lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 mar 2007, 23:09

acia ja sobie radze z paznokciami hihi ,ale buty to wysilek ;) a co do poznakci,to straaasznie szybko rosna i czasem jak sie zagapie i zapomne o tych u nog,to po drzewach moglabym chodzic :ico_szoking: ja sie wyspalam ...caly dzien ...po 20 wstalam i teraz czekam na T ...bedzie sie cieszyl,jak w koncu na filmie nie usne ;)

[ Dodano: 2007-03-19 ]
asiula trzymam kciuki za prawko...Alino :ico_tort: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 mar 2007, 07:03

hej dziewczynki moj poszedł na 16 a ja sama :ico_noniewiem: i wczoraj na wieczór troszke sie zdołowałam bo zadzwoniła moja kumpela w pracy i powiedziała ze te stare baby mnie obgaduja ze wygladam jak beczka w tej ciazy smutno mi sie zrobiło bo nikt tak nie uwaza i zadzwoniłam do mojego P i troszke sie wkurzył na te stare baby. Z tego wszystkiego nie jadłam wczoraj kolacji :ico_placzek:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

20 mar 2007, 08:30

Dzień dobry!!!
ale sie rozpisałyście :ico_olaboga: ale ciesze sie że to nasze forum takie żywe :ico_brawa_01:
Madziu nie przejmuj sie głupimi starymi babsztylami, a swoja droga ta twoja koleżanka chyba tez niezbyt życzliwa skoro powatrza Ci takie rzeczy :ico_nienie:
ja miałam wczoraj straszne doły z tęsknoty za moim Tomusiem, przepłakałam całe popołudnie i nie mogłam dojść do siebie :ico_placzek: ja już tak chyba nie potrafię, jak przyjedzie na świeta to już go chyba nie wypuszczę - chrzanić kasę! mamy swój domek tak że w sumie nie musimy się dorabiać, a na przeżycie takie polskie dwie pensje spokojnie by nam wystarczyły, a strasznie się męcze przez ta rozłąkę..... :ico_placzek: a to dopiero 3 dni....

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

20 mar 2007, 10:01

Dzień dobry ,
Madzia nie przejmuj się takimi głupimi babami.Ja jeszcze wczoraj zadowolona z siebie dzisiaj poszłam do sklepu a tam sąsiadka powiedziała ,że nie podoba jej się mój kolor włosów :ico_olaboga: .Czasami ludzie mogli by być choć trochę mili dla kobiet w ciąży.
Znów budziłam się kilka razy w nocy.Może zacznę jakieś ziólka pić czy coś.
Asiula trzymamy kciuki .
Basiu jeszcze tylko dwa tygodnie, trzymaj się słoneczko :ico_pocieszyciel:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 mar 2007, 10:40

dziewczyny te stare baby sa zazdrosne i tyle :ico_zly: :ico_zly: bo wy ladnie wygladacie,a one pewnie jak slonie jak byly w ciazy i sa zazdrosne ...Be Wu :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Lolitka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:49

20 mar 2007, 10:44

Cześć Dziewczynki :ico_brawa_01:
Madziu :ico_pocieszyciel: nie martw się i nie przejmuj głupim gadaniem jakiś wstrętnych bab!!!! Co, same nie były w ciąży??? :ico_buziaczki_big:

Basiu- jeszcze dwa tygodnie wytrzymasz a my spróbujemy Ci jakoś pomóc :ico_buziaczki_big:

Aciu, czytałaś moje wczorajsze posty? ja to dopiero wyglądam :-D ale powoli zaczeło schodzić, glinka pomogła. Kochanie gratuluję również 8 miesiąca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 mar 2007, 10:48

wlasnie sobie owsianke zrobilam,bo zjadlam bulke i dalej glodna he he...a T spi wiec sobie klikam hihi ale jeszcze chwilke,bo o 9 wstaje :-D Madziorka zapomnialam wczoraj,lozeczko z Ikei super :ico_brawa_01: w weekend pojedziemy ...bylismy ostatio,ale zjedlismy hot dogi tylko,bo okazalo sie ze portfel zgubilam :ico_wstydzioch: i byla panika,bo tam mialam wszystkie dokumenty ....ale na szczescie w aucie lezal :ico_wstydzioch: ale juz nie mialam sil i poszlismy tylko do tesco i do domciu,a w mother care rzeczywiscie drogo...wiecie dlaczego T stwierdzil,ze kojec mniej miejsca zajmuje...bo mozna go zlozyc :ico_szoking: i ja sie go pytam,czy on mysli,ze jak bedzie takie malenstwo to my bedziemy ten kojec wogole skladac?hihi faceci to jednak sa z innej planety....wiec teraz stwierdzil,ze mialam racje z lozeczkiem,bo on myslal,ze bedziemy go skladac codziennie :ico_puknij: he he

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

20 mar 2007, 11:04

lucy - ehhhh te chłopy :ico_smiechbig:

Lolitka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:49

20 mar 2007, 11:07

Lucy owsiankę??? brrrrr mam wstręt od czasów przedszkola
ale Tobie życzę smacznego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

20 mar 2007, 11:10

Madzia, co za wstrętne babsztyle w tej Twojej pracy, nie przejmuj się, głupie są i tyle!
Basiu kochana, jeszcze tylko 2 tygodnie, szybciutko minie, zobaczysz. Zwłaszcza jak przygotowania do świąt się rozpoczną. Zaglądaj tu jak najczęściej :)
Asiula, trzymam kciuki. Ale pogoda to Ci się niezbyt fajna trafiła...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość