monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

09 lis 2007, 18:36

czesc dziewczyny
w szpitalu bylo w porzadku tylko z tego usg wynika ze dzidzia jest mlodsza o tydzien niz pokazaly to usg na poczatku ciazy i nie wiem co myslec :ico_noniewiem: no i jeszcze jedna niespodzianka jak bylam ostatnio na wizycie prywatnie u giny to mowila ze to bedzie synek,a tu facet mi mowi ze corcia :ico_szoking: ja juz zglupialam,

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lis 2007, 18:44

monika83 pisze:no i jeszcze jedna niespodzianka jak bylam ostatnio na wizycie prywatnie u giny to mowila ze to bedzie synek,a tu facet mi mowi ze corcia :ico_szoking: ja juz zglupialam

:-D ...ale numer, no to bedzie niespodzianka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

09 lis 2007, 19:11

monika83, bo na początku czy to synek czy córka to bardzo podobnie między nogami wyglądaja później to już się normuje.Ja stawiam na córkę ale byle by zdrowe :ico_oczko: no i niespodzianka będzie na pewno.A co do terminu to im później się robi usg tym mniej prawdomówne,mi lekarz mówił,żeby patrzeć zawsze na to najwcześniejsze bo później to różnie się dzidzia rozwija.
Ale się namądrzyłam :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:
ide do fryzjera :ico_oczko: :ico_papa:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lis 2007, 19:14

zubelek pisze:ide do fryzjera :ico_oczko: :ico_papa:

a potem o fotkę prosimy wkleić :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-09, 18:49 ]
[size=150]ILONUŚ wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzin,
zdrówka, szczęscia, miłości, spełnienia marzeń, pociechy z cudownej córeczki.
Moc Całusów :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: [/size]

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

09 lis 2007, 20:20

dla mnie tez najwazniejsze zeby tylko malenstwo bylo zdrowe,bo juz sie przestraszylam ze cos nie tak ze zbyt wolno rosnie :ico_zly: ze tez zawsze musza czlowiekowi w glowie namieszac

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 lis 2007, 20:26

ilonka dzis swietuje??? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
kochana najlepsze zyczonka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pieknej zdrowej coreczki nie musze zyczyc bo juz masz.. to moze slodkego braciszka dla vinee hihi
sto lat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :564: :564: :564: :564: :564: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :526: :526: :526: :524: :524: :524: :524: :529: :529: :529: :528: :528: :528: :528: :528:

[ Dodano: 2007-11-09, 19:30 ]
hej


no dzis rano byla kupka ku mej radosci hihi ale taka rzadka.. na maxa,, cud ze sie nie wylala... u was tez tak czasem bywa ? puytam mam karmiacych piersia

my wlasnie wrocilismy. mialam wysjc na chwile po spozywke.. ale kumpel zadzwonil ze dolaczy do mnie i polazimy po sklepach hihi na co ja przystalam z ochote
zakupilam sobie bluzeczke hihi a co..
a teraz wcinam na szybko jogurt i chrupkie pieczywko bo dzis zdazylam zjesc tylko dwie miski platkow z mlekiem :ico_olaboga:

gotuje wlasnie zupke ogorkowa i na drugie moze zdarze usmazyc nalesniczki hihi
adas dopiero wraca z pracy
musze sie spieszyc bo jemy i jedziemy do tesco
buzka do potem papa

maggie dzieki za zaproszonko. nie mam pojecia gdzie jest ta miejscowosc? hmm

marta to co jednak mozna miec ten wozek i fotelik jak pisze beatka?
beatko jakimi liniami lecialas
ja zrobie tak.. adas mnie odzowi na lotnisko.. i zobacymy na miejscu.. najwyzej zabierze fotelil z powrotem i juz
a marta jak ty lecisz po mnie to dam ci znac
ja lece 11 gru
ryanair

monika ale ci namieszali hihi ja wolalam miec niespodzianke i juz
ale moze rzeczywiscie drugie usg bardziej pewne.. a ja nie to bedzie niespodzianka i u ciebie hihihiih

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 lis 2007, 20:39

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 2007-11-09, 19:47 ]
Madziorka ja lece easy jetem :ico_oczko: no i własnie nie wiem czy brac fotelik ( bo mam dwa i ten jeden bym w Polsce zostawiła, najwyżej mama komuś go potem da ) czy powiedziec ojcu zeby od kogos pożyczył jak po nas przyjedzie,
dziewczyny bo mój misiek już sie nie mieści w wanience :ico_szoking: do kiedy Wasze maluchy sie kąpały w wanienkach??? i co teraz???? mam juz go w wannie kąpać??????

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lis 2007, 20:48

madziorka hihi pisze:maggie dzieki za zaproszonko. nie mam pojecia gdzie jest ta miejscowosc? hmm

To jest Hampshire ...w każdym razie, ostatnio jak jechaliśmy do Londka to przejeżdzaliśmy koło wATFORD...MAM NADZIEJE ZE NIC MI SIĘ NIE POKRĘCIŁO

[ Dodano: 2007-11-09, 19:50 ]
sorki za capsa....

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 lis 2007, 20:53

Monika nie przejmuj sie tym czy dzidzia jest tydzien młodsza czy starsza, ważne zeby była zdrowa, a czy chłopak czy dziewczynka???? to Ci niespodzianka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 lis 2007, 20:54

marta leosiowi tez juz ciasno
w polsce sa wieksze wanienki.. a tutaj.. nie wiem. chyba wanna pozostaje
gdyby siedzial mozna by go w takiej pozycji kapac...

a ja zamiast gotowac obiad to przesiaduje z wami
zupa sie robi
a reszte?? musialabym nie byc soba zeby to wszystko ogarnac... a jeszzce adam mnie nie mobilizuje tlyko mowi zeby sie nie przejmowala hihi
jeszzce nie dotarl do domu, a leon nie mial swej trzeciej drzemki. i nie chce spac.. moze i dobrze bo wtesco sie zdrzemnie.. no ale marudzi mi i biegam tak kuchnia-sypialnia -komputer hehehe

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość