ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

30 paź 2007, 15:44

Martynko, moj Piotrek jak to usłyszał to chciał pojść do tej lekarki i przy całym personelu powiedziec jej co o niej mysli... a ta beznadziejna lekarka nazywa sie Kotarska i przyjmuje w Internusie w Puławach...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 paź 2007, 19:47

Jessu znieczulica niektórych lekarzy jest po prostu :ico_zly: Nerwy mnie biora jak słyszę np że jakiś skazany lekarz wraca do zawodu!!!! Tak jak te pielęgiarki co sobie zęcia ze wcześniakami robiły, ręce opadają, wróciły do pracy, gdzie ta etyka, moralność???

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

30 paź 2007, 22:54

asiapanda pisze:Jessu znieczulica niektórych lekarzy jest po prostu :ico_zly: Nerwy mnie biora jak słyszę np że jakiś skazany lekarz wraca do zawodu!!!! Tak jak te pielęgiarki co sobie zęcia ze wcześniakami robiły, ręce opadają, wróciły do pracy, gdzie ta etyka, moralność???


Asia tak to już jest niestety w służbie zdrowia i tak będzie choćby nie wiem co.Dla niektórych liczy się tylko kasa :ico_zly: :ico_zly:
Chociaż nie można krytykować wszystkich i "wrzucać do jednego wora " bo zdażają się jeszcze pożądni lekarze no i pielęgniarki również :-D

Powiem wam że zawód pielęgniarki to ciężki kawałek chleba.Praca jest odpowiedzialna bo odpowiadamy za można powiedzieć nawet życie ludzkie bo ile razy zdarzają się sytuacje ze gdyby pielęgniarka w pore nie zareagowała to było by żle.
A czasem naprawde mocno wkurzają mnie sytuacje gdy pacjenci na nas sie wyrzywają i wręcz drą się i oskarzają że np.nie ma czystej pościeli ,nie ma tabletek przeciwbólowych itp. :ico_olaboga: :ico_olaboga: A to nie nasza wina że nasz system jest chory.
Zawsze takiemu pacjentowi mówie że jeśli ma problem niech pójdzie z pretensjami do dyrektora albo od razu do ministra zdrowia może troche beszczelnie ale co mam mówić.Przeciez z domu nie przyniose mu pościeli.
ale się rozpisałam :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 paź 2007, 23:40

Alez Justynko oczywiście, że wiąż są tacy którzy wykonuja ten zawód z powołania :-D

Uciekam bo padam z nóg, dobranoc

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

30 paź 2007, 23:51

Asiu tak szczerze to ja nie jestem pielęgniarką z powołania bo przez [rzypadek znalazłam sie w studium pielęgniarskim i na początku nie miałam zamiaru jej skończyć ale stało się jak się stało i teraz jestem z tego faktu zadowolona.Musze przyznac że staram się sumiennie i jak najlepiej wykonywać swoją prace :ico_haha_02:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 paź 2007, 09:42

Gabrysiu, faktycznie miłą niespodziankę zrobił Ci Twój mąż :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ewelinka, ostatnio w ogóle rzadko zagląda no i mam nadzieje,ze sie nie obrazila... przeciez to wszystko bylo powiedziane z troski a nie po to zeby ja urazic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

31 paź 2007, 10:03

czesc kochane

Gabi super ze mezus taki mily prezent ci zrobil i tak fajnie spedzialas wczorajszy dzionek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Justynko nie mialam okazji sie przekonac na wlasnej skorze ale jestem pewna ze ejstes super pielegniarka- ja Wam powiem tylko ze akurat jesli chodzi omoje przygody z pielegniarkami to nigdy sie nie zawiodlam, zawsze byly bardzo mile i pomagaly i to bardzo

Ewelinka faktycznie rzadko sie pojawia, ale mysle ze nie miala powodu do obrazania sie bo prze iez ty;lko ja ostrzeglysmy... nic zlego nie mialysmy na mysli

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

31 paź 2007, 11:02

Natashka pisze:Justynko nie mialam okazji sie przekonac na wlasnej skorze ale jestem pewna ze ejstes super pielegniarka-


dziękuje Natalko :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 paź 2007, 11:44

Ja kiedys probowalam nauczyc Maje usypiac z misiem ale ona wtedy tylko sie rozprasza i zamiast spac zaczyna sie nim bawic... kiedys ktos mi opowiadał,ze dziecko zasypiało z tetrowa pieluszką - wystarczyło dac pieluszke w rączke i za chwile spało... Ale fajnie byloby gdyby tak wyglądało usypianie u nas...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 paź 2007, 12:07

mama-emilki pisze:tylko wzieła kotka w ramiona i zasnęła

Gabrysiu slodko musialo to wyglądac :-) Maja tez od jakiegos czasu caluje i pokazuje jak kocha swoje maskotki :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość