ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

02 lis 2007, 09:01

eve bedzie dobrze, trzymajcie sie

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

02 lis 2007, 12:55

eve, trzymam kciuki!
paulinka, też mi się wydaje,że podobna Maja do Zuzy, zwłaszcza na tej wcześniejszej fotce z łóżeczka. A to w piórkach fantastyczne!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

02 lis 2007, 14:14

Hej, no to sobie poczytałam co u was

Eve :ico_pocieszyciel: oj to wam się porobiło, kurcze i jeszcze ciebie choróbsko dopadło :ico_olaboga: Mam nadzieje że ten szpital nie będzie konieczny, no bo ja sobie tego nie wyobrażam, jak to jest? Mamy wtedy tam z dziecmi leżą co nie? Trzymam kciuki zeby lekarstwa zadziałały.

Ja wczoraj do 16.00 poza domem, bylismy na cmentarzu potem na obiadku, Olus grzecznie spal w foteliku, a tatuś musiał go nosic :ico_haha_01: Wczoraj przyjechala do nas z Niemiec kuzynka męża- chrzestna Olka więc teraz głupio mi leciec do komputera, trzeba w koncu zając sie gosciem, teraz akurat teściowa zaprosiła ją do siebie. Zostanie do wtorku wiec ja raczej bede wpadać tutaj sporadycznie :ico_placzek: :ico_placzek: Dzis musze konkretnie posprzątać , jutro powoli trzeba jakies jedzonko na chrzciny przygotować i c.d. w niedziele wiec weekend raczej pracowity.
Kurcze troche sie stresuje bo u nas w niedziele niby msza chrzcielna a okazało sie ze tylko my chrzcimy :ico_szoking: raźniej by mi było gdyby jeszcze jakas rodzinka chrzciła.

Lece bo mały coś tam sobie pomiaukuje :-)
Kombinezonu do chrztu dalej nie mam tzn kupilam taki blekitny polarkowy ale jeszcze pojade szukac takiego typowo zimowego w kolorze ecru, mam nadzieje ze gdzies upoluje :-)

[ Dodano: 2007-11-02, 13:15 ]
Potem postaram sie napisac cos dla kazdej z osobna.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

02 lis 2007, 16:04

Hej!
Jestem i ja :) Wlasnie sprzatnelam cale mieszkanko, ufff.... No i przy okazji nie obylo sie bez dodatkowych nerwow. Ja nigdy nie pilam kawy. Ostatnio u K. byl kolega i K.wyciagnal ekspres do kawy, nie trzymam go w kuchni bo mam tak malenka ze nic sie tam nie miesci, no i parzyli kawe. K. polozyl ekspres w garderobie i dzisiaj chcialam go zdjac z polki, zdejmuje i co?? Nie wylal z niego resztki wody, nie wiem czy zapomnial czy co... I ta woda wylala sie na fotelik samochodowy Jasia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Dobrze ze mam suszarke na pranie, to wrzucilam na pol godzinki to obicie i juz jest suche ale i tak sie wkurzylam... No bo dzisiaj mam zamiar jechac na zakupy i gdyby nie ta suszarka to co?? Wiazlabym dziecko w mokrym foteliku, albo musialabym jutro oglosic przymusowa glodowke :-D

Noc minela nam fajniutko, Jasiu spal ze mna w lozeczku, bo K. mnie zdenerwowal, ale to juz inna historia :-D :-D :-D Zmienilam mu smoczek z 1 na 2 i chyba powroce do jedynki, bo jak je z 2 to zjada za szybko i potem pol zwymiotuje, wogole jak wyciagam butle to placze bo nie wie ze juz jest pojedzony :-D A ulewa tylko jak je ze smoczka 2, wiec mysle ze po prostu za szybko sie mu brzuszek napelnia, jak uwazacie??

Eve daj Kochana znac co z Toba no i co z Szymulkiem. A wozek chce zmienic nie przez kola, tylko przez mala wkladke dla noworodka, Jasiu zajmuje juz prawie cala, no a jak przyjdzie zima to co?? W spacerowce go bede wozic?? Nie mamnawet przekladanej raczki i bym go nie widziala, pozatym spacerowka jest za bardzo "otwarta" jak na norweskie zimy. No i juz zglupialam calkiem... A zdjecie tabliczki zrobie na pewno :)

Paulina znowu powalajace zdjecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

eSKa no to trzymam kciuki za przygotwania i zeby udalo Ci sie znalezc ten kombinezonik. Mi sie wydaje ze fajnie ze bedziecie sami, w koncu towarzycho innych rodzicow nie jest najwazniejsze, tak to wszyscy beda skupieni na Was :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

02 lis 2007, 16:32

Wczoraj napisalam meega posta i byl blad i szlag go trafil. :ico_zly: W ramach buntu nie pisalam na tt az do teraz. I w sumie nie pamietam co pisalam, tylko niektore rzeczy, i tak:

Eve, Malutki rzeczywiscie do twojego meza bardzo jest podobny tylko wydaje mi sie ze nosek nie po tatusiu ma, a po mamusi :-D Slodki kartofelek :-)
Dominisia, ile kosztuje taka tablica w Norge, bo u nas tez sa bardzo modne i sie nawet zastanawialam, ale nie wiem czy na naszych wozkach da rade to zaczepic :ico_noniewiem: Acha, jesli chodzi o lozeczko, to moje tez nie jest przystosowane do zdejmowanego boku, ale ja ten bok po prostu zdemontowalam, srubke wykrecilam i czesc. Ale skoro Jasiu tak ladnie spi to po co ci tak kombinowac. Ja podaje malej smoczka nieskonczona ilosc razy, glaszcze po glowce, daje caluski w czolko, bo ja to uspokaja. Nie wyobrazam sobie stac nad lozeczkiem taka ilosc razy, zdecydowanie wole na lezaco.... :-D JA w nocy w ogole tylka z lozka nie ruszam, mam pampersa i chusteczki w nogach lozeczka plus mala butelka wody mineralnej dla siebie (nie wiem czy wy tez czujecie takie pragnienie jak karmicie???) . z czystym sumieniem moge wiec powiedziec ze w nocy w ogole nie wstaje :-) a butelke mezu robi jak wstaje o 6.00 i wtedy daje malej dzieki czemu spi do 9.00-10.00, a ja z nia :-)

Dzis bylam z dziewczynkami na kontroli zebow Zuzi. Wszystkie zdrowiutkie, do kontroli za rok :ico_brawa_01: No i kupilam malej dwie bluzeczki, a Starszej Siostrze tuniczke plus getry. J. mnie zabije za te ciagle zakupy ;-)

Mnie moj J. tak wkurza ze :ico_zly: Od 5 dni ma odkurzyc, i nadal nie odkurzone, a ja tym razem sie uparlam ze nie zrobie tego za niego, ile mozna :ico_nienie: Poza tym wkurza mnie tyle rzeczy u niego ze az mi sie nie chce gadac :ico_zly: Najbardziej to ze tyle obiecuje a potem nie robi :ico_zly: Albo to jego odwieczne "zaraz", kurde mantre sobie z tego slowa zrobil czy co? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

02 lis 2007, 16:53

wrócilismy od lekarki
i najważniejsze to to że powiedziała że Szymuś sobie poradzi z chorobą :ico_sorki:
ma jeszcze straszny katar, czasami go zakaszle ale osłuchała go i powiedziała ze jest lepiej :ico_brawa_01:
za to ja chora, gardło okropne, wiec powiedziala ze nie obejdzie sie bez antybiotyku, dostałam ospamox, mam nadzieje ze szybko poczuje sie lepiej.
nawet M pójdzie na opieke nad nami, tylko dzisiaj zaliczy nocke, mam nadzieje ze bedzie mi wiecej pomagal choc oczywiscie wiekszosc sama musze bo cycka mu nie wyciagnie do karmienia :ico_oczko:
w poniedzialek mamy isc do kontroli
ale wiecie co...moja mama dzis byla u tej lekarki co osluchala Szymcia i powiedziala ze zdrowy a na nastepny dzien mu sie tak pogorszylo no i ona pytala o malego, a mama jej mowi ze jest bardzo chory i ze poszlam do innego lekarza bo z nia nie moglam sie skontaktowac (to taka przykrywka bo nawet nie probowalam, jakos jej nie zaufalam jak powiedziala ze maly zdrowy a tu na drugi dzien taka diagnoza u innego lekarza :ico_olaboga: no ale do rzeczy i jak jej mama powiedziala ze maly dostal antybiotyk to ona powiedziala ze takiemu malemu dziecku sie nie daje antybiotykow bo uszkadza przewod pokarmowy tylko trzeba od razu do szpitala i tam daja dożylnie antybiotyk :ico_szoking: no i teraz siedze i mysle, ale jakos bardziej ufam obecnej lekarce i mysle ze chyba by nie dala malemu czegos co mogloby mu zaszkodzić :ico_noniewiem:

eSKa pisze:Dzis musze konkretnie posprzątać , jutro powoli trzeba jakies jedzonko na chrzciny przygotować i c.d. w niedziele wiec weekend raczej pracowity.


no to rzeczywiście macie młyn w domu :ico_olaboga: ale szybko zleci i Oluś bedzie ochrzczony :ico_brawa_01:

Dominisia pisze:Nie wylal z niego resztki wody, nie wiem czy zapomnial czy co... I ta woda wylala sie na fotelik samochodowy Jasia


o kurde :ico_olaboga: no z chlopami to jak z malymi dziećmi normalnie
tak jak dzis mój lekarka mowi zeby M rozebral malego tylko tak zeby go mogla zbadac, a on rajtuzy mu sciagnął jak Szymul byl w rozpinanej koszulce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

02 lis 2007, 18:03

mamo_zuzi i bardzo dobrze zrob bunt na pokladzie. jak mnie moj denerwuje ostatnio to mu mowie zeby sie zajal dzieckiem a ja pomyje, posprzatam, zrobie zakupy itp. a jak on pyta co ma zrobic jak mala placze to mu mowie zeby dal jej cycka :-D skoro on nie moze zajac sie domem to ja nie bede dawac cycka a co. i szybko to pomaga. jak tylko mala zaczyna sie drzec toi on leci z nia do mnie a potem szybko zasuwa na zakupy i potem sprzata he he :-D

eve81 ja bym tez miala wieksze zaufanie do tej lekarki to ktorej teraz chodzisz a nie do tego wczesniejszego babsztyla. tak wiec zycze szybkiego powrotu do zdrowia dla ciebie i Szymusia :-D

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

02 lis 2007, 22:04

dobranoc dziewczyny,

paulinka nie moge sie napatrzec na to zdjecie mai w piorkach, slicznie wyglada.
ja tez tak chce :-D

kolorowych i mocnych snow dla naszych babli, oby spaly cala noc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

02 lis 2007, 22:42

cześć dziewczynki :-D
ja to się witam dopiero teraz b :-D o wczoraj był u nas brat W., a dziś byliśmy u W. rodziców, także caly dzionek minął :-D
EVE ja cały czas trzymam kciuki za was :-)

jej Daruś płacze, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziewczynki mam nadzieję że później dla pozostałych mamuś coś napiszę :-)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

02 lis 2007, 23:15

Witam wieczorowa pora!
Bylismy na zakupkach, kupilam sobie torebke w takim fajnym jasnym kolorze, nie bialy, nie kremowy, cos pomiedzy tym :) Jestem super zadowolona, no i zaopatrzylismy lodowke na najblizsze dni. Krzysiek jak wpadl w dzial ze slodyczami to myslalam ze pol wykupi :) I niby to kobiety i dzieci lubia slodkie :)

mama_zuzi1980 pisze:Dominisia, ile kosztuje taka tablica w Norge, bo u nas tez sa bardzo modne i sie nawet zastanawialam, ale nie wiem czy na naszych wozkach da rade to zaczepic

Wiesz ja dostalam w prezencie wiec nie wiem dokladnie, ale sama chcialam kupic, i z tego co kojarze ok.200 koron, zalezy od sklepu. Na pewno mozna zamowic w Baby Shop, chyba tez jest w Szwecji??

mama_zuzi1980 pisze:to jego odwieczne "zaraz",

Ciekawe skad ja to znam :-D Jak Krzysiek mi mowi zaraz, to ja mu odpowiadam ze "zaraz" to jest taka duza bakteria :-D ja nie wiem czy ta nasza walka z facetami to kiedys przyniesie jakikolwiek rezultat...

eve81 pisze:no i teraz siedze i mysle, ale jakos bardziej ufam obecnej lekarce i mysle ze chyba by nie dala malemu czegos co mogloby mu zaszkodzić

Wiesz, ciezka sytuacja. Bo komu teraz wierzyc?? Nie wiem co zrobilabym na Twoim miejscu... Obie lekarki, no i ktora sie myli?? :ico_olaboga: Normalnie nie moge tego zrozumiec...

paulina1978 pisze:skoro on nie moze zajac sie domem to ja nie bede dawac cycka

Gratuluje sposobu. A wymyslisz cos dla mamy karmiacej butla?? :)

ewasiek pisze:oby spaly cala noc

A Michasiowi zdarza sie przespac calutka noc?? Jasiu czasami spi 5-6 godzinek, ale to rzadkosc i po tym dlugim spaniu zasypia ale maksymalnie na 3-4. Nie mam na co narzekac. Zasnal mi teraz w lezaczku, nawet go nie rozebralam ze spodni ogrodniczek w ktorych byl w sklepie, ale nie chce go budzic, wstanie pewno na jedzonko ok.23 to wtedy go rozbiore i zmienie pampersa, bow ielki ze hoho

A i bylabym zapomniala Mamo Zuzi u mnie odpada przebieranie w lozeczku, Jasiu jak tylko zdejmie sie mu pampersa to lubie sikac, teraz coraz rzadziej, ale sie zdarza, a ze to chlopak to sika na odleglosc :) Leci fontanna na dwa metry. I gdybym go przebierala w lozku to zawsze mialabym cos mokrego wkolo :) hihihi

Spijcie slodziutko :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość