie robia :-D
i obejrzałam wszystkie zdjecia na bobasach, no i brawa dla mamuśki za uaktualnienie fotek :ico_brawa_01: no to sie rozumie, prosze czesciej i więcej :ico_sorki:

a ja mam plan wybrac sie do Tesco w SSC do K-c
tylko poczekam jeszcze na nastepne karmienie i wtedy sie z Szymciem zapakujemy w samochód :-D

to piszcie jakie wy dzisiaj macie plany???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość