Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

19 mar 2007, 22:10

iwonap, cykne ci fotos jutro - jak ja to z małą robie
jak Piotruś tak strasznie lubi chodzić - to może będzie ci łatwiej - sama sprawdzisz -jutro :-D

choć ja w zasadzie bardzo rzadko ją prowadzam - ona sę więcej z tatą nachodzi niż ze mną :ico_haha_01:
ja wychodze z założenia - że się ma sama wysilać w tej dziedzinie - niech sobie popatrzy jak to mamusia robi i do dzieła ... :ico_smiechbig:
jak dla mnie to ona i tak za sprytna jest czasem - łobuz jeden :ico_haha_01:
dzisiaj się już do flaszek dorwała w barku :ico_szoking:

[ Dodano: 19-03-2007 ]
ten ręcznik to z przodu i pod rączkami przekładasz i z tył na pleckach tak do góry idzie i tam trzymasz - tak jak by dziecko na szelkach było :ico_haha_01: - fotkne ci jutro :ico_haha_02:

[ Dodano: 19-03-2007 ]
iwonap, iza, już w tabelosie poprawki naniesione :ico_brawa_01:
Mati i Piotruś dogonili Antonia i Oskarka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 19-03-2007 ]
ale z nich nieźli zawodnicy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 mar 2007, 22:21

helołka...kaola jedziemy do Ciebie do danii, mężowski dzisiaj wyczytał o pracy a szczególoeni zarobkach... :-D
.......................................
Dobra to zarty oczywiscie narazie zostajemy tu, ale kto wie gdzie nas jeszcze wywieje :ico_haha_01:

Tosiek juz słodko śpi...ostatnio dostaje tylko raz cyca...nad ranem , a wczorajsza nocka była cud miód malina, zobaczymy jak bedzie dzisiaj.........

Iwonuś nie mogłam cos wczoraj otworzyć tego filmu... :ico_noniewiem: zaraz zapytam mojego B o co tam chodzi.

PS czy Wy wogóle czytacie moje posty :551:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

19 mar 2007, 22:22

Maggie, oczywiście :ico_szoking:

[ Dodano: 19-03-2007 ]
a co do Danii - to zapraszam :ico_brawa_01:

[ Dodano: 19-03-2007 ]
Maggie pisze:...ostatnio dostaje tylko raz cyca...nad ranem


a ja miałam moją od cyca odstawić - z pierwszym zębem - ale nie mam sumienia :ico_wstydzioch:
jak sie tymi slipkami na mnie popatrzy to sę jak lód rozpusczam
no i jak tu takiej nie dać ...
chyba nowe postanowienie sobie złoże - rzucimy cyca po pierwszej krwi ... :ico_smiechbig:
Ostatnio zmieniony 19 mar 2007, 22:49 przez kaola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

19 mar 2007, 22:26

no maggie? jak smiesz twierdzic ze nie czytamy........ :ico_placzek: bardzo nam przykro :wpale: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

19 mar 2007, 22:26

iwonap pisze:no maggie? jak smiesz twierdzic ze nie czytamy........ :ico_placzek: bardzo nam przykro :wpale: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:


się podpisuję tutaj też

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 mar 2007, 22:30

:ico_olaboga: :ico_olaboga: ja tez sie podpisuje ....

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

19 mar 2007, 22:32

Maggie, co do zupek - to Nicola nie cierpi wręcz tych słoiczkowych i czasem jak jej daję (na wyjazdach np - to mamy małą wojnę :ico_zly: ) - na szczęście moje gotawanie jej w miarę podchodzi
a i jeszcze kiedy miałam słoiczki z PL z bobowity to te jeszcze były dla niej OK
a tu tylko mam Hippa lub Nestle - a ja jestem do Hippa bardziej przekonana - tyba przez tego Hippo....ptana :ico_smiechbig:

Maggie pisze:kaola, to w Anglii tak nie jest ale z kolei mają fioła na punkcie bezpieczeństwa....wszsytko mega bezpiecznie, nas nie chcieli ze szpiala po urodzeniu Toska wypuscić, bo nie mielismy krzesełka

to też macie fajnie :ico_brawa_01: tam w UK

[ Dodano: 19-03-2007 ]
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
................. ale się teraz zbiegowisko zrobiło
no i co ty na to Maggie, :ico_smiechbig:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 mar 2007, 22:38

oj Babosy, sorki no nie myślałam ze Was tak to zasmuci , poprostu pytałam o to modlenie i żadna nic nie napisała, ale rozumiem ze moze to cięzki temat :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-03-19 ]
kaola pisze:Maggie napisał/a:
...ostatnio dostaje tylko raz cyca...nad ranem


a ja miałam moją od cyca odstawić - z pierwszym zębem - ale nie mam sumienia :ico_wstydzioch:
jak sie tymi slipkami na mnie popatrzy to sę jak lód rozpusczam
no i jak tu takiej nie dać ...
chyba nowe postanowienie sobie złoże - żucimy cyca po pierwszej krwi ..

no ja tak walczę (głównie sama ze sobą) od 7,5 miesiąca życia Tośka... :ico_olaboga:
Oj ciezko jest nie myślałam, ze aż tak bardzo....
i się tak zastanawiam czy ja bardziej tego cycowania potrzebuje czy Tosiek :-D

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

19 mar 2007, 22:45

Maggie, ja się na temat wiary nie lubię wypowiadać bo to temat drażliwy generalnie,
teoretycznie to katolik jestem - praktycznie - chyba mnie tak nazwać nie można - do kościoła żadko chodzę - może 2 razy w roku
mój z kolei protestant - niepraktykujący też

ja generalnie można powiedzieć że wierzę w boga tylko że po swojemu - żyję zgodnie z własnym sumieniem nie czyniąc złego innym
- tylko nie bardzo mi się "system" podoba - jeśli wiesz co mam na mysli.
To chyba by było na tyle jak coś mnie natchnie to jeszcze dam znać :-)


Normalnie czuję się jak po spowiedzi :ico_smiechbig:

[ Dodano: 19-03-2007 ]
ale mam numer posta 666 :ico_smiechbig:

[ Dodano: 19-03-2007 ]
ups

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 mar 2007, 22:58

kaola, ale ja tylko pytałam czy się modlicie z dziećmi :ico_oczko: ...o nic więcej, nie miałam zamiaru zaraz jakiejś dyskusji religijnej rozpoczynać.
Ja jak mieszkałam w PL to nie chodziłam do kościoła bo nie lubiłam tutaj przez przypadek sie tam znalazłam i spodobało mi sie, nie chodzimy do polskiego kościoła (katolickiegoi ale ang) ake nie o tym miałam pisać .
Ja się modle z Toskiem :ico_haha_02:
Ostatnio zmieniony 19 mar 2007, 23:00 przez Magdalena_82, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości