Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

29 paź 2007, 18:03

Iwonko nie wiem nie wiem.. żal mi jej strasznie.

A co do tej wody co mowicie... ja Julce herbatki i zupki gotuje na wodzie mineralnej niegazowanej... nie dałabym jej jeszcze wody z kranu z tego względu ze nie mamy w domu filtra a jakos nie mam zaufania do jakosci naszej wody.

Awatar użytkownika
Hańcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 21 paź 2007, 21:50

29 paź 2007, 19:20

Hej!! Mamo Emi dostałyśmy opierdziel. Wiesz gdzie.......

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

29 paź 2007, 21:01

jezu jak czytałam o Julci to aż mi słabo a tego lekarza to bym za ja** powiesiła i trzymała tak przez wieczność. Co za debil i podwyżek im się zachciewa jak nie mają wogóle zielonego pojęcia jak leczyć i myślą tylko o tym by nachapać się ile wlezie. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Kasiu dużo zdrówka życzymy Juleczce i przesyłamy buziaczki

a dzisiaj cud jakis sie stał Oliwka zasnęła bez histerii i to juz po 19 ale byłam sama w pokoju powyłączałam wszystko dałam jej mleczka i zasnęła w przeciągu 5 minut
teraz już wiem że potrzebny nam drugi pokój :ico_placzek: :ico_placzek: tylko nie mamy perspektyw na mieszkanie i to jeszcze wieksze :ico_placzek: :ico_placzek:

ja Oliwce robię wszystko na kranówce ale przegotowanej

Gabrysiu rozumieem że na tiktakowym forum dostałaś reprymendę??

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 paź 2007, 21:14

Hej kochane

biedna Juleczka :ico_placzek: tak mi jej szkoda i tak mi zal ze sie biedactwo musi tak meczyc a ty razem z nia Kasiu, to okropne jak nasze malenstwa cierpia :ico_placzek:
niech Twoja perelka szybkow koncu wyzdrowieje i wroci jej sila i energia.
przesylamy z Oskim duzo buziakow :ico_buziaczki_big:

Oj Justynko to faktycznie dziwna ta woda w FR, moze dlatego Francui pija tak duzo mineralki :ico_haha_01:

my mamy zalozony filtr w piwnicy ale ja tam nie wiem czy on na serio pomaga cokolwiek... w sumie wody z kranu nigdy sama nie pilam bo po prostu mi nie smakuje, przegotowana owszem ale takiej "czystej" kranowy z kranu to nie

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

29 paź 2007, 21:45

dziekuje dziewczyny za slowa otuchy.. naprawde mi pomagaja. Teraz jak dajemy jej te wszystkie lekarstwa to jest dobrze... ale jestem pewna ze jakbym je teraz odstawiła to znow by powrocila temp 40 st. Porobie jej moze w srode te badania i sie okaze co i jak. ten lekarz wydaje sie w porządku, w każdej chwili mozna do niego zadzwonic i zawsze doradzi co zrobic. Oby nam pomogl.

Co do kranowy to mi tez nie smakuje.. zresztą... ja za bardzo wody nie lubie pić. Jak już to herbata albo sok.

Gartuluje Oliwci samodzielnego zasnięcia! Oby tak już bylo zawsze :ico_brawa_01:
Dorotko nie martw sie mieszkaniem... my tez nie mamy rewelacyjnie wygodnych warunków. Mamy dwa pokoje- sypialnia i gościnny, kuchnie i łazienke dzielimy z moimi rodzicami.. i tak bedzie conajmniej z 4 lata aż się moj brat nie wybuduje... ale z czegos trzeba byc zadowolonym :-)

[ Dodano: 2007-10-29, 20:50 ]
ale sie dzis usmiałam Julce... szukam ja po całym mieskzaniu, wolłam i wołam.. a te sobie leży zadowolona w łózku dziadkow i sobie odpoczywa heh ma mistrza

albo jak udaje ze placze i glowe schowam w kolana to ta podchodzi i za wlosy mnei ciągnie zebym głowe podniosła i... jakma dobry humor to da buziaka , ale dzis miała średnio dobry i podniosłami glowe poczym uderzyła mnie z głowki heh lobuz

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 paź 2007, 22:04

witam :ico_haha_01:
Ja na chwilke bo niestety nie mam czasu dłuzej posiedzieć bo musze jeszcze kuchnie posprzątać :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ja ostatnio ciągle w biegu i na nic nie mam czasu a mam juz dość.Z chęcią posiedziałabym sobie w domku i odpoczeła :ico_sorki: :ico_sorki:

Biedna Juleczka ,duzo zdrówka jej życze :ico_buziaczki_big:
A tego lekarza to bym :503: no ale niestety wszędzie się tacy zdarzają u mnie na oddziale też :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Spóżnione życzonka za kolejne miesiączki dla wszystkich solenizantów :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

29 paź 2007, 22:09

No Justynko ty to chyba najbardziej wiesz na czym to wszystko w szpitalach wygląda....

no nic uciekam troche ogarnąc pokoj i spać... jutro znow do pracy. W grupie ejst tylko 7 dzieci na 24... taki wirus grypy panuje :ico_olaboga:
dobranoc

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

30 paź 2007, 09:00

[size=200][glow=blue]Gabi Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin duzo zdrowka szczescia pomyslnosci i spelnienia wszystkich marzen [/glow][/size]


Kasiu no i przedewszystkim duzo zdrowka dla Juleczki zeby to wszystko szybko sie skonczylo

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 paź 2007, 09:58

[size=200][glow=orange][shadow=red]Gabrysiu wszystkiegop najlepszego z okazji urodzin! Duzo zdrowka , szczescia i pomyślności, spełnienia marzen i miłosci!![/shadow][/glow][/size]

ja tez mam problem z usypianiem malego w lozeczku, jak go odkladam to zaczyna szalec , skakac, smiac sie... chyab mu wloze na nowo szczebelki bo tez wciaz ucieka mi wtedy i taka walka z wiatrakami :ico_olaboga:
w sumie jak juz zasnie to przebudza sie juz an dobre nad ranem, ale wowczas zazwyczaj go biore do siebie i czasami pospimy jeszcze razem...
a jak sie przebudzi i zaczyna poplakiwac np z godzine po zasniecu to wtedy zaczynam go glaskac i po cichutku mowic do niego i spi dalej

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 paź 2007, 10:23

musimy do tego usypinaia w lozeczku naszych dzieci wykazac mnostwo cierpliwosci bo inaczej nici z tego

jak maly sie przebudza straam sie robic wszystko aby go nie brac do siebie, choc nie zawsze to latwe

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość