Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

30 paź 2007, 09:49

katelajdka o rany, ale straszna rzecz spotkała twoją mamę. Oby wszystko się dobrze zakończyło. A niby przez taki drobiazg z tego co piszesz a może się skończyć amputacją. Modlę się, aby nie było to konieczne.

lulu daj znać jak się dzisiaj czujesz.

kajunia25 ja nie daje żółtka co drugi dzień tylko jak mi się przypomni, że trzebaby ugotować, ale to jest rzadziej niż co drugi dzień. I w związku z tym daje wtedy całe żółtko a nie pół.

kelly o której dzisiaj miałaś pobudke? Bo ja dzisiaj dałam rade przeciągnąć Asie do 6.50. Co prawda obudziła się tradycyjnie 4.50 ale dałam cyca i jeszcze usnęła. Niestety nie był to juz taki mocny sen, leżała koło mnie i była na 'podtrzymaniu': cycek na wierzchu i co chwile se po niego sięgała żeby pocyckać i zasypiała na pare minut. A o tej 6.50 już mialam cyca tak wycyckanego, że go schowałam i był koniec spanka.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

30 paź 2007, 10:00

olala pisze:kelly o której dzisiaj miałaś pobudke? Bo ja dzisiaj dałam rade przeciągnąć Asie do 6.50. Co prawda obudziła się tradycyjnie 4.50 ale dałam cyca i jeszcze usnęła. Niestety nie był to juz taki mocny sen, leżała koło mnie i była na 'podtrzymaniu': cycek na wierzchu i co chwile se po niego sięgała żeby pocyckać i zasypiała na pare minut. A o tej 6.50 już mialam cyca tak wycyckanego, że go schowałam i był koniec spanka.

:-D ja miałam pobudke o 6:30 a podtrzymanie to u mnie trwa przez pół nocy ostatnio...

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

30 paź 2007, 10:25

qunick, kurcze, tak zazdroszcze dziewczynom które w nocy nie karmią albo karmią tylko 2 razy. Kiedy to się u nas skończy?a co będzie gdy nagle zabraknie mleka z cycusia?

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

30 paź 2007, 10:47

OLALA,QUNICKja własnie w celu unikniecia takich sytuacji choc moja Amelka w nocy spi ładnie ale jak sie przebudzi to nie moge jej oduzczyc ze nie dostanie cycusia i chce podac w zamian buteleczke z mlekiem ale gdzie tam nic z tego,wiec w celu uniknięcia takich scen własnie wiszenia przy piersi a tego bym nie chciałą zaczynam oduczac Amelke picia cycusia w nocy.Buntuje sie niestety i nie zawsze wezmie smoczek jako oszusta ale coz mowilam ze bede ja karmic do 6 miesiąca, teraz ze do 8 a tu za dwa dni skończy 9 miesięcy i cycuś nadal jest hi hi hi ale tylko w nocy w razie przebudzenia choc juz i z tym chce konczyć :)
Zyczę wam wytrwałości oby nie było jak w super niani ogladałyscie w ta niedziele ten odcinek z synkiem 2,5 letnim co wisiał przy cycusiu?
my z mezem lalismy normalnie szok to juz przesada wydaj mi sie do roku to rozumiem ale dwa i pól roku to cos chyba nie tak a raczej napewno nie tak :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_kawusia: ide wypić kawusie i zjeść placuszka. Melcia wstała dziś o 7.10 bo Kacpi biegał po mieszkaniu ze swoją dynią halowenową hahahahaha i ja obudził takze melcia padła o 9.00 na drzemeczkę ;)
LULU81 no napisz jak sie dzis czujes i jak wam ida te ćwiczenia z Magdzinką,cwiczycie?

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

30 paź 2007, 10:55

karolas, u nas smoczek nie wchodzi w gre, bo odkąd Asia skończyła pół roczku nie chce smoczka. A było z nim tak dobrze :ico_placzek: :ico_placzek:
Parę razy w nocy zmusiłam sie do wstania i naszykowania butli z mlekiem i nawet dla niej to wszystko jedno w środku nocy czy to butla czy cyc, ale tak po 4 rano to juz musi byc tylko cyc. Ale ciężko sie w nocy wstaje do kuchni zwłaszcza jak Asia już płacze to wygodniej szybko ją cycem zapchac.
A też sobie mówiłam, że cyc do 6 miesięcy i koniec. I jest jak jest. Ale roczek to będzie żelazną granicą. Super niani nie widziałam, ale tak długo karmic to już zboczenie. :-D

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

30 paź 2007, 10:59

hej! Agatka padła na krótką drzemke, więc mam 15 minut wolnego czasu...
Po nieudanych zakupach, dziś jadę do innego miasta, może tam mi się uda....
Wczoraj miałam felerny dzień, ta pralka...ufff wkurzyłam się bo w połowie prania się "zacieła" i koniec, ani jej otworzyć (dopóki nie skończy pracy bęben jest zablokowny) a w środku pranie agatki i tak sobie myślałam, że jak nie przyjada dziś to co, ile dni Gagaty pranie będzie stało w wodzie....no ale przyjechali, naprawili i jest ok.
Dziewczyny mój mąż ma dziś urodziny :ico_brawa_01:
Katelajdka Ty też masz niedługo prawda?
Będę się modlić za /twoją mamę i wiem że wszystko będzie dobrze, tyle nacierpiała, biedaczka...oby nasze modlitwy zostały wysłuchane...
karolas kurcze kiedy lecą te powtórki super niani?

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

30 paź 2007, 11:03

witajcie Lutóweczki...
Katelajdko tak mi przykro spowodu twojej mamy
ja rowniez dolacze sie z modlitwa...

Dominis od wczoraj ma temperaturke podwyzszoną i dostal biegunki :((( :ico_placzek:
to pewni prze tego zabka co mu wychodzi
ale jest okropnie marudny
w nocy czesto sie budzil i byl bardzo rozpalony :(

a jesli chodzi o usypianie to Dominis nieusnie jesli nie ma swojej pieluszki i to polozonej na buzce ;)
uwielbia tak usypiac.

to jest zrobione przed chwilką

Obrazek

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

30 paź 2007, 11:06

Eva to tak jak Agatka :ico_brawa_01:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

30 paź 2007, 11:17

dokladnie... hihihi
zamiast misia jest pieluszka :)
i bez niej ani rusz

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

30 paź 2007, 11:20

olala bardzo fajne zdjęcia ze spacerku, zwłaszcza na tle liści :ico_brawa_01:
małgorzatka dobrze, że mdłości ustają, a do figury....pamiętam że pięknie wyglądałaś w ciąży, służyła ci, zatem nie przejmuj się zaokrągleniami...
Musisz nam wkleić fotki :ico_brawa_01: Mamy nadzieję, że nas tu nie zostawisz na Lutówkach i nie przejdziesz do innych "terminówek" na TT...byłoby nam bardzo bardzo smutno bez Ciebie. Dbaj o siebie by dzidzia rosła zdrowo.... :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość