Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

29 paź 2007, 21:12

Gosia kochana brak weny twórczej :ico_olaboga:

Coś bawełnianego bo pierwsza rocznica ślubu jest bawełnina :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

29 paź 2007, 21:14

a nie papierowa ????/

[ Dodano: 2007-10-29, 20:14 ]
bawełna - kojarzy mi sie, zeby kupic - bawełniane gaciory hyhyhyyh

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

29 paź 2007, 21:34

Pierwsza rocznica... papierowa... fajny miałaś pomysł z tym zdjęciem....
może napisz do niego list....
ja swojemu mężowi na pierwszą... urodziłam syna :-D :ico_haha_01: dawaj foty z grzywką....

jagódka fota!!!!!!!!!!!!!
mama_Dominika fota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Glizdunia R e w e l a c j a !!!! Mówię o Mayi na you tube !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 paź 2007, 21:38

Gosia i Jagodka...juz mi tu wlkeic chociaz po jednym zdjątku!!!!! :ico_brawa_01:
przeciez musze widziec z kim gadam,nie? :ico_oczko:

a na rocznice?Gosiu nie pomoge bo jeszcze takiej nie mialam....i pomyslow brak...ale moze dziewczyny ktore mialy to cos podpowiedzą......moze siebie...wiem ze to malo oryginalne ale pamietam jak jedna pracowniczka hotelu w ktorym mialam praktyke na rocznice dala swojemu chlopakowi siebie obwiązaną tylko w biuscie takim czerwonym atlasowym materialem-wiesz w kokarde sobie to na cycach zawiązala...a co dalej to juz nie wiem :ico_wstydzioch: ...a wiem o tym pomysle bo my biegalysmy wtedy po sklepach w poszukiwaniu tego materialu :ico_zly:

Moja mala juz spi....i dobrze....mam chwilke dla siebie....troche po necie pobuszuje :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-29, 20:40 ]
massumi...a za pochwaly oczywiscie dziekujemy :ico_wstydzioch: :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

29 paź 2007, 22:03

:ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-29, 21:03 ]
to czego szukamy ??? Ja coś dla NiUli.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

29 paź 2007, 22:03

Nazwy rocznic ślubu
Pierwsza - BAWEŁNIANA
Druga - PAPIEROWA
Trzecia - SKÓRZANA
Czwarta - KWIATOWA
Piąta - DREWNIANA
Szósta - CUKROWA
Siódma - MIEDZIANA
Ósma - SPIŻOWA
Dziewiąta - GENERALSKA
Dziesiąta - CYNOWA
Jedenasta - STALOWA
Dwunasta - JEDWABNA
Trzynasta - KORONKOWA
Czternasta - KOŚCI SŁONIOWEJ
Piętnasta - KRYSZTAŁOWA
Dwudziesta - PORCELANOWA
Dwudziesta piąta - SREBRNA
Trzydziesta - PERŁOWA
Trzydziesta piąta - KORALOWA
Czterdziesta - RUBINOWA
Czterdziesta piąta - SZAFIROWA
Pięćdziesiąta - ZŁOTA
Pięćdziesiąta piąta - BRYLANTOWA
Sześćdziesiąta - DIAMENTOWA
Sześćdziesiąta piąta - ŻELAZNA
Siedemdziesiąta - KAMIENNA
Siedemdziesiąta piąta - BRYLANTOWA

Wczoraj znajomi mieli I rocznicę ślubu i kupiłam im kartkę, gdzie też było napisane "bawełniane gody" :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

29 paź 2007, 22:05

:ico_nienie:

Rocznice ślubu
Jubileusze
Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Stąd zapewne kolejne rocznice ślubu doczekały się swoich nazw. Od papierowej po brylantową - są doskonałą okazją do świętowania we dwoje.

1 rok - wesele papierowe

2 lata - wesele bawełniane

3 lata - wesele skórzane

4 lata - wesele owocowe lub kwiatowe

5 lat - wesele drewniane

6 lat - wesele cukrowe

7 lat - wesele miedziane

8 lat - wesele blaszane

9 lat - wesele gliniane

10 lat - wesele cynowe

11 lat - wesele stalowe

12 lat - wesele jedwabne

13 lat - wesele koronkowe

14 lat - wesele z kości słoniowej

15 lat - wesele szklane

20 lat - wesele porcelanowe

25 lat - wesele srebrne

30 lat - wesele perłowe

35 lat - wesele płócienne

40 lat - wesele rubinowe

45 lat - wesele platynowe

50 lat - wesele złote

60 lat - wesele diamentowe

65 lat - wesele żelazne

70 lat - wesele kamienne

75 lat - wesele brylantowe ....

[ Dodano: 2007-10-29, 21:07 ]
GosiA musisz kupić papierowe kalesony :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 paź 2007, 22:14

No dobra...Najpierw widzę, że muszę tu kogoś opier... :ico_zly: bo zdjęć nie widzę jeszcze! :-D no pokazać sie po fryzjerze do cholerci!!!

Glizdunia :ico_brawa_01: udany zakup!!!

Sikorka o remontach lepiej nie wspominaj...nienawidzę tego! kupa szmalu i zamieszania, nerwy i syf wszędzie gdzie się da...A mnie w przyszłym roku czeka zaś malowanie korytarza u góry i sufit... :ico_olaboga:

Mamo_Dominika Ja nie narzekam ze spaniem, Hania śpi w sumie od 20, do 6rano, potem cyc i śpi do 8, potem już wstajemy. Ale w dzień jeszcze 2razy śpi po 2godzinki, a na dworze jeszcze dłużej

Kate_k82no daj zdjęcie brzuszka!!! a ja przecież też mam zdjęcie z dnia przed porodem. I to po 22mnie coś wzięło, że się przebrałam po powrocie z urodzin i J mi robił zdjęcia..Następny wieczór o tej porze spędzałam już na porodówce...Ale było fajnie nie? tyle człowiek miał czasu...heheheeh..

Ladybird23 to fajnie, że Mili nie wybrzydza. Ja muszę się pochwalić, że Hania od kilku dni też zjada wszystko praktycznie, nawet już nie muszę doprawiać ani mieszać ze szpinakiem :-D Dziś nawet z bobovity zjadła zupkę jarzynową z króliczkiem, tyle że jej dodałam manny, żeby nie było takie rzadkie. W ogóle to zjada już zawsze cały słoiczek! :-D :ico_brawa_01: Dziś wrąbała też od babci 80ml kaszki i jabłuszko!!!

Ja po pracy pędem do domu. W pracy luz, nawet fajnie, bo miałam tyle roboty, że nie miałam kiedy myśleć o jedzeniu :-D i tym sposobem dieta 1dnia pozytywnie. Oby tak dalej :-D Młoda w domku z dziadkami urzędowała...na całego, pogaduszki, śmiechy itp. Potem jeszcze ze mną troszkę i kąpiel. Radzimy sobie rewelacja...pełna organizacja, w domu porządek, luz! Po kąpieli zjadła ale tylko 100ml, myślę że to kaszka jeszcze w niej siedzi :-D No i zrobiła kupę!!! rano też, ale w miarę twardą...w dzień ponoć tyle zrobiła że :ico_szoking: no i po nocnym karmieniu znów, ale tym razem bardzo wodnita...I ja już się doszukuję znów że to objaw zębów...ale na razie same gołe dziąsła.. :-D

Jak tak piszecie o tych tabletkach, to może i ja spróbuję? gumki porażka...ale ja brałam kiedyś diane35 i nonono...Chyba najwięcej hormonów...zero ochoty na seks..i huśtawki nastrojów...A po nich...mnóstwo pryszczy! :ico_zly: potem długo nie brałam nic...A teraz? nie wiem...szkoda mi szmalu na tablety, ale męczyć się nie mam zamiaru. Myślałam o plastrach, ale to jeszcze drożej...Zastrzyk mnie nie przekonuje, tym bardziej spirala. Więc zostają tablety, ale jakieś sensowne...

Dobra, zwijam się na Szymona...ale to śmiesznie brzmi :-D

A! dzwoniłam do J..pada u nich! :ico_zly: dziś robili ogrodzenie...Jutro zaczynają zbierać kapuchę...ale podobno pracy nie będzie na cały miesiąc, bo kapusta jest do kitu i się nie nadaje na sprzedaż...Więc porażka, bo nie będzie tyle kasy ile miało być. Oby tylko starczyło na spłatę debetu...nie podoba mi się to...

A ja znów mam @ :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
wejdę się później pożegnać...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

29 paź 2007, 22:15

No to nie wiem :ico_noniewiem: Pomylili się na kartce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

29 paź 2007, 22:25

GosiaA może skoro to papierowa to razem jakieś origami pod kołderką sobie poskładajcie :ico_oczko: A co z tą fotką, za droga tak???

massumi, jak tam zdróweczko Twojej rodzinki??

I ja też czekam na zdjęcia nowych fryzurek!!!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość