kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

25 paź 2007, 10:35

czesc dziewczynki, to ja to chyba jestem ciekawym okazem ;) ciuszkow mam juz cale mnostwo dla mojego syneczka. moja tesciowa lata po lumpkach i nazbierala i dwa wory ciuszkow, co prawda sa i rozowe i niebieskie ale najwiecej jest tych kolorow neutralnych. ale ze w rodzinie rodzi sie jeszcze jedno dziecko rozowe oddaje i to czego nie chce tez oddaje. jestem zakochana w tych malenkich ubrankach! :-D

moj mezus jak dowiedzial sie ze bedzie mial syna to nastenego dnia, kupil sliczna niebieska butelke, ale taka raczej do soczkow herbatek niz do mleka. ale slodki z jego strony taki gest.

a sluchajcie dziewczyny jak was czytalam predzej to ja jestem przerazona waszymi lekarzami. niektore z was trafily na jakis durni z NFZ i w ogole.. ale moze bedzie lepiej. mniejmy nadzieje ze stosunek takich lekarzy w koncu zmieni sie do pacjentek. w koncu to my jestesmy najwazniejsze i nasze fasolki.

ja natomiast podobnie jak zirafka, trafilam na cudownego lekarza, chociaz zanim na niego trafilam chodzilam do 2 ktorzy byli beznadziejni, jedna kobitka to byla ok gdy chodzilam do niej tylko po recepty na anty pigulki, ale jak zaczynala sie jakas choroba ladowala we mnie jakies glupie lekarstwa nie zawsze byly tanie i nie zawsze skutkowaly. oczywiscie byla z NFZ potem trafilam prywatnie do "niby" lekarza o dobrej opini, nie dosc ze byl cholernie drogi to jeszcze nie widzial moich torbieli na jajnikach, a jak pytalam dlaczego nadal @ nie mam mowil ze nie wie, ale jak sie pojawi to bedzie dobrze :ico_noniewiem: co za podjescie..jak w koncu przez interet na forum znalazlam mojego jak ja sie smieje w drodze castingu, bo tak to wygladalo. na stronie BIALA LISTA-DOBRY GINEKOLOG zrobilam sobie liste wszystkich ginkow w toruniu, i moj mial wlasnie najwiecej plusow. zdecydowalam sie do niego pojsc. i jak mowie ze mam problem z @ zrobil mi natychmiast usg stwierdzil male torbielki..pokazlam mu zdjecia z poprzednich usg i powiedzial ze tam juz byly torbielki i dziwi sie ze poprzedni lekarz nic z tym nie zrobil. wyleczyl mnie szybciutko.. @ mi wyregulowal, zapisal mnie do poradni leczenia bezpolodnosci.. mimo ze wiele kobiet ma wieksze problemy z zajsciem w ciaze. a dzieki niemu mojemu gin dosc szybko zaszlam w ciaze. kazdej zycze takiego ginka jak moj. na dodatek pracuje w szpitalu w ktorym bede rodzila(zrszta jedynym w toruniu) . ech ale sie rozpisalam, buziaczki dla was moje pieknosci :-) :-D

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

25 paź 2007, 10:39

kamila_torun, fajnie jest czytac takie dlugie posty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja od kąd jezdze do Kliniki jak narazie sie nie zawiodlam na gince no nie obiecuje mi gruszek na wierzbie ale jest tez szczera nie robi maslanej miny do zlej gry i to w niej cenie. Oby takich lekarzy bylo wiecej w naszym kraju :-)

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

25 paź 2007, 10:40

ANETKO30 zobaczysz bedzie teraz wszystko dobrze, jestes tu wsrod nas.. mamy juz prawie 20 tc i to jest fajne byle do marca :-D wiecie co ostatnio 19 pazdziernika moj ginek powiedzial ze moj syn bedzie wielki :ico_olaboga: przerazilo mnie to bo od razu pomyslalam o porodzie :-D

jakos do tej pory nie moge soebie wyobrazic jak sie da przecisnac arbuza przez otwor wielkosci cytryny hihihi :-D oczywiscie tak mowi w zartach bo co nieco orientuje sie jak to jest :ico_oczko: ale sie jakos boje...zwlaszcza ze bedzie duzy

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

25 paź 2007, 10:40

kamila_torun, fajnie ze mogłas wybrac dobrego gina ja mieszkam w małym miescie i jest mały wybór lekarzy prywatnych jest 3 a na kase chorych to wiecej ale sa beznadziejni.

[ Dodano: 2007-10-25, 10:43 ]
Aneta 30, napewno bedzie dobrze mi lekarze na poczatku ciazy dawali 50 % szans ze sie utrzyma i mam juz 21 tc i mój lekarz kazał zaponiec o poczatku ciązy tym co było i sie cieszyc tym co jest teraz a jest dobrze

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

25 paź 2007, 10:45

asiab, to masz ten sam problem z ginkami co u nas :-D
kamila_torun, musi byc teraz dobrze nie ma innej opcji
wiesz moja mama zawsze jak pytalam jak to jest rodzic to stwierdzila ze to tak:jakby pomarancze przecisnąc przez dziurke z nosa :-D Och jak to uslyszalam strasznie sie balam.
Jak rodzilam mojego aniolka w 31 tc musialam naturalnie i powiem Ci ze wolalabym rodzic naturalnie :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 paź 2007, 10:45

witajcie kochane :-)

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

25 paź 2007, 10:46

asiab, ja tez wierze ze musi byc dobrze no ja poprzednie dziecko rodzilam w 31 tc dlatego u mnie ten strach juz bym chciala zeby byl marzec :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-25, 10:46 ]
emilia7895, witaj :-D

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

25 paź 2007, 10:47

asiab, ja ci wierze kochana. wiesz do mojego ginka przyszla dziewczyna ktora byla wtedy w 20 tc, i chodzila od lekarza do lekarza.. szukala tego odpowiedniego, jak w poczekalni opowiadala swoje historie to szok. przedewszystkim tez zostala okrzyczana w NFZ ze zmienia lekarzy jak rkawiczki..ze ma sie zdecydowac czego chce, na dodatek uslyszala ze pacjentki wlasnie czesto zmieniajace lekarzy nie sa dobrze postrzegane w naszym torunskim szpitalu na porodowce, byla przerazona..ale czy zostala przy moim ginku tego nie wiem. nie natknelam sie do tej pory na nia.

ale glowa do gory bedzie dobrze.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 paź 2007, 10:48

Ja chodziłam do kobiety ginki. Musiałam do niej dojeżdżać, ale do było na NFZ

Dopiero jak zaszłam w ciążę zmieniłam ją za namową koleżanek na prywatnego lekarza (przyjeżdża do nasego miasta) i nie żałuję, chociaż wizyty są drogie.
On właśnie wykryl u mnie w piersiach guzki i to od razu na pierwszej wizycie, a tamta lekarka nic nie znalazła, a parę dni wcześniej u niej byłam :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-25, 10:50 ]
Wiecie co teraz w sobote idziemy na wesele, trochę się boję, czy ja mogę normalnie esię bawić? Sama nie wiem...

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

25 paź 2007, 10:51

Kochane kolezanki ja Was narazie opuszczam ide troche na spacerek na promenadke pochodzic dotlenic sie narazie :-D pa pa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość