caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

07 lis 2007, 20:34

Syla masz racje że włózeczku turystycznym jest trudniej dziecku się wspiąć, my też takie mamy, ale niuniek sobie już też tam radzi, najpierw chwyta sie o uchwyty, giba sie przy tym jak ja to mówię "pijaczyna", na początku to spadał, a teraz zajarzył co trzeba zrobić i chwyta sie o brzeg najpierw jedną rączką a potam drugą, ale przy łózku to wspiął się pierwszy raz :-) :-) :-)

Fajny ten album, ale tam trzeba program zainstalować, to może jutro spróbuje, bo dziś mam lenia :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 lis 2007, 20:54

:ico_placzek: a ja bym chciala dzis a nie moge uruchomic tego :ico_zly: :ico_placzek:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

07 lis 2007, 20:57

mordko a co ci wyskakuje bo mi na początku taka strona co sa podane trzy kroki i nie wiedziałam co dalej bo ona była jakś większa i nie miesciła mi się na ekranie ale jak przeniosłam zdjecia to wdusiłam enter i mi sie pokazała ta strona ze stronami i tam je powklejałam

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

08 lis 2007, 00:17

A ja przyszłam i widzę, że sama jestem :ico_placzek:
Mordeczka, no przecież mówię, że to pulpet :-D :ico_wstydzioch: Jeszcze tak może być, że to ona będzie Kacpiego nosiła na rękach :-D Pokazałaś Kacpiemu nagą narzeczoną przed ślubem? :ico_olaboga: :-D

Caro- brawo dla Oskarka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nam jeszcze pewnie przyjdzie długo czekać na taką cudowną chwilę :ico_noniewiem:
Zborra- dzięki :-D

Już jak czytam wasze o posty o tym programie to widzę, że nie będę miała do niego cierpliwości. :ico_wstydzioch:

Idę spać, skoro Was nie ma :ico_placzek:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

08 lis 2007, 08:55

Dzień Dobry i zapraszam na kawusię!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U nas dziś na szczęście przestało lać :-D :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

08 lis 2007, 09:58

Czesc :-D
Melduje sie z :ico_kawa: i Kacpim na kolankach :-D thdtujt7i orcf 7uik gfhbd cbhtu76k m bht ( to chyba wiadomosc dla Julki :ico_noniewiem: ) Kolka, a ja mu wcale nie pokazywalam nagiej narzeczonej... on sam przyszedl i zobaczyl :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-11-08, 08:59 ]
caro, a u nas zaczelo :ico_zly:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

08 lis 2007, 11:16

I ja mówię DZIEń DOBRY :ico_kawa:
:ico_nienie: ale jesteście okropne, żeby tyle stron natrzaskać. Kiedy ja to wszystko przeczytam :ico_olaboga: . A już nie ma mowy żebym odpisała na posty, moja łepetyna już chyba nie przyjmuje tyle wiadomości na raz :ico_wstydzioch:

Wczoraj moje kochane dzieicie zrobiło sobie pobudkę jak mam przyszła z pracy o 22.30 no i nie spało do 1.30 w nocy. także dziś padam i w ogóle nie wiem jak się nazywam. Sławek zmienił mnie o 4 nad ranem, ale już od 6 rano znowu była zabawa :ico_olaboga: . Ja nic z tego nie rozumiem skąd mój mały talibek bierze tyle siły i energii. Ona jest po prostu niemożliwa.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

08 lis 2007, 11:55

a moj Kacpi dzis wymyslil zabawe... '' mama podnies'' wszystkim rzuca a ja musze mu to podawac ..kiedy cos spada ten sie smieje i patrzy na mnie jakby chcial powiedziec '' na co czekasz..podnies'' :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

08 lis 2007, 11:58

witajcie :-)
caro brawa dla Oskarka :ico_brawa_01:
ja dziś planowałam iść z Olą do sklepu kupić jej troszkę ciuszków, a tu jakieś takie pochmurno i mokro :ico_zly: a nie mogę jej zostawić z teściami, bo teść chory :ico_placzek: i muszę czekać aż mąż wróci z pracy, a to dopiero będzie o 16, zaraz ciemno, będę wracała w nocy, mam nadzieję, że nikt mi łba nie urwie :shock: o to scenariusz wymyśliłam
na dodatek się wkurzyłam na pieluchy. Do tej pory używaliśmy belli, było ok, żadnych uczuleń itd. ale jak tylko zmieniłam na 2 zaczęły siuśki wyciekać bokiem :ico_zly: i tak Ola budzi się z mokrą kołdrą, nie nastarczę zmieniać :ico_zly: muszę zmienić pieluchy, pozostają mi tylko huggisy, bo na pampersa była uczulona, a teraz boję sie prowokować próbę. cholera!

[ Dodano: 2007-11-08, 11:00 ]
hehe Mordeczko to moja ola wyobraź sobie wymyśliła zabawę podnoś mnie do góry i opuszczaj :ico_olaboga: czasem nie czuję rąk, a ta usliniona, uradowana marudzi, że chce jeszcze

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 lis 2007, 12:01

witam dziewczynki :-D

Bylam wczoraj - czytalam i chcialam odpisac ale TT sie sypnelo :ico_zly:

:ico_tort: dla Julci :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Oskarka - zdolna bestia :-D

A u nas lipa - Andrzejek chory,katar,kaszelek i nie chce jesc :ico_placzek: Taka przylepka - tylko sie tuli i spi a jak sie obdzi to cichutko w lozeczku lezy :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości