Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

29 paź 2007, 10:40

ania0807
"qunickSuper że Hubertus sie udał moja Monia już Ci zazdrości a tak z ciekawości czy zamierzasz uczyć jazdy konnej swoje dziewczynki?"
- wieszco miałam sporo wypadków na koniu przez co trochę się boję uczyć dzieci bo wiem z czym to sie wiąże. Miałam wstrząs mózgu, złamany nos, przedziurawioną na wylot brodę...Ale moi uczniowie zawsze byli bezpieczni :)i nic im nie było co chyba dobrze świadczy o mnie jako instruktorze...
Współczuję stłuczki - mój mąż ma warsztat wiem z czym to się wiąże.

Hekkate, Iwona77
bylismy na parapetówie ale tylko 3 h bo Jurek też był chory ale było fajnie i dzieci grzeczne tak że ok

Posiłki
u nas sie jakoś wszystko pokopało i godziny snu i posiłki...Musimy snowu dojść do jakiegoś porządku
I dałam Ninusi dziś ciut kromeczki z wędlinką - smakowało a choć jest bezzębna to sobie poradziła!
olala
no u nas też pobudki co 1-2 h i rano ostateczna pobudka o 7 - to nie tak wcześnie ale ja tak lubię pospać...

asiam_26
fajnie że już po chrzcie - ale kto to męczy dziecko aż 1,5 h???Widać ze księża dzieci nie mają...

Małgosiu
dużo zdrówka dla Wojtusia!!! Już powinno iść ku lepszemu jak od czwartku choruje. Trzymajcie się i Ty na siebie uważaj żeby czegoś nie złapać!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

29 paź 2007, 11:18

witajcie Lutoweczki...
dla wszystkich chorutek malenkich duzo zdrowka i szybkiego powrotu do zdrowia!!!

aniu0807 mam nadzieje, ze wszystko uda sie zalatwic jak najszybciej z autkiem...
Dorotko oj to mialas przejscia... nie zazdroszcze... ale super, ze wizytka u Karoli udała sie znakomicie tylko brakuje nam jej bardzo... oby udało sie kompika naprawic... i to szybciutko... :)
Aga DUZO ZDROWKA dla Wojtusia
Iwona77 pisze:eva1977Dominis jak zwykle pieknie na zdjeciach wychodzi a to siedzisko tez mi sie podoba ale cena to jego Wielka WADA (niestety) zwłaszcze ze to "mebelek" raczej na krótki okres czasu, dopoki maluchy nie zaczna pewnie siedziec

no niestety CENA to jest najwiekszy mankament tego siedziska :ico_olaboga:

Dominis wczoraj wstal po 8 czyli spal o godzinke dluzej (bo to 9 starego czasu)
a wieczorkiem usnal nam niestety w aucie w drodze powrotnej od rodzinki (byla godzina 18) spal az dojechalismy do domciu i myslalam, ze zaniose go w foteliku do domciu i ze bedzie spal dalej ale gdzie tam obudzil sie zaraz po tym jak wylaczyl sie silnik auta... no i dopiero sie zaczelo... Dominis dostal tekiego humorku, ze o spaniu nie bylo mowy... ogladal z nami GLADIATORA, bawil sie, zjadl jeszcze kanapeczke... i nic... spac mu sie nie chcialo... usnal chyba po 22 :ico_olaboga: :ico_olaboga:

a dzisiaj szykuje sie sesje fotograficzna do katalogu reklamujacego sklep naszych znajomych... i mam takiego stracha, ze szok... :ico_szoking: :ico_szoking:
kiedys juz robilam fotki w przedszkolu jak Nacia chodzila do zerowki... i robilam jej grupie tzw. tablo czyli dwa duze zdjecia grupowe i trzy male fotki dziecka (kazde inne)
ojej... zebym tylko nie schrzanila tego... ech... nerwa mam okropnego...
ok ale mrudze... :ico_oczko:

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

29 paź 2007, 11:50

Witajcie z rańca!!
Wczoraj wypad urodzinkowy udał się nam rewelacyjnie - miła atmosfera, fajne towarzystwo, czas w takich okolicznościach zleciał nam jak biczem strzelił, mała jak zwykle była w swoim żywiole - pięknie bawiła się ze swoimi kuzynami (2 latka i 4 latka), także wspomienia jak najbardziej pozytywne!!!

Postępy u nas:
- wstajemy pionowo w łóżeczku,
- mówimy "ma-ma'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hekkate
Mój misterny plan się udał - id gości wyjechaliśmy jakoś po 18 tej i dzidzia padła nam w samochodzie więc nie pozostało nam nic innego jak siup i do domciu :ico_haha_02:

Dorotko
No niezłe przeboje miałaś, nie do po zazdroszczenia!!

Małgoś
Milutkie zdjęcie Wojtaszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ok uciekam bo mała daje znać że chce spać i będę zbierać się na spacer do lasku!!
Do poczytania, hej!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

29 paź 2007, 12:29

NA POCZĄTEK:
:ico_tort: :ico_tort: Wszystkiego najlepszego dla Kubusia i Mikołaja z okazji ukończenia 8 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort:

:ico_tort: HEKKATE 100 lat dla ciebie, niech życie będzie usłane różani i uśmiech gościł na Twojej buzi zawsze :ico_tort:

Kajunia25 Bardzo się ciesze, że urodzinki się udały :ico_brawa_01: ! No i dużo buziaki dla małej, że była grzeczna!

Eva_1977 Jesteś zdolna babeczka i wszystko co masz zrobić wyjdzie bardzo dobrze, zobaczysz!

Dorotka No to nie zazdroszczę przygód! Fajnie, że wizyta u Karolki się udała... tego zazdroszczę, bo ja nie miałam możliwości spotkać się z żadną z Was :ico_placzek:

Napad Właśnie słyszałam w radiu, że był napad na stacje benzynową u nas w skoczowie :ico_szoking: Na szczęście zwinęli tylko kupę kasy ale nikomu nic nie zrobili!

Mamcia Udanego wypoczynku!

kelly No to granulacje dla wyczynów Tymcia i na tego trzeciego ząbka stawiam
:564:

katelajdka My z domu nie wychodzimy, lekarz kazał nic z noska nie wyciągać tylko nawilżać solą fizjologiczną, na kaszel dał flegaminę i jeszcze syropek z prawoślazu- ale nie jestem pewna co do nazwy więc zapytaj farmaceutkę w aptece.

Qunick :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No widzisz, dobrze, że pojechałaś... teraz dzieciaki mają zrelaksowaną mamusię i są o wiele szczęśliwsze...Bardzo się ciesze, że sie dobrze bawiłaś!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

29 paź 2007, 12:32

Małgorzatka pisze:Dorotka No to nie zazdroszczę przygód! Fajnie, że wizyta u Karolki się udała... tego zazdroszczę, bo ja nie miałam możliwości spotkać się z żadną z Was


Małgosiu moze kiedys sie uda i sie spotkamy
w koncu do Skoczowa nie jest daleko ode mnie z Jastrzebia... :ico_haha_01: :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

29 paź 2007, 12:35

Eva_1977 :ico_brawa_01: Fajnie by było!

[ Dodano: 2007-10-29, 11:43 ]
Magdzinka No ja ostatnio zrobiłam Wojtusiowi coś w stylu pasty jajowo-szynkowej :-D Zmieliłam plasterek szynki z żółtkiem i dodałam miękkie masło żeby dało się rozzsmarować i bardzo mu smakowało. Ale Joasia chyba jajka nie może więc może biały serek- jak pisałaś, że można podawać- zmielesz i dodasz szynkę. Co prawda więcej było z tego wszystko bałaganu bo na jedną małą kanapkę to było, więc cała maszynka do mielenia była uwalona :ico_szoking: ale czego się nie robi dla dziecka!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

29 paź 2007, 12:56

Małgorzatka pisze:Eva_1977 Jesteś zdolna babeczka i wszystko co masz zrobić wyjdzie bardzo dobrze, zobaczysz!


Malgos bardzo Ci dziekuje za mile slowa :))

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

29 paź 2007, 13:29

Małgorzatka, prawoślaz działa rorzedzająco na wydzielinę ja go podaje dzieciom.

Eva ciekawe wyzwanie takie zdjęcia - wszystko sie fajnie uda - zobaczysz!

Małgosia - dobry pomysł z ta pasta :ico_brawa_01:

Serdeczne zyczenia dla Mikołaja i Kubusia! :ico_tort:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

29 paź 2007, 14:15

Małgorzatka, mam nadzieję że Wojtuś już niedługo poczuje sie lepiej!!! Duże buziaczki dla niego!! A jak Ty się czujesz??
Ja tez nie zdecydowałam się nigdzie wychodzić z Bartusiem, choć on tylko sporadycznie pokasłuje. JA właśnie podaję mu przed snem syropek prawoślazowy, siostra mi go doradziła, właśnie jest farmaceutką!! Powiedziała ze działa jak stodal a jest dużo tańszy.
kajunia dobrze ze się imprezka udała. U nas też było super.
Zdolniacha z Milenki, super ze wstaje w łożeczku no i że mama mówi!!! :ico_brawa_01:
Dorota no to pięknecho pecha miałaś... Dobrze że jakoś to przetrwałaś!!
olala, iwona barzdo Wam współczuje pobudek o tak wczesnej porze... Mój Bartuś wczoraj poszedł spać o 20:20 :ico_szoking: bardzo wcześnie jak na niego, no ale wczoraj wstał o 8 rano. No i dziś spał mi do 8:40, doleżał ze mną w łóżeczku do 9:00 super!!
aga0406 dobrze ze stodal pomgł Wojtusiowi. Jakby u nas sie kaszel powoiekszył to moze tez bym po niego siegnęła. Dziś mi tata powiedział podczas odwiedzin u nas że przesadzam bo ani razu nie zakaszlał przy nim, także uspokoiłam się i chyba nie powinnam panikować. A na noc wczoraj nalałam wody do kaloryferowego nawilżacza z dodatkiem kilku kropel olejku Inhalol, super pachniało i było nawilżone powietrze.
asiam współczuje ze Łukasz tak kiepsko śpi. Przerąbane...
Super że juz za Wami chrzciny!! Nikt nie wytrzymałby 1,5 mszy a co dopiewro dziecko!!! :ico_oczko: Powklejaj zdjęcia!!
Eve kobieto, zdjęcia będą piękne, jestem pewna!! JEsteś barzdo zdolna!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

29 paź 2007, 14:31

Eva_1977 pisze:bardzo Ci dziekuje za mile slowa :))


:ico_buziaczki_big:

qunick pisze:dobry pomysł z ta pasta :ico_brawa_01:


A jak mały wcinał...aż w :ico_szoking: byłam!

katelajdka To dobrze, że Bartuś lekko pokasłuje, bo mój Wojtuś to jak zakaszle to aż dudni :ico_placzek: budzi się w nocy od tego kaszlu, widać, że strasznie go to męczy. Bardzo kaszle, bardzo. O! fajnie, że masz farmaceutkę w rodzinie!

Ja się czuje dość dobrze, wymiotuje już sporadycznie jak nie zjem śniadania zaraz po wstaniu z łóżka a wiadomo jak przy dziecku się jada! Mały człowiek w brzuszku ma już ponad dwa miesiące i mama się powili krągli :-D więc za jakiś miesiąc moźecie się spodziewać zdjęć.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość