Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 paź 2007, 09:31

Dzien doberek :ico_oczko: nie wiem, czy to przypadek, ale od kilku dni mi Lusia nie chciala chodzic spac jak zwykle po 19, tylko marudzila do 22 i w koncu padala ze zmeczenia. wczoraj dalam jej na kolacje o 19 kaszke "smaczny sen" bobovity, zjadla ponad 250 ml :ico_szoking: i spala do 9.00 rano :ico_szoking: . i sniadanko tak sobie nawet chyba niechetnie jadla, tak jakby dalej nie glodna byla :ico_szoking: . a wczoraj w ciagu dnia tez malo jadla (znaczy malo jak na jej mozliwosci - ale normalnie jak na 5 miesieczniaka)
Madziorka ale Leos sie wspaniale gimnastykuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Luska jeszcze z brzucha na plecy nie umie :ico_noniewiem: tylko z plecow na brzuch.
A co do Kaski to nie wroci. Ja mam podejrzenie, ze moze jej Kowalus zabronil, albo to jakis zaklad jest, czy cos? bo przy takim uzaleznieniu to nie da radyzniknac tak z dnia na dzien :ico_noniewiem: no chyba, ze jej odciol internet :ico_noniewiem:
Marta u mnie to z tym usypianiem wieczor - tylko mama, mama, a Luska doskonale zna tate, bo on na zmiany pracuje i jest albo rano, albo popoludniu, albo caly dzien, tylko, ze u nas tata jest od zabawy, a nie od usypiania i drze sie, jak mnie nie ma wieczor. Z tym, ze moj maz sie nie daje i on potrafi do mnie zadzwonic z pytaniem jaka ma jej pizamke ubrac po kapieli, ale nigdy nie dzwonil, ze mam przyjsc, bo sie drze i on sobie rady nie daje :ico_nienie: Uwaza, ze jest ojciec i rady sobie musi dac :-D przedwczoraj ja uspil beze mnie, ale Luska cwaniak i tak sie obudzila jak przyszlam i bylo na mnie, ze dziecko budze :-D a ona musiala buziala mamie dac i po 10 min znowu zasnela :-D
martuchafrost, fajne buty, ale ja jako przykladna uczennica Skarpety nie dala bym tyle :-D :-D :-D

A u nas sie znowu posrala pogoda.... a mialo juz do Swieta Zmarłych byc ladnie... umowilam sie z mamą na zakupy, ale nie wiem, czy pojde, bo kropi, a z Lusiakiem musze, bo maz na rano w pracy. Cholira, a jak bym juz ta nowa chuste miala, to bym w chuscie poszla :ico_oczko: (stara za cienka na taka pogode)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

27 paź 2007, 11:41

Madziorka slicznie gaworzy,ja uwielbiam jak oliverek z nami ,,rozmawia,, a szczegolnie jak wstanie,bo tak po cichutku,a pozniej to juz krzyczy :ico_haha_01:
a co do kolek po rybie,to niby dlaczego ?hi hi ja tez sie z tym nie zgadzam :-

Jasnie Pani dobrze sobie maz radzi :-D moj teraz pranie robi,sniadanie mi zrobil i naczynia pomyte :ico_haha_01: wyspal sie ,bo wczesnie zasnal i teraz mu sie nudzi :ico_haha_01: on ma nie raz takie fazy,a nie raz nic mu sie nie chce he he

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 paź 2007, 12:46

Jasnie Pani zgadzam sie z Tobą ze nie powinien do mnie dzwonic tylko sobie z nim sam poradzić, ale on sie nie darł on sie wydzierał na cały Belfast, wiec leciałam bo myślałam ze moze po tym szczepieniu tak było??? bo przeciez np teraz Jacol zasypia z małym i jest oki, nie wiem moze Frania " walnęło" dopiero wczoraj po szczepieniu, ale dzis jest oki, tylko kaszelek znowu ma :ico_olaboga:
co do butów to mi sie zajebiście podobają ale sie zastanawiam bo 250 zł kosztują, a jak mi beda niedobre????? :ico_olaboga: Jasnie Pani jak bedziesz juz w UK to tez takie buty ( za tą cenę) bedziesz se kupować :ico_oczko:
Madziorka ja jak przestałam karmic piersią to sie załamałam, a teraz tak sobie myśle? dlaczego? nie jestem przez to gorszą matką :ico_puknij: i teraz moje zdanie o karmieniu piersią jest inne: kazdy robi jak uważa i to jest kazdego indywidualna sprawa, a co do ryby to nie wierzę, ze to było od tego :ico_puknij:
aha : filmiki boskie :ico_brawa_01: Leoś juz taki chłopczyk sie robi :ico_brawa_01: to jz nie jest niemowlaczek tylko chłopak Ci rośnie :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

27 paź 2007, 12:54

Marta zgadzam sie z tym karmienie,przeciez kazda chce karmic,a jak nie moze,to co ma zrobic ? zadreczac sie bez sensu :ico_puknij: co innego jak matka moze,a nie chce ...tego to ja nie rozumiem

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 paź 2007, 12:55

aha: zapomniałam sie Wam "pochwalic" ze te głupie bebsko z przychodni śmiało sie ze mnie ze Franiowi rajstopki ubieram, bo przeciez jest tak ciepło na dworze :ico_puknij: jesli jej zdaniem 12 stopni to ciepło, to nie wiem kiedy jest u niej gorąco>? jak jest 15 stopni :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-10-27, 12:58 ]
Lucy zgadzm sie :ico_brawa_01:
no i wczoraj juz chciałam małemu jabłuszko w słoiczku kupic, ale jeszcze za wcześnie, ale juz nie moge sie doczekać kiedy mu podam :ico_brawa_01: znając mojego Franczesko bedzie sie zajadał, :ico_brawa_01: wczoraj mu dałam ciut jogurtu na spróbowanie :ico_szoking: o matko!!!! cały sie trząsł :ico_szoking: chciał jeszcze tak otwierał buźkę :ico_brawa_01: a my za chwile na shooping jedziemy :ico_brawa_01: moze jakis płaszczyk upoluję :ico_brawa_01: w " Zarze" :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

27 paź 2007, 13:06

Witajcie dziewczyny!Teraz juz wiem dlaczego watek "irlandia" wymiera!!!Wy sobie wszystkie siedzicie tutaj!Zajrzalam z ciekawosci i was znalazlam wiec i ja bede tu zagladac.
Moze napisze kilka slow o sobie.
Jestem w Irlandii od lipca zeszlego roku razem z mezem i dwoma synkami nie pracuje siiedze sobie z dziecmi w domku.Olus chodzi tutaj do przedszkola i jestesmy bardzo zadowoleni :-)

madziorka hihi, twoj Leos jest po prostu cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jak slicznie sobie opowiada!slodziuchny :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

27 paź 2007, 13:14

dzien dobry!
brawo madziorka leos przecudny :ico_haha_01:

jakto kasia sie juz niepojawi???? niedoczytalam wszystkiego ale moze wiecie cos wiecej??? :ico_szoking:


marta wspolczuje z tymi pielegniarkami ja bym chyba je tam rozniosla :ico_zly:

a my wszyscy zakatarzenie ale jakos leci maly wlasnie ucina sobie drzemke i dobrze bo o 14 idziemy na urodzinki tej slicznej murzyneczki - pamietacie? :ico_haha_01:
tak wiec zaczynaja nam sie roczki :ico_haha_01:
jheszczemusimy prezent kupic hihihi chyba jakas lala bedzie ok :ico_haha_02:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

27 paź 2007, 13:29

Juli pamietamy ta krolewne,przesliczna :ico_brawa_01: czesc Magda klikaj z nami :-D

[ Dodano: 2007-10-27, 13:29 ]
Marta ja tez Oliverka teraz grubiej ubieram ,bo przeciez zimno jest...jak mi jest zimno,to przeciez jemu tez :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 paź 2007, 13:38

martuchafrost pisze:Jasnie Pani zgadzam sie z Tobą ze nie powinien do mnie dzwonic tylko sobie z nim sam poradzić,

ja tego nie powiedzialam :ico_nienie: powiedzialam tylko jak sobie moj maz-chojrak probuje radzic :ico_oczko: Nie znam naocznie sytuacji, wiec nie wiem, czy Jacol sobie powinien radzic, czy nie. Zreszta wiadomo, mama zawsze najlepsiejsza :ico_oczko: :-D
martuchafrost pisze: Jasnie Pani jak bedziesz juz w UK to tez takie buty ( za tą cenę) bedziesz se kupować :ico_oczko:

a w zyciu!!!! ja w UK to nigdy wiecej niz 15 funta na buty nie wydalam :-D taka mialam zabawe z kolezankami, ze wynajdowalam cos czaderskiego i taniego i potem jak im cene tej rzeczy mowilam to nie wierzyly :-D
Magda helołki :ico_brawa_01: pare lasencji tu nam odpadlo, wiec z tym wieksza przyjemnoscią przyjmiemy ciebie i twoje pociechy :ico_brawa_01: :-D
Julie kaska takie maile do mnie i do Ilonki wystosowala, ze musie zerwac z uzaleznieniem od kompa, bo dziecko jej na tym ucierpialo i sie z nami pozegnała :ico_noniewiem:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

27 paź 2007, 13:46

Jasnie Pani :) pisze:Julie kaska takie maile do mnie i do Ilonki wystosowala, ze musie zerwac z uzaleznieniem od kompa, bo dziecko jej na tym ucierpialo i sie z nami pozegnała



o rany :ico_szoking:

jasnie pani ja tez wiecej za buty nie place w uk hihihi wogole mi szkoda tu kasy jednynie co to na natka wydaje no i na kosmetyki ale na ciuchy to nie hihihihi zreszta pracuje w uniformie wiec mam luz a reszte dni tygodnia to spedzam w pizamie hihihi :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-27, 13:46 ]
obrazicie sie jak wam wieczorem zdjecia powklejam? :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość