Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 lis 2007, 22:57

Mialo byc synek upssssssssssss :-D

[ Dodano: 2007-11-05, 22:52 ]
MOJ zakup na Allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=265462407 :-D juz kiedys zamawialam u tej pani i ciuszi sa w idealnym stanie :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 lis 2007, 00:15

Frydza fajne ciuszki
Aciu ja tez nie rozumiem,przykro mi,bo mimi wszystko nie powinno tak byc :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-11-05, 23:15 ]
mialo byc mimo wszystko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 lis 2007, 02:22

aciu cholernie przykro uslyszec cos poodbnego od wlasnej mamy.... moze jeszcze jakos sie dogadacie co??
ciezko mi zrozumiec by to łóżko stanowilo az taka przeszkode..??

frydza fajne ubranka, najbardziej podoba mi sie co? bluza z teletubisiem bo.. żółta hehe



a ja wyobrazcie sobie juz od 2 godzin w lozku, zalaczylismy z adamem film, na ktorym adam usnal od razu a ja zamiast ogladac to czatowalam z siostra a teraz wpadlam sprawdzic co u was i zmykam spac
wczoraj zasiedzialam sie do pozna wiec pora nadrobic spanko
jutro czeka nas stresujacy dzien, szczepienie i 3 kłócia :ico_placzek:
dobrej nocki

[ Dodano: 2007-11-06, 01:23 ]
lucy dzieki za rade zywieniowej dla kuoki hihi
postaram sie wdrozyc i zobaczymy hihi

[ Dodano: 2007-11-06, 01:24 ]
kupki a nie kuoki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 lis 2007, 08:50

Czesc dziewczyny, nie bojcie sie, nie sprawdzam was, czy bedziecie o mnie pamietac jak sie chwile nie pokaze :ico_oczko: , tylko tak jakos schodzi :ico_noniewiem: nie wiem gdziemi sie czas podziewa, ale teraz moze bede go miala troche wiecej, bo duzo czasu z Lusia u moich rodzicow speddzalam, a teraz podobnie jak acia poklocilam sie z ojcem i zaparlam sie i tam nie pojde wiecej.... Mama mi do sluchawki placze, ze on nie chcial, zebym sie nie gniewala, ale poki tego od niego nie uslysze to nie pojde :ico_noniewiem: taka uparta jestem... U mnie nie poszlo o mieszkanie, tylko o caloksztalt. 29 lat sie nie klocilismy (bo on z takich co sie nie odezwa nawet jak sa pytanie) to wylal na raz wszystkie swoje zale :ico_noniewiem:
Tak, ze acia bardzo dobrze cie rozumiem i wspolczuje, bo ja jednak jestem w tej komfortowej sytuacji, ze nic od ojca nie potrzebuje i chyba wlasnie glownie o to mu chodzi :ico_noniewiem:
Nie mam oczywiscie mozliwosci do nadrobienia wszystkich stron, ktore nakilkalyscie, ale ocZywiscie wielkie buziaki dla wszytkich szanownych solenizantow :ico_oczko: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

06 lis 2007, 10:10

witajcie :ico_kawa: ,

Moja sytuacja już się nie wyklaruje ja jestem z tych co proszą o pomoc jak muszą.Moja mama i teściowa mieszkają w jednym bloku i mają identyczne mieszkania.Nigdy mi nie pomagała ani jak urodził się Miłosz ani przy Julce, na jej chrzcinach przecież nie była bo wolała z gachem jechać na mazury.......
Ech szkoda gadać.Szybko do niej nie pójdę.Po co te całe gadki o domu rodzinnym , o tym że zawsze będzie tu dla mnie miejsce, wiecie co ja mam w du...e taki dom rodzinny.Tyle lat już nie pracuje , mogłaby przecież mi trochę pomóc a nie ja muszę opiekunce płacić.


Przepraszam już przestaję.
Dziewczyny u nas za oknem śnieg pada.Czas wyjąć zimowe rzeczy z szafy.
Miłego dnia.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 lis 2007, 10:15

acia pisze:Przepraszam już przestaję.

lepiej nam to powiedziec, niz komus z otoczenia, bo od nas napewno nic nie wyjdzie :ico_oczko:
bardzo mi ciebie zla, widze, ze twoja mama tez z tych co moj tata "sam nie mialaem to i nikomu nic nie dam" :ico_noniewiem: , ale lepiej, zeby ojciec taki byl, bo ja chociaz z mama tez sie czasem kloce, to sa to takie klornie "oczyszczajce atmosfere" - baba babie musi czasem cos wygarnąc, ale z mama nie obrazamy sie i moge na nia liczyc, a ojca tak naprawde juz nie potrzebuje. przynajmniej mam pewnosc, ze moja mama zajmowala by sie Luska gdyby nie pracowala, bo zawsze chetnie to robi. Szkoda tej kasy co na opiekunke idzie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-06, 09:31 ]
no i spia oboje (akurat zasnela jak ubieralam sie, zeby isc z nią do US) :ico_noniewiem: , a ja jakbym chciala sie kimnąc to chyba w Luski lozeczku, bo zasnela obok taty jego chrapanie ja ukolysalo
taka sobie chuste po domu kupie, bo w wiazanej w domu za goraca
http://www.allegro.pl/item261826608_chu ... ozm_4.html

[ Dodano: 2007-11-06, 09:34 ]
ja sie nie lubuje w takich rzeczch to wam zapodam, zebyscie skorzystaly (ale to dla wiekszych szkrabow i chyba chlopcow
http://www.allegro.pl/item262299775__la ... _80cm.html

[ Dodano: 2007-11-06, 09:37 ]
http://www.allegro.pl/item262902133_avo ... enko_.html

[ Dodano: 2007-11-06, 09:39 ]
http://www.allegro.pl/item263498098_blu ... i_muu.html

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 lis 2007, 12:00

witam MAMUSKI :-D ACIU wspolczuje sytuacji :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: ,Jasnie Pani witaj :-D ,przyszla przesylka z allegro 4 pary body :-D jestem zadowolona :-D normalnie zrobilam sie zakupoallegrowiczka hi hi :-D ,MAM PYTANKO myjecie dzieciaczka glowki jakimis szamponam?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 lis 2007, 12:14

Witam
Zaczne najpierw od tego ze dzisiaj juz :ico_duzepranko: , :ico_pranko: , :ico_odkurzanie: , oraz obiadek juz gotowy lodowka umyta synek po drzemce a mamusia na TT heheh

A teraz moj sen
Wiec śnila mi sie Jasnie Pani i Madziorka bylismy na jakims basenie Jasnie Pani zjezdzala z Luska na zjezdzalni do bardzzzzzooooo glebokiej wody ja mowie boze najpierw sie dławiła luśka teraz chce ja utopic :ico_szoking: hehehhee a Madziorka karmiła Leonka schabowym :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: skad sie biora takie sny hehehehhe

No i JAsnie Pani licytuje tego mikołajka :P:P:P :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-11-06, 11:16 ]
Frydza pisze:MAM PYTANKO myjecie dzieciaczka glowki jakimis szamponam??
ja mylam na poczatku z bambino ale teraz kupilam z nivea Szampon i płyn do kapieli 2 w 1 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

06 lis 2007, 12:21

Czesc Babiczki :):

U nas za oknem pada śnieg!!! :ico_szoking: pruszy od kilkudobrych godzin. Fakt - topnieje od razu.. No ale to juz praktycznie zima :ico_olaboga:
A ze ja mieszkam na takim zadupiu, tak wysoko..
To tutaj kurna jak na biegunie od razusie robi.
W szkole sie ze mnie smiali, ze jestem Anaruk.

A Duzy - Jełop pojechał motorem do pracy. Zalozyl kalesonypod spodnie i upierał sie o 6 rano ze przeciez nie bedzie padało, ze nie jest az tak zimno..No ima - bedzie wraał biały,mokry, wymarzniety, 30 km/ h. No jełop jak nic.

No i klops.. I jak ja mam chodzic na spacery? I gdzie ja przepraszam? Botutaj pieknie- latem i jesienia.. Ale te wszystkie laczki i sciezki teraz wygladaja jak jakies moczary i nie idzie tam normalnie poczłapac,bo od razu tonie sie wbłocie i glinie po kostki.
Wiec super.
Echh.. Czas sie zebrac i pojsc na prawko- bede miała wtedy troche wieksze pole do popisu i bede brykała przynajmniej po centrum z Miskiem.. A tak - nonono..
U mnie ulice puste, nikogo nie widac, tylkozające kicają pod blokami i szukaja czegos do pochrupania.. Ostatniojak szłam na spacer tostadkojeleni sobie dreptalo.. Spieprzałam, mało laczy nie pogubiłam. No ale tutaj to standardzik..

Wczorajszywieczor nie zaliczył sie do udanych.. Krzys Krzysia kąpał o 19:30 - jak zawsze, po faktach.. Nakarmił, dał buziola,smoka ipołozył spac.. A ten wielkie gały, wytrzeszcz iwyjec włączony. No i kombinowalismy-a to brzuszek, a to glodny, a to rozdrazniony.. Dotego wszystkiego najpierw obsikał przewijak i podłoge, pozniej,po 20 minutach juz w lozeczku sie zesrał.. A potem stękał.. Nie wiedielismy co mamy robic, Duzy juz padał.. Wiec dała Miskowi czopka w pupe i po 1,5 h usypiania, wreszcie usnął.. :ico_noniewiem: :ico_olaboga: masakra.. A pozniej, po 30min przebudził sie z lekkim placzem i skomleniem.. Poglaskałam,poszeptałam douszka i zasnał.. Noispal do rana.
Ale nie wiedziałam co mam robic. Biedny Mis. Tak sie meczył, tak krzyczał. Płakac mi sie chciało z tej bezsilnosci.. No ale dzis lepiej.. Cyrki zaczynaja sie po kapieli, wiec juz przygotowuje sie psychicznie.. Brrr...

Wczoraj po poludniu pojechalismy zalatwic kilka spraw i wskoczyłam do takiego marketu odziezowego u mnie. I kupiłam Krzysiowi cuuudne 3 bodziaki, bardzo dobrej jakosci w takie sliczne wzorki :): Fakt, ze juz na 9-12 miesiecy, no ale na teraz mam, a te nasze Brzdace tak szybko rosna :ico_olaboga: Kupilam 3 od razu bo wszystkie bodziaki bylypo 4,99zl! :ico_olaboga: szok normalni! Sliczne nowiusienkie bodziaki, z meteczkami, i to z UK. Wiec super po prostu. Jutro tez tam skocze, znow czegos poszukam dla Małego. No bojak tak tanio, to grzech nie kupowac! :-D

Madziorka- oj Tyz tym gubieniem wartosciowych rzeczymasz cos.. :ico_nienie: Uwazaj kobito, bo naprawde kiedys ktos sobie zabierze Twoje cenne skarby i bedzie lament.

Lucy - Oli jest słooodziutki i przesliczny! I Ty jestes sliczna! Tak rzadko nam sie pokazujesz. Zdjecie na hustawce i zabki Oliego sa najcudniejsze. Brawo :ico_brawa_01:

Aciu - Ech.. Szkoda, ze tak Cie mama potraktowała. Ale czesto tak bywa, ze najblizsi okazuja sie byc takimi egoistami. Pozniej beda płakac, jak przyjdzie ciezka starosc..
Ja mam cudownych rodzicow i mamy swietnykontakt, ale tez musimy sie z Duzym wpakowac w ogromne kredyty, zeby splacic mieszkanie, a moi rodzice mają mieszkanie do sprzedania, ktore mogliby spieniezyc i chociaz dac nam na jedna rate. Ale poki co, odkładaja to stale na potem.. Za to ojciec Duzego jest pieprzonym hipokryta, radiomaryjowcem, zarabia 5 tys miesiecznie, mieszka sam w kawalerce, zapierdala na 10 pielgrzymek rocznie, wydaje na nie kupe kasy, teraz kupuje sobie posciel grzewcza z jakiejs tam zasranej wełny za 10 tysiecy a nam nie dał nic. No - na chrzciny dał Miskowi prezent :ico_noniewiem: . I jak tylko przyjezdzamy do niego to jeczy na swoje zdrowie, jeczy ze nie ma kasy a potem wyglasza mowe na temat wiary, kosciola i ojca rydza :ico_noniewiem: :ico_puknij:
Takze rodzina... To cudowna sprawa :ico_noniewiem:

Jasnie Pani - hehe.. No tak - nie jestes juz w naszym klubie - musisz pisac posta na dzien zeby w nim byc hehehe :ico_haha_01: spoko. Kazda ma tu chyba problem z uciekajacym czasem. A co do tej chusty,ktora chcesz kupic- no kurde..fajna.. Tyle ze ja sie boje i i tak jestem za-mietka zeby tego mojego tachac. Wiec sobie popatrze i popodziwiam Cie. :ico_haha_01:

Frydza - fajne te ubranka. Mi tez najbardziej podoba sie ta bluza z teletubisiem :):
Ja kupuje na allegro tylko takie "okazjonalne" ciuszki, czylipajacyk na swieta, albo kombinezonik. Bo zawsze zal mi kasy na ta przesyłke. Mam ta swoja babeczke na rynku, ktora ma te piekne ciuszki, za smieszna kaske.. No i mamod zaraz. A grzebac mozna godzinami , bo ma całą furgonetke wypchana fatałaszkami dla dzieci :ico_olaboga: :-)

Alinko - Ta Twoja Misia to jest smieszna z tym hihraniem:): supre. A jesli chodzi o ta babe z basenu - to zal mi takich ludzi.. I biedne sa dzieci takich rodzicow. Ta dziewczynka pwnie ma przeładowany grafik tygodnia od lekcji pianina, po kolkofizyczne.. A jak bedzie miała 14 lat to bedzie miała niesamowity bunt nastolatki..
UCze sie o takich nastolatkach i mam o takich przypadkachwykłady. Az głowa puchnie, jak dorosli ludzie potrafia wygiąć i zniszczyc zycie młodego człowieczka od podstaw..

Uf.. Zmykam sie umyc i ogarnac kuchnie, zrobie jakis obiadek i...i bede grzała tyłek w omu, bo innego wyjscia nawet nie biore pod uwage :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-06, 11:24 ]
MAdziu - ale masz sny :): hihi.. Ale co do tego schabowego bym sie nie zziwiła :ico_haha_01: tyle, ze zmielonego :):

Frydza- ja od poczatku uzywam johnson'a.. Codziennie myjemy Krzysiowi tym włoski-chociaz nie jest ich zbyt wiele :-D

Ale zem walnęła posta.. ja ostatnio bije swoje rekordy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 lis 2007, 12:33

Juli no pobijasz postami nasza Madziorke hi hi :-D ,kurcze pytam o ten szmponik bo niunia ma chocby łópiez :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość