Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 paź 2007, 11:24

Wszystkiego naj naj z okazji urodzinek Gabrysiu
Obrazek

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

30 paź 2007, 12:24

my rowniez zyczymy ci Gabrysiu duzo duzo zdrowia i cierpliwosci do twojej latorosli :ico_buziaczki_big:


kasiaa1985, ach az przykro bardzo sie robi jka sie to czyta o Julii :ico_placzek:
corka mojego brata wlasnie skonczy wlistopadzie dwa latka,tez tak miala z tymi goraczkami i cigle jakies infekcej itd no i za kazdym razem antybiotyk az w koncu po ponad pol roku ktos wpadl na pomysla zeby w tym momencie jak jest goraczka mocz zbadac na cos tam co jeszcze jej nie robili badan buuu nie wiem ja sie to nazywa i sie okazalo ze ma refluks pecherza co spowodowalo tez utrate ponad polowy funkcji nerek ,w grudniu ma przejsc operacje i wszyscy maja nadzieje ze to sie tez wreszcie skonczy t tymi goraczkami
Kasiu tobie to bardzo duzo wytrwalosci zycze ,dla mnie to jak dziecko chore to bieda w domu...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

30 paź 2007, 13:08

Oj tak nie ma nic gorszego jak chore dziecko :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 paź 2007, 13:38

A wiecie ja odkąd Wiki ma 2,5 m-ca chodze do takiej jednej pani dr prywatnie i nie zamieniłabym jej za nic na świecie, wyleczyła mi dziecko z alergii, leczy ją nie pakując odrazu antybioyków czy sterydów. Mogę do niej dzwonić 24h na dobę nawet z byle kichnięciem i zawsze przymuje mnie od ręki, nawet poza godzinami przyjęć :-D Super trafiłam.

Juleczko życzę duuużo zdrówka, wierzę że wszystko się ułoży po waszej myśłi, inaczej nie widzę :-D

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

30 paź 2007, 13:53

[size=150]Gabrysiu z okazji urodzin spełnienia najskrytszych marzeń [/size]
Obrazek

Oj żeby w końcu Juleczka wyzdrowiała :ico_sorki: :ico_sorki:
Asiu jasne,że lepiej chodzić do lekarza prywatnie ,nie tylko z dzieckiem, sama w ciąży chodziłam, ale to kupę kasy kosztuje i nie każdego stać,zwłaszcza na dłuższą metę . Zastanawiam się tez po co pobierane są składki na ubezpieczenie, gdyby każdy sobie tą kasę zatrzymał to mógłby sobie prywatnie z byle kichnięciem iść :ico_zly: A jak małemu trzeba było zrobić ech serca to kazali mi czekac 3 miesiące,więc i tak musiałam prywatni 3 razy po 120 zł wydać.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 paź 2007, 14:06

No własnie po co te składki jak one i tak nie ida na to co trzeba :ico_zly: Ja tez usłyszałam że mam iść na USG bioderek i kazali czekac 3 miechy. No cholera to ja mam stresie żyć, posżłam prywatnie i już, zabuliłam kasę ale czekac nie chciałam. A ciążę też przeszłam prywatnienie, jakoś nie ufam tej państwowej służbie zdrowia

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

30 paź 2007, 14:49

asiapanda pisze:ciążę też przeszłam prywatnienie, jakoś nie ufam tej państwowej służbie zdrowia


Asia, ja tez i nigdy nie bede zalowac wydanych wtedy pieniedzy... Gdyby nie tamten lekarz nie mialabym Mai :ico_placzek:

Z Maja nie chodze prywatnie bo nie musze ale gdyby byla taka sytuacja napewno wydalabym ostatnie pieniadze i poszlabym...

[ Dodano: 2007-10-30, 13:49 ]
A ja od kilku dni nie mam na nic czasu :ico_placzek:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

30 paź 2007, 15:01

mama-emilki pisze:No ale niestety to sporo kosztuje...


Zebys wiedziala Gabrysiu, ja w ciąży placilam za wizyte 140zł (bo za kazdym razem miala USG) a chodzilam co 3 tygodnie wiec naprawde sporo mnie to kosztowało...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

30 paź 2007, 15:23

Gabrysiu, po prostu mialas szczescie,ze trafilas na taka lekarke...

Ja poszlam do lekarza na pierwsza wizyte(szosty tydzien) panstwowo bo bolał mnie brzuch a ona mi mowi,ze w ciazy ma prawo bolec wiec ja glupia niedoswiadczona uwierzylam :ico_puknij: :ico_wstydzioch: za jakies dwa dni kiedy juz nie moglam wstac z fotela i ledwo szłam pojechalismy prywatnie i jak sie okazalo łozysko bylo prawie w calosci odklejone, lekarz powiedzal ze poronienie to byla kwestia godzin :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

30 paź 2007, 15:32

ivon pisze:łozysko bylo prawie w calosci odklejone
:ico_szoking: to już przechodzi ludzkie pojęcie co ci lekarze wyprawiają :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości