Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 lis 2007, 14:32

witajcie kochane

my tez juz dlugo jezdzimy w spacerówce kupiłam spiworek i jezdzimy na całego

ja mam wpinaną na stelaż i moge ją sobie przodem ustawic


gosienko wielkie gratulacje i najserdeczniejsze zyczonka z okazji rocznicy

kupiliśmy wczoraj w necie lodówe i zmywarke bosha ale piec i plyte mamy elektroluksa pozyjemy zobaczymy
kuchnie bedziemy miec 11 stycznie w kolorze calvados

teraz tylko kupic plytki i polozyc

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

04 lis 2007, 14:54

Anza :ico_brawa_01: dla Igi za picie z butli! widzisz...więcej stresu niż to warte!

Sikorka no to miłej wizytacji :-D to wpadaj czasem, bo się stęsknimy!!!

Glizdunia no ja znam ten ból...Hania mi dziś wywędrowała z maty :ico_szoking: się zacznie niedługo...

Dobrze, że u Kasi ok, choć pewnie ma dziewczyna stres jak diabli...Ale najważniejsze, że mają dobrą opiekę. Miejmy nadzieję, że Mat z tego wyjdzie dzielnie!

Jagódka no to super! pewnie kupując w necie tyle sprzętu nieźle zaoszczędziliście nie? oby wszystko się dobrze sprawdzało! Życzę udanego i sprawnego remontu! i już się nie mogę doczekać zdjęć!!! ale będzie ślicznie...
A jak Twój humorek? lepiej troszkę???

Hania po obiedzie poszła spać...Nerwus mój mały...zauważyłam, że bryka przy jedzeniu i muszę stanowczo do niej mówić, że nie wolno ,to młoda :ico_szoking: i siedzi cicho :-D ale oczywiście co chwilę robi podchody i sprawdza, zcy aby ze mną wszystko w porządku i na pewno się nie zechcę pobawić...No, ale moja kamienna mina utrzymywana z wielkim trudem i stanowcze NIE zrobiły swoje :ico_brawa_01: A teraz młoda drzemie, więc mam chwilę na ogarnięcie mojego sajgonu...

Deyna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2007, 16:14

04 lis 2007, 16:20

Cześć Dziewczyny!

Czy mogę do Was dołączyć???

Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 lis 2007, 16:44

Witaj Deyna....no pewnie dolaczaj..i oby na dlugo!!!!pisz nam o malym Dominiku...no i foty!!!dawaj szybko foty!!!!!...juz podejzalam ze z gornego slaska jestes,a dokladnie?? bo ja tez z tych terenow :ico_oczko:

Bylismy na miescie bo troche sie scielismy z A. z rana...juz od wczoraj grzmialo w powietrzu....ale juz sie wyjasnilo.....docieranie jakby Sikorka powiedziala :-D :ico_noniewiem: ....no i kupil mi fajny golf :ico_brawa_01: :-D .../i na kawce i ciachu bylismy..i w parku ale zapomnialam aparatu :ico_wstydzioch: a ladna jesien...

kurde..czekamy na to siodelko nowe do auta i jakos nie przychodzi :ico_noniewiem: a w starym to juz ciezkawo...
a i wyprobowujemy dzis nowe pampersy z Lidla....ciekawe czy daja rade..opinie maja b.dobre...hmmmm

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 lis 2007, 17:05

zborra dzieki za troske
tak jakby troszke lepiej ale mam nawroty :ico_placzek:

a tej kuchni to nie bedziemy remontowac tylko wogule urzadzac bo to nowy budynek
ale poki co jeszcze plytki trzeba polozyc a nie ma kto :ico_placzek:

a to moja mała w trakcie ataku na mame
Obrazek


a tu próbuje sie ewakuować z łózeczka (tyłem)

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-04, 16:07 ]
a wczoraj moja malutka spróbowała dyni z indykiem i srednio jej podchodzi
wogule cos ostatnio mniej je
wiem ze butle przed snem to 200-230 wypije ale rano np to dopiero ok 12 ma chec
a sloiczki warzywne sa blee

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 lis 2007, 17:12

Deyna witaj wśród majóweczek - napisz coś więcej o sobie i synku :ico_haha_02:

Brawa dla Jagódki - chyba chce wygryźć "Skazanego na Smierć" hi hi - tylko ona ucieka z łóżeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 04 lis 2007, 17:14 przez kamizela, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 lis 2007, 17:13

http://www.argos.co.uk/static/Product/p ... searchtext>FISHER-PRICE.htm...chyba..to prezent dla Mayi na swieta...ciekawe jak sie sprawdzi :ico_noniewiem:

Jagodka....wow :ico_szoking: :ico_oczko: ..ale masz gryzonia w domu slodkiego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-04, 16:26 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=3PBuBIrzfPg

hehehe...to pierwsze filmiki Mayi...moge sie pochwalic bo przerobka formatu przeszla pomyslnie..tylko jakosc kiepska bardzo...ale filmik jest :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 lis 2007, 17:34

ale ona byla malunia :-)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

04 lis 2007, 17:52

Witaj Deyna no i właśnie...pisz cos więcej o Was!!!

Jagódka mała jest słodka!!! moja to samo mi robi...piranie! :-D

Właśnie gadałam z Kate...No i tak...Mat ma kaszel i poza tym ok, ale...lekarze są debilami na moje oko i z wielką łaską udzielają informacji. Osłuchali Mata tylko na Kasi prośbę :ico_zly: i bniby coś ma na oskrzelach, ale to wydzielina zwiększona, jak to powiedziała lekarka. Ale co to ma znaczyć to już nie wiemy... :ico_noniewiem: No i dali Kaśce dla Mata jakieś inne ,mleko! zamiast nutramigenu :ico_zly: dobrze, że posmakowała, bo byłoby... :ico_olaboga: No więc czekamy na dobre wieści, bo nie wiadomo kiedy wyjdą...

Moja śpi wreszcie na dworze, a ja lecę na drzemkę chociaż 20minut bo zdechnę...

A Maya fajna...ale malusia... :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 lis 2007, 17:58

och ci lekarze...............szkoda słów

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość