kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

28 paź 2007, 11:12

czesc dziewczynki, co sie dzieje ze nie zagladacie? co? co tam u was? opowiadajcie..mnie ostatnio jest bardzo ciezko..czuje sie slabiutko..na wieczor pobolewa mnie brzusio ale to nie jest taki bol jakis niepokojacy tak mi sie wydaje przynajmniej. to raczej z przemeczenia.. poza tym tesknie za mezusiem, bedzie dopiero kolo 10 listopada.

Safaryn
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 14 lip 2007, 17:42

28 paź 2007, 19:16

A ja miałam dziś okropne zawroty głowy, dopiero teraz wstałam.

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

29 paź 2007, 09:40

WItam serdecznie
Umnie moze byc przeziebienie przechodzi :ico_brawa_01: czasami mam male zawroty glowy,ale to zadko :-) .A tak pozatym ok dzidzius sie rusza to jest najwazniejsze :-D
Milego dnia :-)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

29 paź 2007, 10:09

Cześć dziewczyny nie było mnie bo miałam zjazd na studiach. Jejku myslałam ze nie dam rady jakoś sie trzymałam ale nie wysiedziałam do końca zajęć bo kregosłup i pupa mnie bolała. Synuś kopał mnie czesto chyba nie chciało mu sie słuchać tych nudnych wykładów hahaha. A tak poza tym to jest dobrze brzusio rośnie sama sie dziwie jak to szybko chyba z dnia na dzień mi taki urusł. A czy wy tez sie denerwujecie jak ktos pyta na kiedy termin jak mówie ze na 9 marca to mówią ojej jeszcze tyle , a dla mnie to juz niedługo kurcze prz\eciez ciąza trwa 9 miesiecy. Mówie wam jak mnie te ich gadki denerwuja :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

29 paź 2007, 10:15

Cześć dziewczynki.
Ja tez teraz miewam gorsze dni. Pobolewa mnie dołem brzusio ale myślę, że to dzidzi rośnie i sie rozpycha ,bo szczególnie wieczorami czuję jego ruchy. No i ogólnie jestem zmęczona i spać mi się chce :ico_spanko: . Ale tłumacze sobie że to wszystko przez pogodę bo jest taka przygnębiająca. Pocieszam się tym że za 1, tygodnia idę do lekarza na USG i chyba dowiem się w końcu czy to będzie fasolka czy fasolek :ico_ciezarowka: . Pozdrawiam.

[ Dodano: 2007-10-29, 09:22 ]
Asiab mi tez brzusio urósł z dnia na dzień i codziennie jest większy. 2 tygodnie temu położyłam się spać w piątek z normalnym brzuszkiem a tu budzę się rano i jest już widoczny i od tej pory rośnie sobie tak codziennie po troszku. :ico_ciezarowka: . Czas tez starsznie szybko mi leci, bo niedawno kupowałam test a tu już połówka za mną i do 14 marca zleci błyskawicznie i będzie tak :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: ;-) . Już nie mogę sie doczekać. Pozdrawiam jeszcze raz.

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

29 paź 2007, 12:38

asiab, wiesz ja juz nie slucham zadnego gadania
mnie sie osobiscie czas ciagnie bo sama bym chciala zeby byl juz marzec,ale taka jest kolej ciazy musimy sie nacieszyc brzuszkiem a potem dzidziusiem :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 paź 2007, 12:55

hej dziewczyny, znalazłam chwilkę

na weselu było fajnie, dzidzia tańczyła razem z nami :-)

dopiero dzisiaj odespałam tamtą noc

pozdrawiam

vieta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:38

29 paź 2007, 15:57

asiaba mi gadają że mam ogrmny brzuchol (wiem o tym) i chyba wszyscy myślą, że mam wcześniejszy termin - patrzą na mnie jak na Kosmitkę :ico_oczko:

a nawjażniejsze żeby nasze Bajbuski były zdrowe!

Dziś byłam u pulmonologa i mam zaostrzenie astmy. Lek. przepisała mi większe dawki sterydów i za 2tyg. do kontroli.
Czekam na usg jak na zbawienie.

jak się czuje skurcze macicy?

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

29 paź 2007, 16:07

Witam dziewczyny.
Pokazujcie szybciótko te Wasze piękne brzuszki :) Ja jeszcze nie mam co pokazywac ale czuję ze niedługo zacznie mi roznąć.
Ja tez ostanio taka jakas senna jestem i zmęczona ale ja mogę zapomnieć o odpoczynku w dzień ponieważ sama siedze z moim niespełna 2 letnim synkiem a jak śpi w dzień to muszę jakiś obiadzik ugotować no i coś do Was napisać :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-29 ]
vieta pisze:
jak się czuje skurcze macicy?

Jeżeli chodzi o takie skurcze w trakcie ciąży to czujesz jakby brzuch Ci się robił jak kamień i tak dziwnie się napina. A jeżeli chodzi o skurcze porodowe to są baaardzo bolesne

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

30 paź 2007, 00:22

czesc dziewczyny musze sie wam pochwalic bylismy dzis u giny no i bedzie synek :ico_brawa_01: tak jak przeczuwalam

[ Dodano: 2007-10-29, 23:38 ]
ja brzuszek mam juz dosc duzy i maly tez sie niezle wierci,a nie dawno zamartwialam sie ze jeszcze nie czuje ruchow :-D
pozdrawiam wszystkie marcoweczki :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-10-29, 23:39 ]
asiab mamy ten sam termin i obie chlopcow :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość