Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 paź 2007, 20:14

Oj, widzę, że trochę zamieszania wprowadziłam z tymi kubkami :ico_wstydzioch: . Otóż dziecko rzeczywiście jak najszybciej przestawiać na kubeczek, ale taki normlany, a nie niekapek.
Madziorka, widać, że imprezka była rewelacyjna!!! A fotki świetne.

Juli,
Twoje mi się nie wyświetliły :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-30, 19:16 ]
Madziorka, Helenka ma jeszcze uboższe menu - oprócz cyca tylko cebion multi :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 paź 2007, 20:16

dziewczyny jezeli pisza by dodatkowe produkty wprowadzac od 6 tego mies to znaczt wtedy kiedy maluch skonczy 5 tak? i rozpocznie 6?
kurcze ja zielona... hmmm

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 paź 2007, 20:18

JESTEM ZALAMANA :ico_placzek: :ico_placzek: moja bratowa sie dowiedzialam ze nas obgaduje mowi okropne rzeczy :ico_zly: :ico_zly: ze jestem okropna matka,ze kapie mala co 2 dni :ico_zly: i ze mialam mleko a zaczelam malej dawac flache :ico_olaboga: napisalam do niej co to za pierdoly wygaduje a ona sie przyznala ze faktycznie nas obgaduje bo ma do nas dystans ,bo kiedys js obagadywalismy i to sie zgadza bo kiedys z dnia na dzien zostawila mojego brata :ico_olaboga: ale to bylo kupe lat temu masakra :ico_zly: miala ja za ciepla i kochana osobke a sie okazalo ze jest falszywa :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: kontakty z nia ogranicze do minimum :ico_placzek: i mowi ze im nonono obrabiamy po ludziach!!!!no masakra jak ja bym mogla obgadywac mojego kochanego braciszka i jego rodzinke :ico_puknij:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 paź 2007, 20:20

Madziorka, ja zawsze myślałam, że jak od 6 to dopiero jak bąbelek skończy 6... Kurczę, może się pomyliłam??? No ale chyba lepiej óźniej niż za wcześnie...
Spadam sprzątać po kąpielce Helenki i potem pod prysznic, to po MjakM pójdę spać :-D :-D A już jutro wraca mój Krzyś sialalalala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I na razie będziemy razem sialalalalalala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 paź 2007, 20:21

W zasadzie to co tydzien do nich jezdze do braciszka i do chrzesniaka a teraz???????????????????????????????????/,bede tylko na swieta i inne uroczystosci z nimi widywac :ico_placzek: :ico_placzek: ,brata to w biurze moge odwiedzic bo ma blisko mnie a co z Arusiem?????

[ Dodano: 2007-10-30, 19:22 ]
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 paź 2007, 20:23

Aga, tak mi przykro :ico_pocieszyciel: Ale może jak już ochłoniesz to porozmawiaj z nią szczerze, bo to przecież żona Twojego brata i matka Arusia. Jestem pewna, że każdy kto Cię zna, wie, że ona bzdury wygaduje. Bo z Ciebie jest super Mamuśka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 paź 2007, 20:26

NIEMAM zamiaru z nia dyskutowac bo jest falszywa malpa i mi nonono obrabia to co mam z nia dyskutowac ,niech sie wali na pyskk,pisze do mnie zawsze smski a co slychac a jak tam Wiki a za plecami nonono obrabia :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-30, 19:26 ]
Aniu dziekuje za slowa otuchy,moge z nia rozmawiac ale o pogodzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 paź 2007, 20:27

Frydza przykra sytuacja.. niestety tak jest czasami :ico_noniewiem: na mnie tez K. siostra nagadała ze az mi serce stanęło jak posłuchałam co ona naplotła, ale cozrobisz?? Zostaje tylko nie przejmować się takimi osobami :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Moze jeszcze się poukłada, co? To świeza sytuacja ..

Aniu ..no tak nie pomyślałam, ze chodzi o normalne kubki :ico_noniewiem: no ale jak mam 5 miesięcznemu dziecko podać taki kubek, przeciez to siorbać jeszcze nie umie?? echhhhhhh

A ztymi miesiącami to ja tez głupia! raz nawet posprzeczałam się o to z karolem. Bo jedna firmna pisze od 4 miesięcy, a druga po 4 miesiącu. No i bądź mądry.. ja uwazam, ze ta liczba, jaką piszą na opakowaniu, to jest miesiąc jaki maluch powinien ukończyć. I tak tez będę kupować Wańce. Lepiej dać o miesiąc później niz o miesiąc wcześniej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 paź 2007, 20:32

NIESTETY JA JESTEM BARDZO WRAZLIWA I UCZUCIOWA OSOBA I JEJ NIE WYBACZE :ico_placzek: :ico_placzek: ,BEDE Z NIA GADAC NORMALNIE ALE SWOJE WIEM CO NAGADALA I NASZE ROZMOWY BEDA DYPLOMATYCZNE :ico_zly: ,a tak mi doradzla co i jak z dzidzia a za plecami mowi ze jestem okropna matka i krzywdze dziecko :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 paź 2007, 20:36

Mi lekarz pediatra powiedział żeby takiemu 5-miesięcznemu maluszkowi nie z butli podawać np soczek, tylko na łyżeczce. Pewnie trochę to potrwa, ale kiedyś niekapków nie było i jakoś nasi rodzice musieli sobie radzić :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość